Pjunik – Astana 1:4 (kon.) | Shirak – Karaganda 1:2 (kon.) | Almaty – Kukësi 1:0 (kon.)
Veris – Litex 0:0 (kon.) | Qäbälä – Široki Brijeg 0:2 (kon.) | Santos Tartu – Tromso 0:7 (kon.)
Banga Gargždai – Sligo 0:0 (kon.) | MYPA – Fuglafjørdur 1:0 (kon.) | Čelik – Koper 0:5 (kon.)
Sillamäe Kalev – Honka Espoo 2:1 (kon.) | Turnovo – Čichura 0:1 (kon.) | FC Santa Coloma – Met. Skopje 0:3 (kon.)
VPS – Brommapojkarna 2:1 (kon.) | Plovdiv – Libertas 4:0 (kon.) | Vaduz – Europa 3:0 (kon.)
Rosenborg – Jelgava 4:0 (kon.) | Göteborg – Fola 0:0 (kon.) | Sioni – Flamurtari 2:3 (kon.)
FC Tiraspol – Keşla FK 2:3 (kon.) | Differdange – Atlantas 1:0 (kon.) | Broughton – Haugesund 1:1 (kon.)
Hibernians FC – Trnava 2:4 (kon.) | Víkingur – Daugavpils 2:1 (kon.) | B36 Tórshavn – Linfield 1:2 (kon.)
Rudar Velenje – Laçi 1:1 (kon.) | RNK Split – Mika 2:0 (kon.) | Čukarički Belehrad – Sant Juliá 4:0 (kon.)
Folgore – Budućnost Podgorica 1:2 (kon.) | Diósgyöri – Birkirkara 2:1 (kon.) | Derry City – Aberystwyth Town 4:0 (kon.)
Aberdeen – Daugava Riga 5:0 (kon.) | Crusaders – Ekranas 3:1 (kon.) | Stjarnan – Bangor City 4:0 (kon.)
Hafnarfjördur – Glenavon 3:0 (kon.) | Fram – Kalju 0:1 (kon.) | Željezničar Sarajevo – FK Lovćen 0:0 (kon.)
Hibernians FC
2:4 (0:3)
FC Spartak Trnava
Štvrtok 03.07.2014, 20:00 • Ta' Qali National Stadium, • Európska liga (predkolá)

Spartak tak vezie z Malty výhru 4:2. Po dvoch góloch Erika Saba, pridal v prvom polčase ešte jeden Ján Vlasko. Jeho strelu spoza šestnástky neudržal domáci brankár.

V úvode druhého polčasu sa rýchlymi dvoma gólmi z priamych kopov dostali do zápasu domáci. V závere o všetkom rozhodol Tomáš Mikinič.

Výsledok 4:2 je do odvety výborný, o týždeň v Zlatých Moravciach by musel Spartak prehrať o tri góly, alebo o dva a inkasovať viac ako štyri góly.
    V druhom predkole v prípade postupu čaká na Spartak klub Zestafoni z Gruzínska.
    Pekný večer. (21:59:48)

90+3
    Strelu Mareka Janečku ešte chytá Balzan a blíži sa koniec zápasu.

90+1
    Posledné striedanie Hibernians. Farrugia dohral a prišiel Mbong.

90
    V samom závere ešte faul Mikiniča na Kristensena. Bez karty. Jedinú žltú kartu videl napokon v drese Trnavy iba Mikovič.

89
    Zdá sa byť rozhodnuté. Trápenie Spartaka v druhom polčase napokon vyriešil Mikinič a dvojgólový rozdiel je do odvety výborný.

88
    Trnava dala gól!
    Trnava sa ubránila a na druhej strane udrel po prihrávke Ivana Schranza nováčik na ploche TOMÁŠ MIKINIČ.

86
    Domáci tlačia, Bortel aj Vlasko si pomohli faulami, Cohen si postavil loptu k exekúcii priameho kopu.

85
    Tomáš Mikinič sa dral do zakončenia, ofsajd zmaril akciu Spartaka.

84
    V zápätí roh pre Spartak, blízko ku gólu bol Tóth a Balzan sa opäť vytiahol pekným zákrokom. Stav sa nemení.

83
    Bezzina fauloval Čonku, po priamom kope sa k strele dostal Kuzma a Balzan musel zasahovať.

82
    Prebieha posledná desať minútovka zápasu. Zápasu ktorý mali Trnavčania výborne rozbehnutý, dva rýchle góly domácich ho však zmenili na drámu.

81
    Domáci striedajú. Failla dohral a prichádza Degabriele.

80
    Strelu na bránu domácich poslal aj obranca a kapitán Janečka, respektíve mimo bránu. Keďže Balzan nemusel zasahovať.

79
    Loptu do hry poslal Kamil Kuzma, zmenu výsledku to však neprinieslo.

78
    Tomáš Mikinič sa predviedol aj po futbalovej stránke, jeho strela bola blokovaná obranou a je tu roh pre hostí.

76
    Dva fauly v podaní hráčov Trnavy. Najprv sa previnil Tóth a následne nováčik na ploche Mikinič. Bez kariet.

75
    Spartak vymenil Mikoviča za MIkiniča. Pre Tomáša Mikiniča je to obnovená premiéra v drese Spartaka po hosťovaní v Čechách.

74
    Roh ostal nevyužitý, prichádza posledné striedanie.

74
    Ďalší roh pre Spartak, loptu pošle do ohňa Sabo.

Martin Janiš

Góly: 49. Cohen, 51. Failla – 11. Sabo (pen.), 13. Sabo, 36. Vlasko, 88. Mikinič

Karty:   38. Kristensen (HIB), 54. Failla (HIB) – 28. Mikovič (TRN)   10. Pearson (HIB)

Hibernians FC: Balzan – Rui da Garcia, Pearson, Tabone Desira, Rodolfo Soares, Kristensen, Failla, Bezzina, Marcelo Dias, Cohen (C), Farrugia
    Náhradníci: Briffa – Tanti, Azzopardi, Caruana, B. Muscat, Degabriele, Mbong

FC Spartak Trnava: Strapák – Siva, Janečka (C), Tóth, Čonka – Kuzma, Sabo – Špalek, Vlasko, Chovanec – Mikovič.
    Náhradníci: Kneževič – Bortel, Mikinič, Schranz

Rozhodca: Mark Steven Whitby – Jones, Roberts (WAL)