NY Rangers – Buffalo 2:1 (kon.) | Carolina – Washington 2:5 (kon.) | Montreal – NY Islanders 0:2 (kon.)
Ottawa – NJ Devils 2:1 (1:0 po s.n.) | Florida – Toronto 4:2 (kon.) | Tampa Bay – Philadelphia 4:2 (kon.)
Nashville – Arizona 2:0 (kon.) | Minnesota – St. Louis 4:2 (kon.) | Winnipeg – Boston 2:1 (1:0 po s.n.)
Edmonton – LA Kings 0:3 (kon.) | Vancouver – Colorado 2:4 (kon.)
Vancouver Canucks
2:4 (1:1, 0:0, 1:3)
Colorado Avalanche
cz Piatok 11.04.2014, 04:10 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

Ode mě je to tedy z dnešního posledního utkání vše. Přeji vám příjemný poslední pracovní den a u dalšího on-line přenosu zase někdy na počtenou. (06:43:30)

Československá stopa v utkání:

Jan Hejda (COL) – 0+0, +1, 0 střel, 1 hit, 3 zblokované střely, čas na ledě 19:11

Dnešní utkání sledoval 18 910 diváků.

Colorado nakonec ve třetí třetině utrhnulo utkání na svou stranu, když na druhou branku Stastneho, ještě dokázal Vancouver díky Boothovi odpovědět. Jenže Colorado udeřilo potřetí ve 53. minutě, když v situaci dvou na jednoho vstřelil gól Avs Barrie. Vítězství hostů už jen v závěrů potvrdil střelou do prázdné Mitchell.

Autor vítězné branky v utkání: Tyson Barrie.

60:00

59:18
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Avalanche využívají přesilovou hru! Vancouver to i přes oslabení zkusil bez svého brankáře a do prázdné klece nakonec potvrdil vítězství Colorada JOHN MITCHELL. Bez asistence.

58:55
    Johnson napřáhnul na modré čáře a jeho střela orazítkovala pravou tyč domácí klece!

58:47
    Od modré nakonec vystřelil Barrie a Markström si s jeho střelou poradil svou lapačkou.

58:36
    Colorado je ve svém útočném pásmu, kde hostující celek rozjíždí svou kombinaci.

58:14
    Vancouver však dostal kotouč až na Varlamova, který jej raději ukryl ve své lapačce, a přerušil tak hru.

57:53
    Šance na vyrovnání domácích se výrazně snižují, protože dvě minuty za sekání dostává Yannick Weber (COL).

57:35
    Varlamova má na svém kontě další úspěšný zákrok, když na něj od modré čáry vyslal svou další střelu Edler.

57:23
    Jensen se pokoušel z pravé strany najít před bránou H. Sedina, který však jeho pas nezpracoval a puk končí v rohu obranného pásma Avs.

56:56
    Bieksa nahrál na modré Jensenovi, jehož následná dělovka netrefila bránu Colorada.

56:47
    Brána Colorada je vychýlená ze své pozice, a tak je hra přerušena a bude se vhazovat v obranné třetině Avs.

56:33
    Avšak teď se přece jenom dostal do zakončení Booth a jeho pokus dokázal vyrazit svým betonem Varlamov.

56:01
    Colorado dokázalo dostat kotouč mimo své obranné pásmo a Vancouver má následně velké problémy se nastěhovat zpět.

55:32
    Hejda pouze poslal kotouč na zakázané uvolnění, a tak se hra znovu vrací před bránu Colorada.

55:08
    Bieksa vystřelil od modré a Valramov jeho střelu dokázal vyrazit nad svou bránu.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 14. H. Sedin (Hamhuis, D. Sedin), 48. Booth (Hamhuis, Burrows.) – 19. Stastny, 46. Stastny (Johnson, MacKinnon), 53. Barrie (McGinn), 60. Mitchell

Vancouver Canucks: Markström (Lack) – Hamhuis, Corrado, Edler, Bieksa, Stanton, Weber – D. Sedin, H. Sedin, Jensen – Booth, Kesler, Hansen – Higgins, Richardson, Kassian – Sestito, Matthias, Burrows.
    Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) – Hejda, Johnson, Benoit, Guenin, Holden, Barrie – Landeskög, Stastny, Mitchell – O´Reilly, MacKinnon, McGinn – Bordeleau, Cliche, Talbot – Wilson, Malone, Carey.

Rozhodca: Lee, Walsh – Cvik, Cameron.

Diváci: 18 910