Motor ČB – Most 6:0 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 1:3 (kon.) | Havířov – Benátky n/J 4:2 (kon.)
Prostějov – Kadaň 3:2 (1:0 po s.n.) | Litoměřice – Kladno 6:3 (kon.) | Jihlava – Šumperk 3:2 (po pr.)
Třebíč – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
HC Most
cz Sobota 27.09.2014, 15:00 • Budvar Aréna • 1. liga (ČR)

48:45
    Sekání je další prohřešek, za který jde Kamil Charousek (MST) na dvě minuty na trestnou lavici.

36:02
    Jihočeši mají další možnost ke skórování, Zdeněk Tauš (MST) obdržel dvě minuty za podražení.

32:40
    Motor se nyní bude dvě minuty bránit. Ján Mucha (CEB) je vyloučen za hákování.

24:36
    Za podražení jde na trestnou lavici Kamil Charousek (MST).

18:30
    Síly se vyrovnají. Menší trest dostává Patrik Petruška (MST) neuhlídal svou hůl, která skončila v obličeji Davida Kuchejdy.

18:09
    Početní výhodu mají tentokrát znovu Mostečtí. Josef Straka (CEB) bude dvě minuty pykat za nedovolené bránění.

10:34
    Motor čeká 49 sekund přesilovka 5 na 3. Tomáš Divíšek (MST) dostává dvě minuty za podražení.

09:23
    Druhá přesilová hra pro Motor, za nedovolené bránění míři za katr Jakub Havelka (MST).

05:34
    Teď už se na straně hostí vylučuje. Za nešetrný faul kolenem na Luboše Roba je vyloučen Vítězslav Nedrda (MST).

02:13
    Martin Heřman (CEB) dostává první dvě trestné minuty utkání. Most bude hrát po vražení na hrazení úvodní přesilovku.

Lukáš Dvořák

Góly a asistencie: 13. Rob (Růžička, Prokeš), 25. Heřman (Růžička), 25. Nouza (Švihálek, Straka), 31. Prokeš (Chmelíř, Rob), 42. Nouza (Vráblík, Straka), 52. Prokeš (Heřman, Suchánek)

Banes Motor České Budějovice: Bláha (Kůdela) – Punčochář, Mucha, Suchánek, Vráblík, Růžička, Chmelíř, Semrád, Parýzek – Kuchejda, Pajič, Boháč – Nouza, Straka, Švihálek – Heřman, Rob, Prokeš – Trummer.
    HC Most: Soukup (31. Horák) – Kousalík, Grin, Kasal, Charousek, Hora, Havelka, Kokeš – Zavřel, Divíšek, Smolka – Kubinčák, Alinč, Petruška – Nedrda, Slavíček, Tauš – Mical, Válek, Bojer.

Rozhodca: Kopeček – Stofa, Kreuzer

Diváci: 3 307