Sociedad – Granada 1:1 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
1:1 (0:0)
Granada CF
Pondelok 05.05.2014, 22:00 • Estadio Municipal de Anoeta, San Sebastian • Španielska LaLiga

Je dobojované, hráči sa dnes o body podielia, aj keď to po góle Velu z 78. minúty vyzeralo tak, že Real Sociedad zaslúžene získa všetky tri body. V nadstavenom čase však hostia predviedli krásnu kombináciu na konci ktorej bol striedajúci Ighalo, ktorý v poslednej minúte nadstavenia vyrovnal.

Po dnešnom zápase sa teda tímy v tabuľke posúvať nebudú, Real Sociedad si upevnil 6. miesto v tabuľke, zatiaľ čo Granada stiahla bodové manko na Elche na jediný bod.

Odomňa je to všetko, ďakujem Vám za pozornosť a niekedy nabudúce dovidenia. (23:55:45)

90+6
    Granada sa oslobodila, hráči poslali loptu ďaleko od brány, čakáme už len na záverečný hvizd rozhodcu.

90+5
    San Sebastian napokon bude zahrávať ešte jeden priamy kop po faule Ighala, takže domáci hráči majú zrejme poslednú príležitosť v zápase strhnúť vedenie opäť na svoju stranu. Ighalo za svoj zákrok vidí aj kartu žltej farby.

90+4
    Po strelenom góle sa na nosidlách zrejme pre kŕče nechal odniesť Piti, čím nazbieral zopár cenných sekúnd.

90+3
    Granada dala gól! Lavička Granady vybuchla radosťou po tom ako Murillo po prihrávke z pravého krídla krásne z otočky našiel ODIONA IGHALA, ktorý viac-menej naslepo prestrelil domáceho gólmana. Zdalo sa ešte, že Ighalo sa nachádzal v ofsajde, no gól je uznaný! 1:1.

90+2
    V nadstavenom čase sa do pokutového územia Realu Sociedad odvážne pustil sám Buonanotte, akonáhle zacítil aj najjemnejší kontakt so súperom padal k zemi, no pokutový kop sa nekope.

90+1
    Štvrtý rozhodca signalizuje, že nad rámec riadnej hracej doby sa budú hrať ešte extra 3 minúty navyše.

90
    El-Arabi sa ešte dostal k strele z ľavej strany, no bránu opäť len prestrelil.

90
    Beží nám posledná minúta riadnej hracej doby, hra sa presunula do okolia stredového kruhu, vyzerá to, že domáci tím si už tesné vedenie ustráži.

89
    Ani túto príležitosť sa hráčom hostí nepodarilo využiť, aj keď Fran Rico v osobnom súboji s De La Bellom narobil súperovi veľké problémy s rozohrávkou.

88
    Granada získava ďalší priamy kop, domáci hráči akosi poľavili a čoraz častejšie sa uchyľujú k nedovoleným zákrokom.

87
    Na opačnej strane znova pohrozil Vela, ten si tentoraz nabiehal na letiacu loptu z ľavého krídla. Loptu len tesne minul, no získal aspoň rohový kop.

86
    Ighalo sa napokon stal aj exekútorom tejto štandardnej situácie, no jeho strela preletela ponad bránu, takže bravo vôbec zasahovať nemusel.

85
    Šancu na vyrovnanie budú mať hostia, striedajúci Ighalo si vypýtal faul a Granada bude mať k dispozícii priamy kop z veľmi výhodnej pozície.

84
    Po zákroku jedného z hráčov Granady zostal na vlastnej polovici ihriska otrasený Íñigo Martínez, no faul sa nepíska. Íñigo Martínez to napokon nejako rozchodil a do hry sa znova zapojil.

83
    Hra sa momentálne prelieva z jednej strany na druhú, no ani jeden z tímov sa do väčšej príležitosti nedostáva.

82
    Ide o dvojité striedanie, ihrisko opúšťa aj Iturra, ktorého miesto zaujme Ighalo.