HC Slovan – B. Bystrica 3:1 (kon.) | Trenčín – Košice 0:0 (17:00)
HC Slovan Bratislava
3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
HC´ 05 Banská Bystrica
Nedeľa 23.03.2014, 10:30 • Aréna Ondreja Nepelu Bratislava • Hokejová extraliga juniorov play-off

53:38
    Podrazenie a dve minúty dostal Šálka, Bystrica má jedinečnú príležitosť na zmenu skóre.

51:02
    Vzájomné vylúčenie Maiera a Jakuba Predajnianskeho, obaja za hrubosť. Hráme štyria proti štyrom.

38:05
    Luža vyfasoval za podrazenie dve minúty, Bystrica má k dispozícii presilovú hru.

29:05
    Za škaredý faul kolenom dostal Jendroľ trest päť minút a do konca zápasu, Slovan má možnosť zmeniť skóre.

26:10
    Ďalšie vylúčenie hráča v bielom drese, za hrubosť dostal dve minúty Šálka, Bystrica má výhodu o dvoch mužov, teraz však v trvaní minimálne 51 sekúnd.

25:02
    Za hrubosť dostal Novák dve minúty a naviac za nešportové správanie plus desať minút osobný trest. Bystrica bude hrať 17 sekúnd piatich proti trom, možno....

23:19
    Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou, odniesol si to Martin Predajniansky, dve minúty pre Maiera.

21:02
    Danišovský dostal za napadnutie dve minúty, sily na ľadovej ploche sa vyrovnajú.

19:19
    Za vrazenie na mantinel Danišovského si na trestnú sadá Martin Predajniansky, Slovan hrá presilovku.

16:54
    Luža za podrazenie opúšťa hraciu plochu na dve minúty, bude Bystrica proti a pobyt na trestnej lavici mu skráti?

13:21
    Za napadnutie odchádza na trestnú lavicu Jendroľ, Slovan bude hrať presilovku.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 31. Šálka (Mlynčár, Bednarič), 33. Halama (Luža, Valjent), 60. Bednarič (Novák) – 23. Kovalík (Lunter, Dolník)

HC Slovan Bratislava: Baroš (Godla) – Valjent, Luža, Maier, Lukáčik (A), Bačík, Rusina, Gula, Bílik – Kolena, Mlynčár, Danišovský – Petráš, Novák (C), Bednarič – Šálka, Mikšík (A), Môcik – Brodek, Halama, Tibenský
    HC´ 05 Banská Bystrica: Sabol (Donoval) – J. Predajniansky, Jendroľ, Mikuš, Tarabík, Šilovič, Lunter, Janovský, Ramaj – Dolník, Macko, Ferleťák, Surový, Valent, Výhonský, Gašpar (A), Huňa, Róth (C), M. Predajniansky, Kovalík (A), Ambroz

Rozhodca: Jonák – Orolin, Uličný