Pjunik – Astana 1:4 (kon.) | Shirak – Karaganda 1:2 (kon.) | Almaty – Kukësi 1:0 (kon.)
Veris – Litex 0:0 (kon.) | Qäbälä – Široki Brijeg 0:2 (kon.) | Santos Tartu – Tromso 0:7 (kon.)
Banga Gargždai – Sligo 0:0 (kon.) | MYPA – Fuglafjørdur 1:0 (kon.) | Čelik – Koper 0:5 (kon.)
Sillamäe Kalev – Honka Espoo 2:1 (kon.) | Turnovo – Čichura 0:1 (kon.) | FC Santa Coloma – Met. Skopje 0:3 (kon.)
VPS – Brommapojkarna 2:1 (kon.) | Plovdiv – Libertas 4:0 (kon.) | Vaduz – Europa 3:0 (kon.)
Rosenborg – Jelgava 4:0 (kon.) | Göteborg – Fola 0:0 (kon.) | Sioni – Flamurtari 2:3 (kon.)
FC Tiraspol – Keşla FK 2:3 (kon.) | Differdange – Atlantas 1:0 (kon.) | Broughton – Haugesund 1:1 (kon.)
Hibernians FC – Trnava 2:4 (kon.) | Víkingur – Daugavpils 2:1 (kon.) | B36 Tórshavn – Linfield 1:2 (kon.)
Rudar Velenje – Laçi 1:1 (kon.) | RNK Split – Mika 2:0 (kon.) | Čukarički Belehrad – Sant Juliá 4:0 (kon.)
Folgore – Budućnost Podgorica 1:2 (kon.) | Diósgyöri – Birkirkara 2:1 (kon.) | Derry City – Aberystwyth Town 4:0 (kon.)
Aberdeen – Daugava Riga 5:0 (kon.) | Crusaders – Ekranas 3:1 (kon.) | Stjarnan – Bangor City 4:0 (kon.)
Hafnarfjördur – Glenavon 3:0 (kon.) | Fram – Kalju 0:1 (kon.) | Željezničar Sarajevo – FK Lovćen 0:0 (kon.)
FC Sioni Bolnisi
2:3 (2:1)
KS Flamurtari
cz Štvrtok 03.07.2014, 19:00 • Mikheil Meskhis sakhelobis Stadioni, Tbilisi • Európska liga (predkolá)

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:00:39)

Statistiky

Držení míče: 50 % : 50 %
    Střely celkem: 8:11
    Střely na branku: 3:4
    Rohy: 4:6
    Fauly: 15:8

Je dobojováno! Po velice dramatickém a nervózním závěru se z výhry a dobré pozice do odvety raduje tým KS Flamurtari, který ve druhé půli otočil výsledek. V 74. minutě srovnal Kuqi a když už to vypadalo na remízu, v nastaveném čase udeřil G. Lika. Zápas tak končí 2:3.

90+7
    Ještě jedna žlutá, spatřil ji domácí Georgi Kakhelišvili.

90+7
    Ofsajd a v něm hostující Abilaliaj.

90+4
    Ještě jedna žlutá karta, dostal ji domácí Irakli Samkharadze

90+3
    Flamurtari právě vstřelilo branku!
    Tak to je pro domácí barvy šok! Už to vypadalo na konečnou remízu, když se najednou prosadil GILMAN LIKA a po Idrizajově příhře patrně rozhodl o výhře hostů.

90+2
    Poslední střídání hostů, Polizoi Arberi jde dolů a nastupuje Hektor Idrizaj.

88
    Shehajova snaha o střelu byla sice zajímavá, nicméně domácí obrana neměla pochopení a zblokovala ji.

87
    Hosté udělali další změnu, Gjergje Muzaku nahradil Agim Meto.

85
    Přímý kop pro hosty, k míči se postavil Telushi a Merlani musel vytáhnout zákrok, aby míč neskončil za jeho zády.

885
    Střídání Sioni, trávník opouští Guram Gurešidze, zbývající minuty si zahraje Georgi Adamia.

85
    Žlutí se, žlutí... Dalším potrestaným hráčem je hostující Arber Abilaliaj.

83
    Další žlutá karta, tentokrát pro domácího Gurama Gurešidzeho

83
    Hosté vystřídali, Hajr Zeqiri přenechal své místo Arditu Shehajovi.

82
    Oba týmy by rády strhly vedení na svou stranu, domácí Isiani teď mířil lépe a donutil I. Liku k zákroku, ten vytěsnil míč na roh.

79
    Isianiho rána se do branky nevešla, na hattrick tak zatím může zapomenout.

78
    Žlutou kartu obdržel hostující Bruno Telushi.

76
    Faulů přibývá a to na obou stranách, v rukavičkách se rozhodně nehraje.

74
    Domácí na daný okamžik reagují střídáním, Irakli Samkharadze nahradil Tornike Aptsiauriho.

74
    No a máme vyrovnáno. Radost hostů zařídil svou trefou TAULANT KUQI, kterého přesně našel Zeqiri.

72
    Další rohový kop pro hosty, dnes už pátý.

70
    Ofsajd hostů, tentokrát v něm byl lapen G. Lika.

68
    Žluté karty na obou stranách, za domácí ji obdržel David Imedašvili, za hostující tým Taulant Kuqi.

67
    Hra je teď rozkouskována nedovolenými zákroky a tempo hry tím znatelně utrpělo.

66
    Opět v akci Ugulava, ani tentokrát se mezi tři tyče nevešel.

64
    Hosté se dostali do útoku, je tu rohový kop, ale ani tentokrát to nevyšlo.

60
    Jaba Ugulava toho za pár minutek stihl docela dost, nyní obdržel žlutou kartu za faul na Lenu.

59
    A byl to právě tento čerstvý hráč, který napřáhl a vyslal na branku Flamurtari střelecký pokus. Pro domácí bohužel nepřesný.

54
    Domácí střídají, odchází Zviad Lobjanidze, místo něj nastupuje Jaba Ugulava.

54
    Rohový kop sice Flamurtari moc nevyšel, ale v pokračující akci se míč vrátil ke G. Likovi a ten zamířil mimo domácí branku.

53
    Roh pro hostující tým, rozehraje jej G. Lika.

51
    Čekáme na nějaký vzruch, faul na Isianiho tyto podmínky moc nesplňuje.

50
    K této standardní situaci se postavil Veliu, jenže svůj cíl netrefil. Rozehrávat bude gólman Merlani.

49
    Hosté nemusí smutnit, mají k dispozici další přímý kop, možná z ještě lepší pozice.

48
    Telushiho rozehrávka ale branku Sioni neohrozil.

48
    Hostující Mici byl faulován Lobjanidzem a je z toho zajímavá standardka.

46

Druhý poločas začne přibližně ve 20:00.

Máme za sebou první půli, ve které byli k vidění tři branky. Do vedení se dostali hosté a to ve 20 minutě, kdy se trefil Veliu. Tento náskok však albánský tým udržel pouze do 27. minuty, kdy srovnal Isiani a už za další tři minuty stejný hráč strhl vedení na stranu domácích. Po pauze se můžeme těšit na pokračování tohoto zatím zajímavého utkání.

45

44
    Trochu se přiostřuje.

43
    Roh pro Flamurtari, rozehrál jej Muzaka, i tentokrát bez úspěchu.

41
    Domácí Isiani zůstal po faulu Arberiho na zemi a je nutné ošetření.

37
    Další nepřesná střela, tentokrát na druhé straně. Autorem byl Abilaliaj.

36
    Další nápor domácích byl zastaven pomezním rozhodčím, Kakhelišvili byl přichycen v ofsajdu.

35
    V následném přímém kopu našel Aptsiauri Gurešidzeho, jeho pokus ale skončil mimo.

34
    Hostující Polizoi Arberi obdržel žlutou kartu.

32
    Domácí i nadále pokračují v náporu, dvě branky rychle po sobě daly hráčům novou energii.

30
    Sioni Bolnisi právě vstřelili branku!
    Domácí celek velice rychle otáčí průběh zápasu a stejně jako před chvílí, byl úspěšným střelcem VILI ISIANI. Stav je tak rázem 2:1!

28
    O rychlou odpověď se pokusil Abilaliaj, jeho střela ale skončila mimo Merlaniho bránu.

27
    Je srovnáno! Roh sice domácím nevyšel zcela podle představ, ale Kandelaki poté přihrál na VILI ISIANIHO a ten upravil stav na 1:1!

26
    Střela domácího Lobjanidzeho se mezi tři tyče vešla, I. Lika ji vyrazil na rohový kop, druhý v podání domácího celku.

23
    Faul na Aptsiauriho, je z toho přímý kop pro Sioni.

21
    Domácí teď budou muset přidat, aby zvrátili nepříznivý a trochu překvapivý stav.

20
    Hosté jdou do vedení! Po přímém kopu Telushiho se míč dostal ke kapitánovi Flamurtari a FRANC VELIU se nemýlil – 0:1!

18
    Stejnou standardní situaci dostali k dispozici i hráči Sioni, Kakhelišviliho rozehrávka ale také nevedla k nějakému ohromujícímu momentu.

17
    Roh pro Flamurtari, ale G. Lika gólmana neohrozil.

16
    Neúspěchem dopadla i střela Abilaliaje – mimo domácí branku.

14
    Hosté začínají být aktivnějším, veškeré akce ale končí mimo, nebo u gólmana Merlaniho.

12
    Další nedovolený zákrok, hosté ale z přímáku po faulu na Lenu nic nevymysleli.

9
    Stále čekáme na první zajímavý okamžik utkání, hraje se pŕevážně kolem středového kruhu.

7
    Telushi byl faulován na vlastní polovině, je z toho standardka pro Flamurtari.

6
    Hra se zatím přelévá ze strany na stranu, nebezpečné okamžiky zatím nepřichází.

4
    Hostující Lena se provinil faulem na Popkhadzeho, domácí tak mohou pokračovat v útočné činnosti.

2
    Domácí se vydali do útoku, jenže jejich snaha byla zastavena praporkem asistenta, Kakhelišvili byl v ofsajdu.

1

FC Sioni Bolnisi: Merlani – Popkhadze, Imedašvili, Svanidze (C), Kandelaki – Gurešidze, Tschadaja – Lobjanidze, Apsiauri, Kakhelišvili – Isiani. Trenér: Armaz Jeladze.
    Náhradníci: Batiašvili – Ugrechelidze, Ganugrava, Adamia, Samkcharadze, Tchikaidze, Ugulava.

KS Flamurtari: I. Lika – Arberi, Kuqi, Veliu (C), Mici – Telushi, Lena – Muzaka, Zeqiri, G. Lika – Abilaliaj. Trenér: Ernest Gjoka.
    Náhradníci: Xhelilaj – Idrizaj, Sakaj, Meto, Gerxho, Liçaj, Shehaj.

Rozhodčí: Kristo Tohver – Sten Klaasen, Dmitrij Vinogradov (všichni EST).

Zápas se odehraje v Tbilisi na Mikheil Meskhis sakhelobis Stadioni a výkop je naplánován na 19:00. Rozhodně buďte u toho s námi, jste zváni.

Rozhodčí

Utkání budou řídit sudí z Estonska, jako hlavní se představí Kristo Tohver, asistenty budou Sten Klaasen a Dmitrij Vinogradov. Čtvrtým rozhodčím bude Juri Frischer.

Albánský tým hrává předkola Evropské ligy celkem pravidelně, naposledy se tak stalo v sezóně 2012/2013, kde ovšem hned v prvním dvojutkání vypadl s Honvédem Budapešť po porážkách 0:1 doma a 0:2 venku. Letos by to ale mohlo s postupem vyjít, rozhodující ale bude až výkon na hřišti.

Pro gruzínský celek se jedná o třetí vystoupení v evropských pohárech, klub tak naváže na sezóny 2003/2004, kde v předkole poháru UEFA vypadl s Púchovem po dvou prohrách 0:3 a 2006/2007, kdy se probojoval do druhého předkola Ligy mistrů. Tehdy nejprve zdolal Baku a poté vypadl s Levski Sofia. Letos bude postup zřejmě oříškem, proti stojí favorizovaný soupeř.

Dobrý podvečer, první předkolo Evropské ligy pokračuje dalšími zápasy a my se teď společně podíváme na duel mezi týmy FC Sioni Bolnisi z Gruzie a KS Flamurtari z Albánie.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.