Philadelphia – NY Rangers 2:1 (kon.) | St. Louis – Chicago 2:3 (po pr.) | Anaheim – Dallas 6:2 (kon.)
Boston – Detroit 4:2 (kon.) | Boston – Detroit 4:2 (kon.)
Boston Bruins
4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
Detroit Red Wings
cz Sobota 26.04.2014, 21:20 • TD Garden, Boston • Play-off NHL

56:56
    Hostující hokejisté však zřejmě přicházejí o dvě minuty ze svého zbývajícího času, protože teď hráli v šesti, a tak dostává střídačka Red Wings dvě minuty.

52:42
    Je tu další vyloučení na domácí straně. Brad Marchand (BOS) putuje dnes podruhé na trestnou lavici, když dostává znovu dvě minuty za hrubost.

48:27
    Je tu další vyloučení. Tentokráte dostává dvě minuty za hákování Patrice Bergeron (BOS), jenž se opět provinil faulem v útočném pásmu.

46:59
    Daniel Alfredsson (DET) dostává dvě minuty za podražení, a tak budou hrát Bruins další přesilovou hru v tomto utkání.

41:11
    Máme tu další vyloučení na domácí straně, když dvě minuty za hrubost dostává Brad Marchand (BOS).

39:46
    A je tu další vyloučení! Brandon Smith (DET) krosčekoval Iginlu, a tak dostává dvě minuty. Boston bude hrát 55 vteřin ve čtyřech proti třem.

39:21
    Také přesilovka Detroit končí předčasně, protože Johan Franzén (DET) dostává dvě minuty za držení Boychuka.

38:40
    Loui Eriksson (BOS) dostává dvě minuty za nedovolené bránění Gustavssona, a tak je přesilovka Bruins u konce.

36:48
    Je tu druhé vyloučení na straně hostů. Dvě minuty za držení hole dostává Denny DeKeyser (DET).

34:29
    Boston bude hrát své třetí oslabení v utkání, protože domácí hokejisté opět faulovali ve své útočné třetině, kde se vysokou holí provinil Milan Lucic (BOS), a dostává tak dvě minuty.

17:12
    Boston se znovu dopustil faulu ve své útočné třetině, když tentokráte dostává dvě minuty David Krejčí (BOS), který podrazil jednoho z obránců Detroitu.

04:26
    V útočném pásmu však fauloval vysokou holí Shawn Horcoff (BOS), který tedy dostává dvě minuty.

02:34
    Máme tu první vyloučení v utkání, když je na dvě minuty vyloučen Justin Abdelkader (DET), který si odpyká trest za hákování. Bruins tedy budou hrát první přesilovou hru v zápase.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 4. Eriksson (Hamilton, Rask), 40. Chára (Bergeron, Krug), 45. Lucic (Krug), 60. Iginla (Lucic, Krejčí) – 35. Dacjuk (Zetterberg, Alfredsson), 57. Zetterberg (Abdelkader, Dacjuk.)

Boston Bruins: Rask (Johnson) – Chára, Hamilton, Bartkowski, Boychuk, Miller, Krug – Lucic, Krejčí, Iginla – Marchand, Bergeron, R. Smith – Florek, Soderberg, Eriksson – Caron, Campbell, Thornton.
    Trenér: Claude Julien.

Detroit Red Wings: Gustavsson (Howard) – B. Smith, Kronwall, DeKeyser, Quincey, Lashoff, Ouellet – Abdelkader, Dacjuk, Zetterberg – Alfredsson, Helm, Franzén – Nyquist, Sheahan, Tatar – Legwand, Glendening, Miller.
    Trenér: Mike Babcock.

Rozhodca: Kozari, Morton – Cameron, Murphy

Diváci: 17 565