Barys – Novokuzneck 1:0 (po pr.) | D. Moskva – Čeljabinsk 4:0 (kon.) | Záhreb – Togliatti 5:1 (kon.)
KHL Medveščak Záhreb
5:1 (1:0, 0:1, 4:0)
Lada Togliatti
Nedeľa 21.09.2014, 18:00 • Dom Sportova Zagreb • KHL

To je na dnes odo mňa všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dnešného večera. Dovidenia pri ďalších on-line prenosoch. (20:21:37)

Skončil sa zápas medzi KHL Medveščakom Záhreb a Ladou Togliatti, v ktorom domáci víťazia presvedčivo 5:1. O všetkom sa však rozhodlo až v tretej tretine, ktorú domáci vyhrali pomerom 4:0 a definitívne tak zlomili odpor svojho súpera. Nutno povedať že Záhreb bol počas celého zápasu lepším celkom a víťazstvo si tak určite zaslúži, naopak hostia sa naďalej výsledkovo trápia.

60:00

59:54
    V závere puk na hokejke Podhradkého a ten už sa nikam neženie a vymieňa si puk s kolegom v obrane.

59:00
    Odštartovala posledná minúta a zápas sa už len dohráva žiaden celok sa netlačí dopredu.

58:55
    Tribúny neustále skandujú a už oslavujú víťazstvo domácich, o ktoré ich hostia pripravia len pri menšom hokejovom zázraku.

58:02
    Mezei to skúšal z modrej čiary zápästím a zblokovaná strela sa ku Glassovi nedostala.

57:10
    Hostia iba nastrelujú puk do útočného pásma a odišli striedať a Martinovič takisto čaká na svojich spoluhráčov.

56:44
    Oba celky hrajú v plnom počte.

55:40
    Pri hre 4 na 4 je k videniu vyrovnaný hokej a množstvo súbojov v strednom pásme.

54:44
    Hutchinson (ZAG) musel zatiahnuť záchrannú brzdu pri vlastnej presilovej hre a za hákovanie si odsedí dve minúty.

54:36
    Karol Sloboda (TOG) dostáva trest za seknutie.

52:35
    Skvelá atmosféra v Chorvátsku tlačí domácich neustále dopredu.

51:20
    Oddychový čas hostí.
    PERKOVICH - 5:1

51:20
    Medveščak Záhreb dal gól!
    Anderson potiahol puk po ľavom mantineli a krásnou nahrávkou našiel úplne voľného NATHANA PERKOVICHA a ten bekhnedom nad vyrážačku Glassa zvyšuje na 5:1! Asistencia: Matt Anderson, Aaron Palushaj.

50:00
    Záhreb v tretej tretine nedovoľuje súperovi smerom dopredu takmer nič a hráčom Lady sa teraz absolútne nedarí kombinácia.

48:35
    Hráčom Lady sa v tretej tretine absolútne nedarí a Záhreb teraz dominuje hre.

Tomáš Jaššo

Góly a asistencie: 9. Hutchinson (Pelletier, Carle), 44. Anderson (Palushaj), 45. St. Pierre (Segal), 48. Wright (t.s.), 52. Perkovich (Anderson, Palushaj) – 21. Hunkes (Petrov, Černikov)

KHL Medveščak Záhreb: Brust (Dekanich)- Carle, Martinovič, Mezei, Hutchinson, Katic, Flood- Glumac, Murray, Bjorkstrand- Wright, Thomas, Hedden- Segal, Pelletier, St. Pierre- Anderson, Palushaj, Perkovich
    Lada Togliatti: Glass (Ježov)- Vorobjov, Podhradský, Sloboda, Ogurcov, Šulakov, Hunkes, Stulov- Černikov, Petrov, Mastrjukov- Zaťovič, Šenfeld, Valujskij- Golubjov, Bočarov, Nikitěnko- Strelcov, Pjanov, Šarov

Rozhodca: Ronn, Zacharov- Otmachov, Palej