Pjunik – Astana 1:4 (kon.) | Shirak – Karaganda 1:2 (kon.) | Almaty – Kukësi 1:0 (kon.)
Veris – Litex 0:0 (kon.) | Qäbälä – Široki Brijeg 0:2 (kon.) | Santos Tartu – Tromso 0:7 (kon.)
Banga Gargždai – Sligo 0:0 (kon.) | MYPA – Fuglafjørdur 1:0 (kon.) | Čelik – Koper 0:5 (kon.)
Sillamäe Kalev – Honka Espoo 2:1 (kon.) | Turnovo – Čichura 0:1 (kon.) | FC Santa Coloma – Met. Skopje 0:3 (kon.)
VPS – Brommapojkarna 2:1 (kon.) | Plovdiv – Libertas 4:0 (kon.) | Vaduz – Europa 3:0 (kon.)
Rosenborg – Jelgava 4:0 (kon.) | Göteborg – Fola 0:0 (kon.) | Sioni – Flamurtari 2:3 (kon.)
FC Tiraspol – Keşla FK 2:3 (kon.) | Differdange – Atlantas 1:0 (kon.) | Broughton – Haugesund 1:1 (kon.)
Hibernians FC – Trnava 2:4 (kon.) | Víkingur – Daugavpils 2:1 (kon.) | B36 Tórshavn – Linfield 1:2 (kon.)
Rudar Velenje – Laçi 1:1 (kon.) | RNK Split – Mika 2:0 (kon.) | Čukarički Belehrad – Sant Juliá 4:0 (kon.)
Folgore – Budućnost Podgorica 1:2 (kon.) | Diósgyöri – Birkirkara 2:1 (kon.) | Derry City – Aberystwyth Town 4:0 (kon.)
Aberdeen – Daugava Riga 5:0 (kon.) | Crusaders – Ekranas 3:1 (kon.) | Stjarnan – Bangor City 4:0 (kon.)
Hafnarfjördur – Glenavon 3:0 (kon.) | Fram – Kalju 0:1 (kon.) | Željezničar Sarajevo – FK Lovćen 0:0 (kon.)
Vaasan Palloseura
2:1 (0:1)
IF Brommapojkarna
cz Štvrtok 03.07.2014, 18:00Európska liga (predkolá)

Ačkoliv byli po pětačtyřeceti minutách hosté ve vedení, během pouhé minuty Vaasan otočil stav. Postarali se o to svými brankami Strandvall a Parikka. Do odvety tedy půjdou z lepší pozice domácí. (19:51:08)

90+4

90+3
    Hraje se už třetí minuta nastavení, Vaasan s klidem brání jednobrankové vedení.

89
    Zápas se už jen dohrává, vypadá to, že už se nic nestane.

86
    Žlutou kartou byl oceněn nedovolený zákrok Strandvalla.

84
    Linjala byl po dvou minutách na hřišti přistižen v ofsajdu.

82
    Střelce vedoucího gólu střídá šestadvacetiletý Linjala.

81
    Nedovoleného zákroku se dopustil Brown, který je potrestán žlutou kartou.

80
    Björk byl napomínán rozhodčím po faulu na Kouakoueho.

77
    Střelec jediného gólu švédského týmu Kouakou se znovu objevil ve střelecké pozici. Tentokrát úspěšně zakročil Henriksson.

75
    Ne příliš produktivního útočníka Rexhepiho vyměnil Söderström.

74
    Blaževič si připsal úspěšný zákrok proti ráně Nganbe Nganbeho.

73
    První střídání i na hostující straně. Özkan na trávníku vystřídal Starfelta.

71
    Nikým nehlídaný pálil z dobré pozice Strandvall, svoji druhou trefu však nepřidal!

69
    V posledních minutách hry to vypadá, že si domácí vítězství pohlídají. Velkou šanci navíc spálil Nganbe Nganbe.

69
    Dočkali jsme se prvního střídání, o které se postaral tým Vaasan Palloseura. Místo Stewarta si zahraje Seabrook.

68
    Za tvrdý faul uviděl žlutou kartu Kouakou.

68
    Po delší době se také dostali přes polovinu i hosté, nakonec i zakončili. Karlström však poslal míč hodně vedle.