Nitra – Piešťany 5:4 (1:0 po s.n.) | Košice – Martin 4:3 (2:1 po s.n.) | B. Bystrica – Trenčín 0:0 (odl.)
Skalica – Zvolen 2:4 (kon.) | Poprad – Žilina 5:1 (kon.)
HK Poprad
5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
MsHK Žilina
Nedeľa 14.09.2014, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR)

56:16
    Popradčania sa budú musieť brániť. Richard Rapáč dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

53:39
    Jakub Drábek odchádza na dve minúty za držanie. Poprad má možnosť realizovať sa v presilovej hre.

45:23
    Dve minúty za hákovanie dostal Jan Dlouhý, Poprad tak bude hrať znovu v početnej prevahe.

42:37
    Teraz sa však divácka kulisa tu pod Tatrami nahnevala na verdikt hlavného rozhodcu, ktorý vylúčil Samuela Takáča za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou. Kapitán Kroták, ako je u neho zvykom, začal diskutovať, no Takáča už z trestnej lavice nevyženie.

40:34
    Na dve minúty odišiel Tomáš Sýkora, ktorý sa dopustil nedovoleného bránenia.

38:10
    Poprad si zahrá 37 sekúnd v presilovej hre o dvoch hráčov. Milan Drevenák odchádza na dve minúty za hákovanie.

36:47
    Máme tu vylúčenie. Znova ide na trestnú lavicu žilinský hráč, ktorým je Jiří Moravec, pretože tento obranca sa dopustil držania protihráča.

25:17
    Presilová hra Popradu sa končí predčasne. Ľuboš Bartečko zaznamenal zbytočný útočný faul, keď po vhadzovaní pred Landsmanom zrazil protihráča k zemi a dostal dve minúty za nedovolené bránenie.

14:33
    V prvej početnej výhode tohto zápasu si zahrajú domáci. Roman Kadela sa previnil podrazením.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 8. Kroták (Paločko, Takáč), 33. Hvila (Sýkora, Bartečko), 39. Bartečko (Suchý, Hvila), 47. Matis (Kasík, Kroták), 60. Takáč (Paločko, Kroták) – 42. Horna (Kristek, Kubiš)

HK Poprad: Kostúr (Sedlačko) – Suchý, Kurali – Fabian ("A"), Dinda – Kasík, Malina – Makovský, Pitka – Sýkora, Bartečko ("A"), Hvila – Paločko, Takáč, Kroták ("C") – Matis, Paukovček, Rapáč – Gápa, Boltun, Štrauch
    MsHK Žilina: Landsman (Kosowski) – Bobček, Moravec – Jelínek, Kadela – Ďurkech, Dlouhý ("A") – Krčula – Kubiš, Kristek, Horna – Jarab, Drábek ("A"), Kanko – Drevenák ("C"), Valášek, Lipovský – Niník, Paleček

Rozhodca: Branislav Jura – Andrej Bogdaň, Martin Jobbágy