Chabarovsk – Ufa 0:2 (kon.) | Dinamo Minsk – CSKA Moskva 3:2 (kon.) | HC Slovan – Novgorod 2:3 (1:2 po s.n.)
Záhreb – Čerepovec 5:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Slovan Bratislava
2:3 (1:2, 1:0, 0:0 - 0:0)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
Nedeľa 14.09.2014, 17:00 • Slovnaft Aréna, Bratislava • KHL

Víťazom dnešného duelu sa stali hostia, ktorí získavajú dva body za výhru 2:3 po samostatných nájazdoch, v ktorých rozhodol JARKKO IMMONEN. Slovan si pripisuje jeden bodík a predvedenou hrou fanúšikov určite nesklamal. Videli sme kvalitný zápas s dramatickým koncom, šťastnejším pre Torpedo Nižnij Novgorod.

Odo mňa je to na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok nedeľného večera. (19:50:53)

3. séria
    1:2
    SBA: Michal VONDRKA nepremenil svoj nájazd – 1:2.

2. séria
    1:2
    NVG: Jarrko IMMONEN posiela premeneným blafákom Torpedo do vedenia – 1:2.

2. séria
    1:1
    SBA: Tomáš NETÍK taktiež premieňa a vyrovnáva – 1:1.

1. séria
    0:1
    NVG: Denis KAZIONOV premieňa svoj samostatný nájazd prudkou strelou – 0:1.

1. séria
    1:2
    Murley išiel na nájazdy ako prvý a nepremenil svoj pokus.

Samostatné nájazdy začínajú.

Dnešné stretnutie sleduje 10 055 divákov.

O víťazovi duelu nerozhodlo ani predĺženie a na rad tak prichádzajú samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:45
    Torpedo kombinuje v útočnej tretine, Janus musel čeliť strele Wojteka Wolskeho, ktorú dokázal vyraziť do rohu klziska.

64:24
    Oddychový čas hostí.

64:24
    Záver predĺženia strávi Novgorod v početnej výhode, pretože Ladislav Nagy sa dopustil útočného faulu a dostáva dve minúty za sekanie.

63:10
    Vindrkov pokus presný nebol a Slovan prišiel o puk, ale krátko na to ho znovu získal, ale Ölvecký ho na útočnej modrej znovu stratil a hostia mohli ísť dopredu. K strele na bránu sa však nedostali.

62:20
    Hrá sa rýchly hokej z jednej strany na druhú, ale zatiaľ čo hráči Torpeda nedokázali Janusa ohroziť, Kasutin musel čeliť delovke z hokejky Nagya i následnej dorážke Starostu.

61:05
    Torpedo vyhralo úvodné buly v druhej i tretej tretine a inak tomu nebolo ani v predĺžení. Po snahe Wolskeho o prenik do útočného pásma však hostia o puk prišli a získal ho domáci Slovan.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Ani 60 minút nedokázalo určiť víťaza dnešného duelu, o ktorom sa tak rozhdone v predĺžení alebov prípadných samostatných nájazdoch.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:40
    Slovan sa pokúšal o záverečný tlak, ale po nepresnej strele Baranku stratil pásmo.

59:16
    Slovan si v početnej výhode vytvoril niekoľko sľubných šancí, ale Kasutin v závere duelu podržal svoj tím, ktorý už nehrá v oslabení, ale s plným počtom hráčov.

58:02
    Prudkú strelu Nagy nepremenil v svoj druhý gól v zápase, pretože Kasutin bol pozorný. Tretia tretina vstúpila do svojej poslednej dvojminútovky.

57:16
    Slovan bol dlhšiu dobu pod tlakom hostí, ale teraz majú domáci veľkú príležitosť, pretože na dve minúty oslabuje svoj tím Denis Kazionov, ktorý dostal trest za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

56:30
    Do veľkého tlaku sa v závere dostalo Torpedo, ktoré obliehalo Janusovu bránu a vyslalo na ňu niekoľko nebezpečných striel. Slovanu sa nedarilo dostať sa z vlastnej tretiny a tak hru prerušil samotný Janus prikrytím puku.

55:04
    Nepresnosť domácich hráčov sa skončila zakázaným uvoľnením Slovana, po ktorom sa hra presunie opäť do obrannej tretiny Belasích. Zápas vstúpil do poslednej päťminútovky riadnej hracej doby.

54:10
    Jegličov pas Bližňák dokázal dobre spracovať, ale jeho strela bola odrazená do ochrannej siete a hra sa prerušovala. Hra s av posledných minútach často kúskuje, hrá sa nervózny a neatraktívny hokej, v ktorom obe mužstvá chcú hlavne neinkasovať.

53:30
    Tempo hry v závere zápasu opadlo a sme svedkami vaicerích nepresností na oboch stranách.

52:05
    Ospravedlňujem sa za menší technický výpadok. Zápas pokračuje za stavu 2:2. Pred pár sekundami bol tvrdo atakovaný autor vyrovnávajúceho gólu, Ladislav Nagy, ale vylučovať sa na strane hostí nebude, čo sa domácemu publiku nepáči a dáva to najavo piskotom.

49:39
    Novgorod s piatimi hráčmi.

49:30
    Táto početná výhoda Slovanu zatiaľ nevychádza podľa predstáv, domáci zatiaľ nevyslai ani jednu strelu na Kasutina.

48:00
    Slovan sa chcel poprvýkrát v početnej výhode pokúsiť o dostanie do útočného pásma, ale zastavil ich ofsajd, v ktorom bol Nagy.

47:39
    Topredo zakladá útok z hĺbky vlastnej defenzívy, ale dlho sa hostia v útočnom pásme neohriali, naopak dopredu išiel Bartovič, ktorý pálil z ľavého krídla. Po jeho strele Kasutin prikrýva puk a bude sa vylučovať na strane Novgorodu, pretože na dve minúty si pôjde na trestnú lavicu oddýchnuť Vadim Chomicky.

46:30
    Z ľavej strany pekne vypálil Peter Ölvecký, ale jeho rana sa od tyčky odrazila za Kasutina, ktorý však puk prikryl na bránkovej čiare. O tom či to bol alebo nebol gól, musel rozhodovať videorozhodca, ktorý napokon rozhodol, že Kasutin puk zastavil včas.

46:08
    Hostia znovu veľmi nebezpečne kombinovali na ľavom krídle, ale k strele na bránu sa nedostali a Slovan dokázal vyhodiť puk do stredného pásma.

45:35
    Ofezívny tlak hostí je prerušený pre postavenie mimo hru, v ktorom bol Vadim Krasnoslobodcev.

45:00
    Po rýchlej kombinácii sa dostalo do útočnej tretiny Torpedo, ktoré sa v nej dokázalo usadiť a dostať domácich pod tlak.

43:33
    Po návrate Surového na ľad sa hosťujúcej obrane utrhla dvojica domácich hráčov, ale Bartovič nedokázal presne zakončiť po prihrávke z pravého krídla.

42:30
    Slovan sa zatiaľ bráni v početnej nevýhode veľmi dobre a Torpedo nepúšťa k priamemu ohrozeniu svojej brány.

41:28
    Vráťme sa však späť k hre, kde sme práve mohli vidieť sekanie Tomáša Surového, ktorý dostáva dve minúty a oslabuje tak svoj tím.

40:56
    Domáci fanúšikovia skandovali meno bývalého vynikajúceho slovenského reprezentanta, Miroslava Hlinku, ktorý tragicky zahynul v Banskej Bystrici vo veku 42 rokov. Menom celej redakcie vzdávame úprimnú sústrasť pozostalým a oceňujeme pekné gesto hokejových fanúšikov na bratislavskom zimnom štadióne.

40:56
    Rovnako ako v druhej, tak aj v tretej tretine vyhrali úvodné buly hostia, ale dlho si puk neudržali a po ľavej strane sa dostal do ofenzívy Slovan, ale strela na bránu z toho nepramenila a napokon musel spoza vlastnej brány zakladať akciu Ivan Baranka. Hra sa krátko potom poprvýkrát v tejto časti hry prerušovala pre zakázané uvoľnenie domáceho celku.

40:01

V prostrednej časti sme videli jeden gól a to z hokejky Ladislava Nagya, ktorý v 36.minúte prudkou strelou vyrovnal na 2:2 a využil dvojnásobnú početnú výhodu domácich. Tretia tretina sa začne za vyrovnaného stavu 2:2 a jej úvodné buly uvidíme približne 18:51.

40:00

39:45
    Janus prerušuje hru prikrytím puku po strele Wolskeho.

39:20
    Do brejku sa dostal domáci Libor Hudáček, ale jeho blafák z pravej strany Kasutin zneškodnil a dopredu išlo Torpedo.

38:58
    Topredo sa nepresadilo v útočnom pásme a k puku sa dostáva za vlastnou bránou Slovan. Vstupujeme do poslednej minúty druhej tretiny.

37:38
    Hra sa prelieva z jednej strany na druhú, ale ani jedno z mužstiev sa už dlhšie nedostalo k priamej strele na bránu.

36:36
    Torpedo s piatimi hráčmi.

36:27
    Slovan sa dostal do hernej pohody, veľmi nebezpečne pálil na bránu Surový, ale Kasutin dokázal jeho strelu vyraziť.

35:20
    Slovan Bratislava dal gól!
    Slovan dokázal využiť presilovú o dvoch hráčov a vyrovnať na 2:2, potom čo LADISLAV NAGY vyslal na bránu prudkú strelu z medzikružia a prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste. Asistencia: Michal Sersen.

34:36
    Za sekanie dostáva trest hosťujúci Michail Grigorjev a Slovan si zahrá v početnej výhode o dvoch hráčov.

34:13
    Slovanu chvíľu trvalo kým sa dokázal dostať do presilovkového rozostavenia, ale Belasí už nebezpečne kombinujú v útočnom pásme.

33:35
    Pred Kasutinovou bránou sa pokúšal o zakončenie Bartovič, ale neuspel a krátko potom sa hra prerušovala, pretože za zovretie puku na dve minúty odchádza na lavicu hanby Anton Babčuk.

33:20
    Buly pred Janusom síce vyhrali hostia, ale v útočnom pásme sa nezdržali dlho a sdopredu sa dostal Slovan. jegličov pas z ľavej strany však Bližňák pred bránou nedokázal spracovať. Krátko potom mali omáci ďalšiu šancu po spolupráci dvojice Peter Ölvecký a Ivan Baranka. Následne sa hra prerušovala pre icing hostí.

32:20
    Hra sa opäť prerušuje potom, čo Janus zastavuje puk po strele poľského útočníka, Wojteka Wolskeho.

32:05
    Netík korčuľoval za pukom, ale nestihol to. Bolo pískané zakázané uvoľnenie domáceho celku.

31:51
    Tičar už na ľade, Belasí s piatimi hráčmi.

31:36
    Slovanisti sa stále výborne bránia a Torpedo sa nevie dostať do útočného pásma.

31:00
    Slovan sa už po Immonenovej šanci bránil veľmi dobre a až teraz sa podarilo hsoťom dostať sa do pásma, ale domáca defenzíva ich k strele na bránu nepustila.

29:56
    Torpedo zaťčalo v početnej výhode z ostra a z ľavej strany sa pokúšal o blafák na Janusa Immonen, ale domáci brankár sa blysol ďalším skvelým zákrokom.

29:51
    Vo vlastnom pásme si nedovolene počínal Rok Tičar a dostáva dve minúty za sekanie. Je to jeho druhý trest v dnešnom stretnutí, ten prvý dokázali hostia potrestať zásluhou Salminena.

29:30
    V strednom psáme sú pri puku hostia, ktorí už hrajú v plnom počte a pokúšajú sa o dostanie do útočného pásma.

29:05
    Hra sa prerušuje potom, čo bol Libor Hudáček v ofsajde.

28:55
    Slovan sa nedokázal udržať v pásme a Anton Babčuk vyhadzuje puk cez všetky čiary.

28:28
    Hostia opäť dokázali po buly vyhodiť puk a tak Slovan musí zakladať presilovkouvú akciu spoza vlastnej svätyne.

28:13
    V úvode početnej výhody domácich sa hráčom Torpeda podarilo vyhodiť puk, ale potom sa už Slovanisti usadili v útočnom pásme. Z pravej strany si do medzikružia nakorčuľoval Nagy, ktorý posunul puk Jegličovi a tan pekne vystrelil. Kasutin puk prikrýva a prerušuje hru.

27:30
    Michail Grigorjev, obranca hostí, dostáva dve minúty za sekanie a Slovan si tak zahrá presilovú hru.

27:13
    Veľmi nebezpečne vyzerala teraz akcia hostí z pravej strany, ale ich strelecké pokusy sa nedostali až k Janusovi, rpetože ich zablokovali domáci zadáci.

26:44
    Galuzinova strela z vrcholu ľavého kruhu presná nebola, ale hostia sa dokázali udržať v útočnom pásme. Nedostali sa však k priamemu ohrozeniu brány a krátko potom Sigalet vyhadzoval cez všetky čiary a tak sa pískalo zakázané uvoľnenie domácich.

26:10

25:48
    Wolski si pekne obkorčuľoval domácu bránu a hľadal spoza nej spoluhráča, ale nenašiel nikoho a dopredu mohol ísť Slovan. Ani domáci sa však v útoku nepresadili a tak sa do brejku dostal jeden z hosťujúcich hráčov, ale strelu z pravej strany Jaroslav Janus zastavuje.

25:11
    Kasutin najskôr zastavil Starostovu delovku z pravej strany, krátko potom skončila v jeho lapačke aj Jegličova strela z ľavého kruhu.

24:30
    Slovan sa dostal do ofenzívneho tlaku, ale domácim sa nepodarilo vystreliť na bránu a o pásmo napokon prišli.

23:53
    Matt Murley pekne bojoval o puk v útočnej tretine v rohu klziska, ale dopredu sa napriek tomu dostali hostia. Tí sa však v útočnej tretine neudržali dlho a do brejku sa dostala dvojica Belasích. Pas z pravej strany posielal Tičar pekne do pravého rohu brány, ale Kasutinova lapačka bola pozorná.

23:18
    Hra sa znovu prerušovala, pre ofsajd hostí a vhadzovať sa bude v strednom pásme.

23:08
    Po pase z ľavej strany sa k zakončeniu z tesnej blízkosti dostal Salminen, ale Janus puk za svoj chrbát nepustil a prikryl ho. Po prerušení hry opäť strhla menšia šarvátka, ale všetko sa zaobišlo bez trestov.

22:36
    Jarkko Immonen sa z ľavého krídla natlačil pred Janusa, položil si ho na ľad a pokúsil sa blafákom nadvihnúť puk, ale domáci gólman mu v tom skvelým zákrokom zabránil.

22:25
    Slovan sa dopustil zakázaného uvoľnenia a vhadzovať sa bude po ľavici domáceho Janusa.

22:03
    V útoku sa nepresadil domáci Nagy, rovnako tak na druhej strane ani hosťujúci Drugov, po ktorého nahodení získali puk domáci.

21:40
    Buly medzi Kazionovom a Nagyom úspešnejšie pre hosťujúceho hráča a hostia pekne kombinujú v útočnom pásme, zatiaľ čo trest pre Bernackeho a Netíka sa skončila oba tímy už hrajú v plnom počte.

21:13
    Hra sa prerušovala v strednom pásme, ale vhadzovať sa bude pred Janusom. Oba celky prestriedali.

20:40
    Slovan sa pokúšal o dostanie do útočného pásma, ale obrana hostí ho zastavila a Belasí tak musia rozohrávať z hĺbky vlastnej defenzívy.

20:02
    Úvodné buly druhého dejstva vyhrali hostia, ale ich akcia sa skončila nepresnosťou, čo znamená icing a vhadzovať sa bude pred Kasutinom.

20:01

Domáci Slovan sa už v tretej minúte ujal vedenia zásluhou Bartoviča, ale vedenie neudržal. V 16.minúte vyrovnal Sakari Salminen, keď presilovkovým gólom potrestal vylúčenia Tičara a v 18.minúte poslal Immonen Torpedo do vedenia 1:2. Druhá tretina sa začne hrou štyroch proti štyrom, pretože ešte minútu a 19 sekúnd zostanú na trestnej lavici po vzájomnom treste Netík a Bernacky.

20:00

19:40
    Pri hre štyroch proti štyrom sa urthol domácej obrane Vadim Krasnoslobodcev, ale svoj samostatný nájazd v tretí gól hostí nepremenil.

19:19
    Po menšej výmene názorov v strednom pásme dostávajú vzájomny trest domáci Tomáš Netík a hosťujúci Sergej Bernacky. Obaja za hrubosť.

19:00
    Vstúpili sme od poslednej minúty prvej tretiny, v jej závere je ťažiskom hry obranná tretina Slovana.

18:30
    Hra sa opäť prerušuje po tvrdej strele Dmitryho Kazionova, ktorú ale domáci gólman zneškodnil.

18:10
    Hostioa zvýšili svoju aktivitu a Slovan sa dostal pod tlak, ktorý vyústil v menšiu šarvátku pred Janusovou bránou.

17:35
    Torpédo Novgorod dal gól!
    Wojtek Wolski založil akciu, ktorá sa končí gólom v domácej sieti. Priam ideálnu prihrávku spoza brány dostal na čepel hokejky JARKKO IMMONEN a presnou strelou posiela Torpedo do vedenia 1:2. Asistencie: Segej Bernacky, Alexej Potapov.

17:00
    Bartovič sa v útočnom pásme pokúšal o zakončenie, čo mu nevyšlo a dopredu tak môžu ísť hostia.

15:03
    Janus v domácej bráne čelil niekoľkým dorážkam hosťujúcich hráčov, jedna z nich si však napokon našla cestu za jeho chrbát. O vyrovnanie na 1:1 sa presilovkovým presným zásahom postaral SAKARI SALMINEN. Asistencia: Jarkko Immonen.

14:47
    Prvú presilovkovú akciu hostí začal nahodením puku Babčuk, ale krátko potom bol Krasnoslobodcev v ofsajde a tak sa hra prerušovala.

14:17
    Potapov bol faulovaný domácim hráčom, ktorý dostane trest. Faulujúcim bol Rok Tičar, ktorý dostáva dve minúty za sekanie.

13:52
    Slovan veľmi pekne zakombinoval v útočnej tretine, ale prihrávka z ľavého krídla do medzikružia presná nebola. K odrazenému puku sa však dostal obranca Mihálik, ktorý pelkne vystrelil, ale jeho pokus skončil len v lapačke pozorného Kasutina.

13:20
    Janus zastavuje nahodenie Dmitryho Kazionova a prerušuje hru.

13:00
    Hostia vyhrali buly pred vlastným gólmanom a išli do útoku, ale nedokázali sa tam dlhšie udržať a hra sa presunula do stredného pásma.

12:40
    Jeglič našiel v útiočnom pásme Nedorosta, ktorý posúval puk na modrú Barankovi a Ivan Baranka z vrcholu ľavého kruhu veľmi prudko vystrelil, ale Kasutin jeho pokus zastavuje a prerušuje hru.

10:48

10:34
    O zatiaľ najväčšiu presilovkovú šancu Slovana sa postaral Netík, ktorý nebezpečne pálil z medzikružia, ale odkrytú svätyňu hostí minul. Krátko potom sa hra prerušovala pre ofsajd, v ktorom bol Libor Hudáček.

10:00
    Je za nami úvodných desať minút prvej tretiny, akciu Slovana spoza brány zakladá Sersen.

09:35
    Vondrka nebezpečne operoval s pukom na ľavom krídle, ale k strele na bránu sa domáci nedostali a stratili pásmo.

08:48
    Kazionov pekne vypálil z pravého krídla a Janus prikryl puk, ale vrhol sa do neho Krasnoslobodcev, čo domáci zadáci nenechali bez odozvy a nastala menšia mela pred domácou svätyňou. Slovan si zahrá v presilovej hre, pretože Denis Kazionov dostáva dve minúty za krošček.

6:25
    Potom čo sa v útočnom pásme nepresadil Tičar, mierili dopredu hostia, ale ich akciu zastavil Starosta. Krátko potom sme však boli svedkami ďalšieho zakázaného uvoľnenia hostí a hra sa prerušovala.

5:15
    Hostia sa snažia o vyrovnanie, ale v ich hre je viacero nepresností. Jedna z nich sa skončila ofsajdom, druhá pre zmenu zakázaným uvoľnením.

04:32
    Na Kasutina opäť nahadzoval puk Bartovič, ale tentokrát sa hosťujúci gólman prekvapiť nenechal.

3:15
    V obrannej tretine hostí nemieril presne domáci Ladislav Nagy, na druhej strane klziska prihrával nepresne Galuzin.

2:40
    Nahodený puk z ľavého krídla, ktorý vyslal MILAN BARTOVIČ končí v hosťujúcej sieti a domáci Slovan sa tak ujíma rýchleho vedenia 1:0. Asistencie: Ivan Baranka, Michal Sersen.

2:00
    Rok Tičar zúžitkoval Bartovičovu prihrávku a dokázal zakončiť, ale Kasutina v hosťujúcej bráne neprekvapil a ten prikrytím puku prerušuje hru.

1:18
    Po vyhodení puku z hokejky domáceho zadáka je Slovanu pískané zakázané uvoľnenie.

1:00
    Prvé vhadzovanie dnešného stretnutia vyhral domáci Slovan, ale krátko potom získali puk hostia, ktorí sa už pokúšajú o kombináciu v útočnom pásme.

00:01

HC Slovan Bratislava: Janus (Backlund) – Baranka, Sersen, Sigalet, Starosta, Mihalik, Brejčák, Luža – Vondrka, Nedorost, Nagy – Hudáček, Surový, Netík – Bartovič, Tičar, Murley – Ölvecký, Bližňák, Jeglič

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Gelašvili ) – Hietanen, Bernatský, Grigorjev, Valentenko, Babčuk, Chomitskij, Aljajev – Galuzin, Krasnoslobodcev, Denis Kazionov – Drugov, Dmitry Kazionov, Kuljomin – Wolski, Salminen, Immonen – Žarkov, Nokelainen, Dvurečenskij – Potapov

Rozhodca: Bulanov, Sergejev – Balodis, Birin.

Belasí sa po trojzápasovom tripe vracajú do Bratislavy a proti Nižnému Novgorodu sa budú snažiť nadviazať na vydarený úvod sezóny – tak by sa dal charakterizovať zápas nadnárodnej KHL medzi bratislavským Slovanom a Novgorodom. Domáci sa budú môcť oprieť nielen o zaplnené publikum, ale aj o svoju dobrú formu a hernú pohodu. Dnes budú určite favoritom, veď hostia zatiaľ v doterajšom priebehu KHL príliš neoslňujú. V tejto lige je však každý zápas veľmi náročný a preto aj dnes môžeme očakávať pravú hokejovú bitku o dôležité body. Pri textovom prenose sa na vás tešíme od 17:00!

Aktuálna forma a postavenie v tabuľke

Slovan začal sezónu veľmi dobre a zo 4 zápasov vydoloval 9 bodov za tri víťazstvá nad Záhrebom, Magnitogorskom a Jekaterinburgom. Prehra prišla až vo štvrtom zápase sezóny v Kazani, kde Belasí nezvládli záver a prehrali 3:4. Slovan sa v tabuľke západnej konferencie nachádza na 4.priečke so skóre 14:9.

Torpedo zatiaľ odohralo len 3 zápasy. Drží si vyrovnanú bilanciu – 1 víťazstvo, 1 prehra po predĺžení a 1 prehra. Výsledkom je zisk 4 bodov pri skóre 7:8 a 10.miesto v tabuľke západnej konferencie.

Torpedo pred touto sezónou postihla pomerne významná zmena – klub sa v dôsledku organizačných zmien presunul z východnej konferencie do tej západnej. Kvalita tímov napovedá, že v západnej konferencii KHL je konkurencia predsa len trochu výraznejšia a tak to bude mať Novgorod v boji o play-off zrejme ťažšie, než tomu bolo v uplynulých sezónach. V minulej sezóne sa Torpedo umiestnilo na 5.priečke vo východnej konferencii, pričom v prvom kole tesne prehralo s Ufou 3:4 na zápasy. Nižnij Novgorod to na Slovan vie – pred rokom vyhral v úvode KHL v Bratislave 3:0, keď vtedy koncentrovaným výkonom totálne zaskočil Belasých.

Belasí vstúpili do novej sezóny výborne a napĺňajú tak očakávania vedenia i fanúšikov o zlepšenej výkonnosti po prechádzajúcom nevydarenom ročníku. Slovanu pomohol príchod nových posíl – Backlund je oporou v bráne, Starosta s Barankom výrazne utužili obranné rady a Nagy strieľa krásne góly v útoku. Belasých čaká po trojzápasovom tripe, z ktorého si priniesli 6 bodov, druhý zápas v domácom prostredí. Fanúšikovia dnes pravdepodobne znovu vypredajú Arénu a budú veriť, že Slovan po trojdňovom oddychu naberie dostatok síl a potvrdí rolu papierového favorita.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Tomáš Pajerský

Góly a asistencie: 3. Bartovič (Baranka, Sersen), 36. Nagy (Sersen) – 16. Salminen (Immonen), 18. Immonen (Bernacky, Potapov)