Vítkovice – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Zlín – Třinec 0:4 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 7:1 (kon.)
Pardubice – Plzeň 3:2 (kon.) | Sparta Praha – Litvínov 0:1 (kon.) | Olomouc – Hradec Králové 2:4 (kon.)
Berani Zlín
0:4 (0:0, 0:2, 0:2)
HC Oceláři Třinec
cz Utorok 14.10.2014, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR)

57:05
    Jiří Ondráček (ZLN) obdržel dvouminutový trest za hákování.

54:04
    Zlínští hrubě chybují v defenzívě a jsou potrestáni dvěma minutami. Oldrich Kotvan (ZLN) musel podrazit Kindla a odsedí si dvě minuty za podražení.

49:10
    Denis Kindl (TŘI) je potrestán dvěma minutami za hrubost.

43:10
    Teď si zahrají početní výhodu hosté. Bedřich Köhler (TŘI) obdržel dvouminutový trest za podražení.

40:45
    Zlínu se nabízí z kraje třetí třetiny přesilová hra pět na čtyři. Daniel Rákos (TŘI) 2 minuty podražení.

33:59
    Filip Čech (ZLN) 2 minuty sekání.

30:04
    Zdlouhavou kombinaci domácích ukončilo až vyloučení Adama Rufera (TŘI). Útočník Třince vyfasoval dvě minutky za podražení.

24:19
    Bedřich Köhler (ZLN) 2 minuty za podražení.

18:34
    Třinec cítí šanci v závěru první třetiny skórovat. Dalibor Řezníček (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.

13:20
    Opět je tu přesilová hra pro modrožluté. Daniel Rákos (TŘI) si možná zbytečně pro hosty potřeboval vylít emoce a počíhal si na obránce Tesaříka. Rozhodčím tento nedovolený zákrok neunikl a Zlínu se naskýtá další početní výhoda. Obránce Ocelářů vyfasoval 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

11:02
    Vladimír Dravecký (TŘI) sevřel kotouč do rukavice a je potrestán dvěma minutami. Zlínu se nabízí veliká šance, jak se ujmout vedení v zápase.

10:47
    Obránce Tomáš Linhart (TŘI) obdržel desetiminutový trest za nesportovní chování.

6:01
    Daniel Rákos (TŘI) 2 minuty za hákování. Zlín bude hrát přesilovou hru čtyři na tři. Zanedlouho se počet hráčů upraví na pět na čtyři. Deset vteřin budou hrát hokejisté PSG přesilovku pět na tři.

4:11
    Počet hráčů se rychle vyrovná. Vladimír Dravecký (TŘI) 2 minuty za hru vysokou holí. Hraje se čtyři na čtyři a bude se vhazovat u Hamerlíka.

4:05
    Oldrich Kotvan (ZLN) nedovoleně fauloval útočníka Orsavu a Třinec bude hrát první přesilovou hru.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 28. Rufer (Linhart, Kreps), 31. Adamský, 41. Orsava (Adamský, Galvas), 57. Irgl (Polanský, Nosek)

Berani Zlín: Kašík (Haloda) – Marušák, Horák, Tesařík, Urbanec, Řezníček, Kotvan – Ondráček, Leška, Köhler – Okál, Čajánek, Veselý – Šťastný, Holík, Říčka – Balaštík, Sedláček, Čech.
    HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Klesla, Roth, Doudera, Galvas, Linhart, Nosek, Trončinský – Dravecký, Kreps, Rufer – Adamský, Polanský, Irgl – Orsava, Žejdl, Rákos – Kindl, Růžička, Jašek.

Rozhodca: Hribik, Mrkva – Bryška, Skopal