Kärpät – Liberec 3:1 (kon.) | Košice – Kölner Haie 4:3 (kon.) | Sparta Praha – Mannheim 6:3 (kon.)
Vålerenga – Färjestad 1:2 (2:3 po s.n.)
HC Košice
4:3 (2:1, 2:1, 0:1)
Kölner Haie
Streda 08.10.2014, 17:30 • Steel Aréna, Košice • Liga majstrov

55:19
    Košice budú hrať presilovku. Za nedovolené bránenie odchádza na dve minúty John Tripp.

52:48
    Teraz však prichádza možnosť na zníženie. Na trestnú lavicu odchádza Martin Štrbák za podrazenie.

45:34
    Pri svojom ťahu na bránu sa Peter Sojčík dopustil nedovolenej hry s vysokou hokejkou, a tak budú hrať Kolínčania presilovú hru.

43:03
    V početnej výhode si zahrajú Košičania. Mirko Luedemann odchádza na trestnú lavicu za nedovolené bránenie.

34:45
    Presilová hra pre Kolín. Miroslav Macejko odchádza na trestnú lavicu za podrazenie.

31:25
    Kölner Haie si zahrá presilovú hru. Za podrazenie odchádza na dve minúty Peter Bartoš.

27:42
    Najprv Milan Kolena nepríjemne ohrozil Stefaniszina svojou strelou z pravého kruhu, brankár Kolína vyrazil pred seba a zároveň vtedy Mirko Luedemann fauloval protihráča a odchádza na dve minúty za krosček.

24:07
    Vylučuje sa však opäť. A bude to Pacal Zerressen, ktorý odíde na dve minúty za podrazenie.

21:40
    Hostia si však presilovku príliš dlho neužili. Jamie Johnson hákoval v útočnom pásme protihráča a odchádza na dve minúty.

21:28
    Trest pre hráčsku lavicu Košíc za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Odsedieť si ho odchádza Gabriel Spilar.

18:35
    Prvá presilová hra pre Kolín v tomto zápase. Za krosček odchádza na trestnú lavicu Miroslav Macejko.

12:31
    Košičania si aj po druhýkrát zahrajú v presilovej hre. Charles Stephens odchádza na dve minúty za podrazenie.

08:15
    Prvú presilovku v tomto zápase si zahrajú domáci. Charles Stephens odchádza na trestnú lavicu za hákovanie.

Veronika Pancuráková

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 5. Jenčík (Spilar), 17. Spilar (Bartoš, Jenčík), 30. Bartánus (Philipp, Černák), 37. Hrnka (Chovan) – 7. Minard, 23. Rankin (Luedemann), 55. Tjernqvist

HC Košice: Melicherčík (Hylák) – Cebák, Jánošík, Černák, Štrbák (C), Macejko, Philipp (A), Drgoň, Šeda – Lapšanský, Hrnka, Bartánus – Spilar (A), Bartoš, Jenčík – Chovan, Češík, Sojčík – Hinďoš, Kolena, Stupka.
    Kölner Haie: Stefaniszin (Aus den Birken) – Luedemann, Ankert, Johnson, Minard, Rankin – Krupp, Riefers, Muller, Falk, Gogulla (A) – Zerressen, Tjernqvist (A), Stephens, Tripp (C), Weiss – Pfohl, Schmolz

Rozhodca: Oskirko (RUS), Baluška (SVK) – Šefčík (SVK), Výleta (SVK)