Lipt. Mikuláš – Poprad 4:3 (kon.) | Skalica – B. Bystrica 0:6 (kon.) | Topoľčany – Žilina 6:4 (kon.)
Nitra – Trenčín 0:5 (kon.) | HC Slovan – Zvolen 4:2 (kon.) | Košice – Spišská N. Ves 2:0 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
4:3 (1:1, 2:2, 1:0)
HK Poprad
Sobota 27.09.2014, 14:00 • Zimný štadión Liptovský Mikuláš • Extraliga juniorov

V poslednej časti hry si domáci zabezpečili víťazstvo v tomto zápase, keď Lištiak skóroval v 46. minúte.

Ja sa s vami na dnes lúčim a ďakujem vám za pozornosť. Prajem vám príjemný zvyšok dňa. (16:17:28)

60:00

53:50
    Obojstranné tresty!
    Tomáš Škandera dostáva dve minúty za údery a Michal Babinský dve plus dvadsať minút do konca zápasu za údery a nešportové správanie.

51:32
    Presilová hra pre Poprad. Za držanie odchádza na trestnú lavicu Sebastián Potocký.

45:29
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    ANDREJ LIŠTIAK strieľal v tomto zápase hetrik a Liptovský Mikuláš sa tak dostáva znovu do vedenia!
    Asistencia: Dávid Matejovie.

40:01

Druhá tretina bola bohatšia na góly a aj na vylúčenia. Liptáci a aj Popradčania sa nám prezentovali rovnako dvomi presnými zásahmi.

40:00

39:45
    Poprad dal gól!
    Poprad strieľa domácim gól do šatne, o ktorý sa postaral RENÉ ŽENČUCH!
    Asistenciu si pripísal Lukáš Toma.

31:26
    Za vyhodenie puku odchádza na trestnú lavicu Ľudovít Dunčko (MHK32).

27:31
    ERIK JANČEK využíva nájazd a domáci sú znovu vo vedení!

27:31
    Za pád pod nohy od Marka Šoteka nariadil hlavný rozhodca trestné strieľanie pre Erika Jančeka!

24:53
    Domáci vyrovnávajú po góle z hokejky ANDREJA LIŠTIAKA!
    Asistencie: Matej Moravčík a Patrik Števuliak.

23:59
    Na trestnú lavicu odchádza aj Michal Babinský za držanie.

23:32
    Ľudovít Dunčko odchádza na dve minúty za hrubosť a Matúš Mihalko za držanie.

20:18
    Popradčania strieľajú rýchly gól na začiatku druhej časti hry. Do štatistík sa zapísal DÁVID TOMEČKO, ktorý posiela hostí do vedenia!
    Asistencia: Mário Baranik.

20:01

Strely v prvej tretine:
    Liptovský Mikukáš – 21
    Poprad – 10.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Lukáš Rastislav Ovšonka

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 1. Lištiak (Moravčík), 25. Lištiak (Moravčík, Števuliak), 28. Janček (t.s.), 46. Lištiak (Matejovie) – 14. Olejník (Turan), 21. Tomečko (Baranik), 40. Ženčuch (Toma)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Pútec – Kučera, Matejovie, Moravčík, Pagáčik, Pavlikovský, Škandera, Špirko – Dunčko, Florek, Janček, Lištiak, Niňaj, Potocký, Sitek, Szabo, Števuliak, Vankúš, Voska
    HK Poprad: Luba – Babinský, Krmenčík, Mihalko, Šotek, Turan, Paczkowski – Bielec, Baranik, Harasthy, Jenčo, Olejník, Rušin, B. Šterbák, Toma, Tomečko, Vislocký, Ženčuch

Rozhodca: Orolin – Bednár, Vyšný