Omsk – Soči 8:1 (kon.) | Barys – D. Moskva 1:2 (kon.) | Jekaterinburg – Chabarovsk 3:1 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk – Novokuzneck 4:1 (kon.) | Riga – Vladivostok 4:2 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 5:2 (kon.)
CSKA Moskva – Dinamo Minsk 2:0 (kon.) | Čerepovec – Togliatti 4:3 (kon.) | Petrohrad – Viťaz 7:1 (kon.)
Novgorod – Nižnekamsk 5:6 (po pr.) | Helsinki – A. Mytišči 4:2 (kon.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
5:6 (0:0, 3:2, 2:3 - 0:1)
Neftechimik Nižnekamsk
Sobota 27.09.2014, 15:00KHL

Hostia po celý zápas prehrávali a len doťahovali náskok, ale napokon duel dotiahli až do predĺženia, v ktorom pomerne skoro rozhodli o svojej výhre!
    Ďakujem za pozornosť. (17:30:56)

CHOCHRIAKOV - 5:6

60:37
    Nižnekamsk dal gól!
    PIOTR CHOCHRIAKOV rozhodol toto stretnutie!

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Tak to je dráma ako hrom. Na začiatku tretiny Nižnekamsk vyrovnal, aby potom Novgorod šiel do dvojgólového vedenia. Ale hostia opäť dokázali vyrovnať, pričom piaty gól dosiahli pri hre bez brankára. Vydolovali tak bod a o tom, ako kto získa ešte jeden, rozhodne predĺženie, alebo možno až nájazdy.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.
    RYBIN - 5:5

59:22
    Kolppanen sa môže vrátiť, jeho tím to dokázal! MAXIM RYBIN pri hre bez brankára vyrovnal stav stretnutia!

58:51
    Kolppanen odchádza z brány!

57:06
    Nižnekamsk si berie oddychový čas.
    JEVSEJENKOV - 5:4

57:06
    Bolo to už síce po presilovke, ale hostia predsa len dokázali znížiť ALEXANDROM JEVSEJENKOM!
    Bez asistencie.

54:58
    Šanca aj pre hostí. Torpedo – Juuso Hietanen – dve minúty za držanie.
    KRASNOSLOBODCEV - 5:3

54:29
    Torpédo Novgorod dal gól!
    Ďalšia využitá presilová hra, gól strelil VADIM KRASNOSLOBODCEV.
    Asistencie: Vladimir Galuzin a Sergej Demagin.

52:45
    Nižnekamsk – Ilšat Bilalov – dve minúty za seknutie.

51:24
    Berezin na ľade.

49:24
    Nižnekamsk – Maxim Berezin – dve minúty za vrazenie na mantinel.

Dominika Haršáni Handzušová

Góly a asistencie: 25. Salminen, 27. Wolski (Hietanen, Salminen), 34. Hietanen (Wolski), 49. Galuzin, 55. Krasnoslobodcev (Galuzin, Demagin) – 31. Rybin (Kosmačov), 40. Klimenko (Hennessy, Belov), 42. Sexton (Stapleton), 58. Jevsejenkov, 60. Rybin, 61. Chochriakov

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin – Hietanen, Makarov, Grigoriev, Osipov, Chomitský, Valentenko, Bernacký – Wolski, Salminen, Immonen – Demagin, Dm. Kazionov, De. Kazionov – Kuľomin, Krasnoslobodcev, Galuzin -Potapov, Jamkin, Dvurečenský.
    Neftechimik Nižnekamsk: Kolppanen – Belov, Jevsejenkov, Berezin, Kosmačov, Bryncev, Bilalov, Mňacian – Stapleton, Milovzorov, Sexton – Hennessy, Stepanov, Truňov – Kulikov, Rybin, Klimenko – S. Alševský, Chochriakov, J. Alševský.

Rozhodca: Bulanov, Ronn – Aľošin, Sazonov