Pjunik – Astana 1:4 (kon.) | Shirak – Karaganda 1:2 (kon.) | Almaty – Kukësi 1:0 (kon.)
Veris – Litex 0:0 (kon.) | Qäbälä – Široki Brijeg 0:2 (kon.) | Santos Tartu – Tromso 0:7 (kon.)
Banga Gargždai – Sligo 0:0 (kon.) | MYPA – Fuglafjørdur 1:0 (kon.) | Čelik – Koper 0:5 (kon.)
Sillamäe Kalev – Honka Espoo 2:1 (kon.) | Turnovo – Čichura 0:1 (kon.) | FC Santa Coloma – Met. Skopje 0:3 (kon.)
VPS – Brommapojkarna 2:1 (kon.) | Plovdiv – Libertas 4:0 (kon.) | Vaduz – Europa 3:0 (kon.)
Rosenborg – Jelgava 4:0 (kon.) | Göteborg – Fola 0:0 (kon.) | Sioni – Flamurtari 2:3 (kon.)
FC Tiraspol – Keşla FK 2:3 (kon.) | Differdange – Atlantas 1:0 (kon.) | Broughton – Haugesund 1:1 (kon.)
Hibernians FC – Trnava 2:4 (kon.) | Víkingur – Daugavpils 2:1 (kon.) | B36 Tórshavn – Linfield 1:2 (kon.)
Rudar Velenje – Laçi 1:1 (kon.) | RNK Split – Mika 2:0 (kon.) | Čukarički Belehrad – Sant Juliá 4:0 (kon.)
Folgore – Budućnost Podgorica 1:2 (kon.) | Diósgyöri – Birkirkara 2:1 (kon.) | Derry City – Aberystwyth Town 4:0 (kon.)
Aberdeen – Daugava Riga 5:0 (kon.) | Crusaders – Ekranas 3:1 (kon.) | Stjarnan – Bangor City 4:0 (kon.)
Hafnarfjördur – Glenavon 3:0 (kon.) | Fram – Kalju 0:1 (kon.) | Željezničar Sarajevo – FK Lovćen 0:0 (kon.)
Pjunik Jerevan
1:4 (0:1)
FC Astana
cz Štvrtok 03.07.2014, 16:00 • FFA Academy Stadium, Jerevan, Arménie • Európska liga (predkolá)

84
    Astana právě vstřelila branku!
    Hosté si závěr zápasu užívají a po právu přidávají další trefu. ATANAS KURDOV se také zapisuje do střelecké listiny – 1:4!

80
    Dzolčijeva nahradí Beisebekov.

74
    Vzápětí trávník opouští také Harojan, šanci ukázat se v předkole Ligy mistrů dostane Ghukas Poghosjan.

72
    Pyunik Jerevan sahá k první hráčské výměně, Aslanjan nahradí jediného střelce v arménském týmu – Papikjana.

71
    Kazaši reagují na snížení domácích nejlepším možným způsobem! Uklidňující branku a dvougólové vedení vrací na stranu Astany KETHEVOAMA FOXI – 1:3!

70
    Zápas se nám dostal do velikých obrátek, Kurdov z vynikající pozice míjí branku Jerevanu!

68
    Pyunik právě vstřelil branku!
    Nicméně arménští fotbalisté se nevzdávají a minutu po druhé inkasované brance se opět vrací do zápasu! AGHVAN PAPIKJAN našel skulinku u tyče Eričovy branky a první střelou Pyuniku v zápase snižuje – 1:2!

67
    Tlak kazašského týmu přináší druhé ovoce, BAURŽAN DZOLČIJEV prostřelil gólmana Harutyunjana a navýšil tím vedení Astana na dva góly – 0:2!

65
    Střídající Šachmetov hlavičkoval po rohovém kopu do břevna! Nyní stáli při Pyuniku všichni svatí!

61
    Hostující Caňas vyfasoval od polského rozhodčího žlutou kartu.

60
    Hrací plochu opouští také střelec zatím rozdílové branky Nusserbajev, na jeho post se postaví Šachmetov.

59
    Dzolčijev se znovu zjevil naprosto sám v pokutovém území soupeře, i tentokrát však nechal vyniknout gólmana Harutynjana!

46
    Do druhé půle se již na hrací ploše neobjevil Nurdauletov, jeho post zaujal Kurdov.

43
    Chvíli na to obdržel žlutou kartu za ostrý faul domácí Gagik Poghosjan.

40
    Tak přece jen tu máme hozenou rukavici ještě v prvním poločase! TANAT NUSSERBAJEV využil přihrávky Žukova a ve čtyřicáté minutě posílá kazašské mužstvo do vedení – 0:1!

2
    Tak to byla obrovská šance hned v úvodu utkání, Astana se mohla dostat do vedení! Foxi měl na kopačce vedoucí branku, jenže Harutyunjan předvedl senzační zákrok a zabránil tím nejhoršímu!