Chabarovsk – Ufa 0:2 (kon.) | Dinamo Minsk – CSKA Moskva 3:2 (kon.) | HC Slovan – Novgorod 2:3 (1:2 po s.n.)
Záhreb – Čerepovec 5:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Slovan Bratislava
2:3 (1:2, 1:0, 0:0 - 0:0)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
Nedeľa 14.09.2014, 17:00 • Slovnaft Aréna, Bratislava • KHL

Víťazom dnešného duelu sa stali hostia, ktorí získavajú dva body za výhru 2:3 po samostatných nájazdoch, v ktorých rozhodol JARKKO IMMONEN. Slovan si pripisuje jeden bodík a predvedenou hrou fanúšikov určite nesklamal. Videli sme kvalitný zápas s dramatickým koncom, šťastnejším pre Torpedo Nižnij Novgorod.

Odo mňa je to na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok nedeľného večera. (19:50:53)

3. séria
    1:2
    SBA: Michal VONDRKA nepremenil svoj nájazd – 1:2.

2. séria
    1:2
    NVG: Jarrko IMMONEN posiela premeneným blafákom Torpedo do vedenia – 1:2.

2. séria
    1:1
    SBA: Tomáš NETÍK taktiež premieňa a vyrovnáva – 1:1.

1. séria
    0:1
    NVG: Denis KAZIONOV premieňa svoj samostatný nájazd prudkou strelou – 0:1.

1. séria
    1:2
    Murley išiel na nájazdy ako prvý a nepremenil svoj pokus.

Samostatné nájazdy začínajú.

Dnešné stretnutie sleduje 10 055 divákov.

O víťazovi duelu nerozhodlo ani predĺženie a na rad tak prichádzajú samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:45
    Torpedo kombinuje v útočnej tretine, Janus musel čeliť strele Wojteka Wolskeho, ktorú dokázal vyraziť do rohu klziska.

64:24
    Oddychový čas hostí.

64:24
    Záver predĺženia strávi Novgorod v početnej výhode, pretože Ladislav Nagy sa dopustil útočného faulu a dostáva dve minúty za sekanie.

63:10
    Vindrkov pokus presný nebol a Slovan prišiel o puk, ale krátko na to ho znovu získal, ale Ölvecký ho na útočnej modrej znovu stratil a hostia mohli ísť dopredu. K strele na bránu sa však nedostali.

62:20
    Hrá sa rýchly hokej z jednej strany na druhú, ale zatiaľ čo hráči Torpeda nedokázali Janusa ohroziť, Kasutin musel čeliť delovke z hokejky Nagya i následnej dorážke Starostu.

61:05
    Torpedo vyhralo úvodné buly v druhej i tretej tretine a inak tomu nebolo ani v predĺžení. Po snahe Wolskeho o prenik do útočného pásma však hostia o puk prišli a získal ho domáci Slovan.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Tomáš Pajerský

Góly a asistencie: 3. Bartovič (Baranka, Sersen), 36. Nagy (Sersen) – 16. Salminen (Immonen), 18. Immonen (Bernacky, Potapov)