NY Rangers – Buffalo 2:1 (kon.) | Carolina – Washington 2:5 (kon.) | Montreal – NY Islanders 0:2 (kon.)
Ottawa – NJ Devils 2:1 (1:0 po s.n.) | Florida – Toronto 4:2 (kon.) | Tampa Bay – Philadelphia 4:2 (kon.)
Nashville – Arizona 2:0 (kon.) | Minnesota – St. Louis 4:2 (kon.) | Winnipeg – Boston 2:1 (1:0 po s.n.)
Edmonton – LA Kings 0:3 (kon.) | Vancouver – Colorado 2:4 (kon.)
Vancouver Canucks
2:4 (1:1, 0:0, 1:3)
Colorado Avalanche
cz Piatok 11.04.2014, 04:10 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

57:53
    Šance na vyrovnání domácích se výrazně snižují, protože dvě minuty za sekání dostává Yannick Weber (COL).

51:13
    Nathan MacKinnon (COL) a Ryan Kesler (VAN) nakonec dostávají oba dva dvě minuty za hrubost.

47:32
    Colorado se bude moci rychle vrátit do vedení, protože je na dvě minuty za zdržování hry vyloučen Alexandre Edler (VAN).

35:24
    Tentokráte to už však přesilová hra Colorada bude, protože je na na dvě minuty za podražení vyloučen Alexander Edler (VAN), jenž sestřelil MacKinnon, který se nakonec střetnul s tyčkou domácí klece a mladý útočník se velice těžce zvedá z ledu.

30:29
    Brad Richardson (VAN) se dopustil útočného faulu, když podrazil jednoho z hráčů Colorada, a dostává tak dvě minuty na trestné lavici. Na trestnou však odchází také André Benoit (COL) na dvě minuty za nafilmovaný pád.

19:34
    Za vražení na hrazení je vyloučen na dvě minuty domácí Stanton (VAN), a Colorado tak bude hrát první přesilovou hru v utkání.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 14. H. Sedin (Hamhuis, D. Sedin), 48. Booth (Hamhuis, Burrows.) – 19. Stastny, 46. Stastny (Johnson, MacKinnon), 53. Barrie (McGinn), 60. Mitchell

Vancouver Canucks: Markström (Lack) – Hamhuis, Corrado, Edler, Bieksa, Stanton, Weber – D. Sedin, H. Sedin, Jensen – Booth, Kesler, Hansen – Higgins, Richardson, Kassian – Sestito, Matthias, Burrows.
    Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) – Hejda, Johnson, Benoit, Guenin, Holden, Barrie – Landeskög, Stastny, Mitchell – O´Reilly, MacKinnon, McGinn – Bordeleau, Cliche, Talbot – Wilson, Malone, Carey.

Rozhodca: Lee, Walsh – Cvik, Cameron.

Diváci: 18 910