Ostrava – Sigma Olomouc 4:2 (kon.) | Liberec – Teplice 2:1 (kon.) | Jihlava – Slovácko 2:1 (kon.)
Brno – Třinec 1:0 (kon.) | Sparta Praha – Mladá Boleslav 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Hr. Králové 3:3 (kon.)
Pardubice – Jablonec 1:4 (kon.) | Plzeň – Znojmo 3:2 (kon.) | Táborsko – Slavia 1:2 (kon.)
AC Sparta Praha
1:0 (0:0)
FK Mladá Boleslav
cz Pondelok 05.05.2014, 17:00 • Strahov • Juniorská liga (CZ)

Ve druhém poločasu byli lepší hosté z Mladé Boleslavi, ale sparťané v poslední chvíli udeřili a radují se tak ze zisku tří bodů. Celek z Letné tak ukončil sérii čtyř prohraných zápasů v řadě. (19:01:28)

90+1
    Sparta právě vstřelila branku!
    Tak jsme se branky přece jen dočkali a radují se sparťané, neboť se v první nastavené minutě trefil ONDŘEJ ŠÍMA, který nadvakrát dotlačil míč do brány po centru Macháče.

88
    Sparťané pokazili přihrávku, Hankič bude odkopávat od své branky.

88
    Utkání míří do svého konce a vypadá to, že se zrodí bezbranková remíza.

85
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Mehanović, přichází Tvrzník.

84
    Nepřesné přihrávky na obou stranách. Hra se teď zklidnila.

80
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Kerič, přichází Šíma.
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Nečas, přichází Sulovský.

77
    Nešpor kopal přímý kop a z následné dorážky trefil Chramosta tyč!

72
    Úplně sám před bránou se objevil střídající Hájek. Hankič předvedl neskutečný zákrok.

69
    Ošklivý zákrok Geisslera na Nečase ocenili rozhodčí žlutou kartou.

67
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Záviška, přichází Hájek.

66
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Moravec, přichází Kitanovič.

65
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Fousek, přichází Kateřiňák.

60
    Utkání se již přehouplo přes hodinu. Uvidíme, zda závěrečná třicetiminutovka přinese nějakou branku.

59
    Přímý kop Skopce skončil na nohou boleslavských.

52
    Po faulu sparťanů zahrávali hosté přímý kop. Z něj sice Chramosta trefil jen zeď, ale následnou Mehanovičovu dorážku skvěle vyrazil Nguyen.

50
    Oba týmy si na úvod druhého poločasu připsaly po střele, Geissler ani Skopec však branku netrefili.

46

Viděli jsme poločas plný nepřesností. Boleslav byla mírně aktivnější, ovšem ve finální fázi vždy zkazila přihrávku nebo vystřelila nad bránu. Jediná větší šance byla Pajerova střela.