KS Skenderbeu Korce
1:0 (0:0)
FK Senica
Pondelok 23.06.2014, 18:00 • Rakúsko • Prípravný zápas

Senica aj v 2.zápase letnej prípravy prehrala opäť 0:1. Zápas sa hral prevažne medzi 16-kami s minimum gólových šancí. Jediný gól stretnutia strelil tím Skenderbeu v 81.minúte po rohovom kope a jedinú žltú kartu v zápase dostal hráč Senice v 88.minúte.
    Albánsky majster KS Skenderbeu Korce na sústredení v Rakúsku odohral už svoj 3.zápas a 1-krát sa mohol tešiť z víťazstva, keďže v prvých dvoch zápasoch podľahol rakúskym tímom Wacker Innsbruck a Ried zhodne 0:2.
    To bolo odo mňa všetko, dnešný online prenos Vám priniesol Marek Farkaš. (19:54:53)

90+1
    No teraz Senica zbytočne faulovala na útočnej polovici a prichádza o loptu.

90
    Senica otvára obranu a všetci hráči sa tlačia na súperovu polovicu.

89
    Hra sa prelieva z jednej strany na druhú. Pri lopte je teraz Senica, ktorá bude zahrávať priamy voľný kop.

88
    Zápas sa blíži ku koncu a za rečnenie dostáva žltú kartu 1 z hráčov Senice.

86
    Brankár Senice podržal svoj tím, keď zobral loptu z nôh útočníkovi albánskeho majstra!

85
    Obrana Senice horí! Po pravom krídle unikol hráč Skenderbeu, ktorý nacentroval pred bránu, kde jeho spoluhráč neumiestnil loptu do brány.

84
    Do konca zápasu ostáva 6 minút + nastavený čas. Uvidíme či sa Senici podarí zatlačiť súpera.

81
    Skenderbeu Korce dáva gól!

Rohový kop smeroval do päťky Senice, kde brankár nevybehol a najvyššie vyskočil 1 z hráčov Skenderbeu, ktorý nemal problém skórovať. Z tohto gólu nemožno viniť iba brankára, hráči Senice si mali lepšie pokryť hráčov albánskeho majstra.

Skenderbeu – Senica 1:0

80
    Skenderbeu úspešne kombinuje na polovici Senice a po zblokovanom centri získava rohový kop.

78
    Rozhodca v tomto zápase mohol ukázať aj 4 žlté karty, no zatiaľ žiaden zákrok nepotrestal kartou.

77
    Hráč Senice poslal k zemi hráča Skenderbeu, ktorý potrebuje ošetriť.

76
    Senica sa postupným útokom dostáva na polovicu Skenderbeu.

75
    Skenderbeu bude zahrávať priamy voľný kop z 30 metrov od brány.

74
    Senica to opäť skúšala centrom z ľavého krídla, no našiel iba hlavu stopéra.

73
    Hra postupom času začína naberať na rýchlosti.

71
    Senica bol 2 minúty bez lopty, no teraz sa k nej dostane po offside súpera.

70
    Ľavý krídeľník albánskeho majstra nacentroval loptu pred Senickú bránu, kde jeho spoluhráč hlavičkoval na brankára Senice, no ten s loptou nemal problém.