Karaganda – Shirak 4:0 (kon.) | Astana – Pjunik 2:0 (kon.) | Mika – RNK Split 1:1 (kon.)
Daugavpils – Víkingur 1:1 (kon.) | Laçi – Rudar Velenje 1:1 (3:2 po pen.) | Budućnost Podgorica – Folgore 3:0 (kon.)
Ekranas – Crusaders 1:2 (kon.) | Honka Espoo – Sillamäe Kalev 3:2 (po pr.) | FK Lovćen – Željezničar Sarajevo 0:1 (kon.)
Atlantas – Differdange 3:1 (kon.) | Haugesund – Broughton 2:1 (kon.) | Čichura – Turnovo 3:1 (kon.)
Keşla FK – FC Tiraspol 3:1 (kon.) | Jelgava – Rosenborg 0:2 (kon.) | Kalju – Fram 2:2 (kon.)
Sant Juliá – Čukarički Belehrad 0:0 (kon.) | Daugava Riga – Aberdeen 0:3 (kon.) | Brommapojkarna – VPS 2:0 (kon.)
Flamurtari – Sioni 1:2 (kon.) | Fola – Göteborg 0:2 (kon.) | Tromso – Santos Tartu 6:1 (kon.)
Zimbru Kišiněv – Škendija 2:0 (kon.) | Trnava – Hibernians FC 5:0 (kon.) | Birkirkara – Diósgyöri 1:4 (kon.)
Kukësi – Almaty 0:0 (kon.) | Aberystwyth Town – Derry City 0:5 (kon.) | Bangor City – Stjarnan 0:4 (kon.)
Europa – Vaduz 0:1 (kon.) | Fuglafjørdur – MYPA 0:0 (kon.) | Sligo – Banga Gargždai 4:0 (kon.)
Ferencvároš – Sliema 2:1 (kon.) | Koper – Čelik 4:0 (kon.) | Libertas – Plovdiv 0:2 (kon.)
Široki Brijeg – Qäbälä 3:0 (kon.) | Dundalk – Jeunesse Esch 3:1 (kon.) | Glenavon – Hafnarfjördur 2:3 (kon.)
Met. Skopje – FC Santa Coloma 2:0 (kon.)
IF Brommapojkarna
2:0 (0:0)
Vaasan Palloseura
cz Štvrtok 10.07.2014, 19:00 • Stockholms • Európska liga (predkolá)

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů, na počtenou! (20:51:51)

A je dobojováno! V druhém poločase padly hned dvě branky! O tu první se postaral v 64. minutě Larsson, o čtrnáct minut později zvýšil na konečných 2:0 Petrovič. Brommapojkarna tak vítězí v dvojutkání celkovým výsledkem 3:2 a může se těšit na dalšího soupeře, tentokrát již ve druhém předkole. Naopak finský celek svou pouť Evropou hned v začátku končí.

90+2
    V nastaveném čase fauloval Strandvall střelce první branky. S hosty to již nevypadá moc nadějně.

90
    Dnešní utkání ještě okusí Södeström, který přišel na místo Karlströma.

89
    Rohový kop i na druhé straně, ale dopadl obdobně.

87
    Domácí zahrávali rohový kop, nic nebezpečného z něj ale nakonec nevyplynulo. Poslední pár minut do konce utkání.

84
    Ve velké šanci se ocitl hostující Seabrook, jeho pokus ale pouze zazvonil na břevno!

83
    Krátce po svém příchodu, byl Linjala faulován Ngoualim.

81
    Hostující kouč reaguje na nepříznivý stav střídáním. Trávník opustil Stewart, místo něj přišel Linjala! Hosté si tak již vyplýtvali všechny možnosti střídání.

80
    Hosté budou muset vrhnout všechny své síly do ofenzivy, aby si vybojovali alespoň prodloužení!

78
    Brommapojkarna právě vstřelila branku!
    Domácí jdou do dvoubrankového vedení! O druhou branku svého celku se postaral GABRIEL PETROVIČ po přihrávce od Bärkrotha.

76
    Zřejmě za nějaké připomínky je napomínán žlutou kartou Björk.

75
    Bärkroth se snažil pohnout se skórem, ani jeho střela se však neřadí k těm povedeným.

72
    Jako kdybych tu žlutou kartu přivolal! Od sudího si jí vysloužil hostující Honkaniemi za faul na Petroviče.

70
    Stranvall byl dnes poněkolikáté nachytán v ofsajdu.

69
    Seabrook fauloval Jónssona. I přes celkem velké množství faulů jsme dosud neviděli v akci žlutou kartu.

67
    Nganbe Nganbe se snažil o bleskovou odpověď, jeho střela ale nenašla cíl.

66
    Stewart stál v ofsajdu a to neuniklo pozornosti pomezního.

64
    Domácí zahrávali rohový kop! Exekuce této standardní sitauce se ujal Bärkroth, který našel JACOBA LARSSONA a ten se nemýlil! V tomto okamžiku by postupovali rázem domácí!