Omsk – Soči 8:1 (kon.) | Barys – D. Moskva 1:2 (kon.) | Jekaterinburg – Chabarovsk 3:1 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk – Novokuzneck 4:1 (kon.) | Riga – Vladivostok 4:2 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 5:2 (kon.)
CSKA Moskva – Dinamo Minsk 2:0 (kon.) | Čerepovec – Togliatti 4:3 (kon.) | Petrohrad – Viťaz 7:1 (kon.)
Novgorod – Nižnekamsk 5:6 (po pr.) | Helsinki – A. Mytišči 4:2 (kon.)

Nižnekamsk dal gól!
    PIOTR CHOCHRIAKOV rozhodol toto stretnutie!
    RYBIN - 5:5

59:22
    Kolppanen sa môže vrátiť, jeho tím to dokázal! MAXIM RYBIN pri hre bez brankára vyrovnal stav stretnutia!

58:51
    Kolppanen odchádza z brány!
    JEVSEJENKOV - 5:4

57:06
    Bolo to už síce po presilovke, ale hostia predsa len dokázali znížiť ALEXANDROM JEVSEJENKOM!
    Bez asistencie.

54:58
    Šanca aj pre hostí. Torpedo – Juuso Hietanen – dve minúty za držanie.
    KRASNOSLOBODCEV - 5:3

54:29
    Torpédo Novgorod dal gól!
    Ďalšia využitá presilová hra, gól strelil VADIM KRASNOSLOBODCEV.
    Asistencie: Vladimir Galuzin a Sergej Demagin.

52:45
    Nižnekamsk – Ilšat Bilalov – dve minúty za seknutie.

49:24
    Nižnekamsk – Maxim Berezin – dve minúty za vrazenie na mantinel.
    GALUZIN - 4:3

48:02
    VLADIMIR GALUZIN dostáva opäť domácich do tesného vedenia.

45:13
    Nižnekamsk – Pavel Kulikov – dve minúty za podrazenie.
    SEXTON - 3:3

41:25
    Hostia dokázali stav vyrovnať gólom DANA SEXTONA!
    Asistencia: Tim Stapleton.
    KLIMENKO - 3:2

39:05
    GLEB KLIMENKO využíva presilovku!
    Asistencie: Josh Hennessy a Nikolaj Belov.

38:36
    Torpedo – Michail Grigoriev – dve minúty za zdržiavanie hry; vyhodenie puku z hracej plochy.

34:30
    Torpedo – Dmitrij Kazionov – dve minúty za držanie.
    HIETANEN - 3:1

33:37
    Ďalšia využitá presilovka! Wolski vrátil gólovú prihrávku kolegovi a JUUSO HIETANEN zvyšuje znova na rozdiel dvoch gólov.
    Asistencia: Wojtek Wolski.

32:31
    Nižnekamsk – Josh Hennessy – dve minúty za seknutie.
    RYBIN - 2:1

30:22
    Tak zatiaľčo v prvej tretine sme videli štyri presilovky a žiaden gól, v tejto tretine tri presilovky a tri góly! Päť sekúnd pred koncom sa podarilo presilovku využiť aj hosťom gólom MAXIMA RYBINA.
    Asistencia: Dmitrij Kosmačov.

28:27
    Torpedo – Juuso Hietanen – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.
    WOLSKI - 2:0

26:41
    A máme tu druhú využitú presilovku v tejto tretine, Torpedo len rozohralo puk na modrú a WOJTEK WOLSKI prekonáva Kolppanena.
    Asistencie: Juuso Hietanen a Sakari Salminen.

26:28
    Nižnekamsk – Alexander Jevsejenkov – dve minúty za držanie.
    SALMINEN - 1:0

24:53
    SAKARI SALMINEN využíva presilovú hru!

23:24
    Nižnekamsk – Jegor Milovzorov – dve minúty za zdržiavanie hry.

13:21
    Torpedo – Alexej Potapov – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

07:56
    Torpedo hralo v šiestich – dve minúty za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

Ospravedlňujeme sa, ale z technických príčin vám z tohto zápasu prinesieme len tie najpodstatnejšie informácie.

04:18
    Neftechimik – Maxim Truňov – dve minúty za podrazenie.

01:44
    Neftechimik – Gleb Klimenko – dve minúty za držanie.

Dominika Haršáni Handzušová

Góly a asistencie: 25. Salminen, 27. Wolski (Hietanen, Salminen), 34. Hietanen (Wolski), 49. Galuzin, 55. Krasnoslobodcev (Galuzin, Demagin) – 31. Rybin (Kosmačov), 40. Klimenko (Hennessy, Belov), 42. Sexton (Stapleton), 58. Jevsejenkov, 60. Rybin, 61. Chochriakov

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin – Hietanen, Makarov, Grigoriev, Osipov, Chomitský, Valentenko, Bernacký – Wolski, Salminen, Immonen – Demagin, Dm. Kazionov, De. Kazionov – Kuľomin, Krasnoslobodcev, Galuzin -Potapov, Jamkin, Dvurečenský.
    Neftechimik Nižnekamsk: Kolppanen – Belov, Jevsejenkov, Berezin, Kosmačov, Bryncev, Bilalov, Mňacian – Stapleton, Milovzorov, Sexton – Hennessy, Stepanov, Truňov – Kulikov, Rybin, Klimenko – S. Alševský, Chochriakov, J. Alševský.

Rozhodca: Bulanov, Ronn – Aľošin, Sazonov