Tatran – Ne 0:11 (kon.) | Židenice – Chodov 1:4 (kon.) | ELITE PRAHA – Vítkovice 4:6 (kon.)
ELITE PRAHA
4:6 (2:2, 1:2, 1:2)
1. SC TEMPISH Vítkovice
cz Sobota 08.03.2014, 19:00 • SH VŠE, Praha • ČEZ Extraliga žen (CZ)

Je za námi konec třetího čtvrtfinálového utkání mezi ELITE a Vítkovicemi, po kterém se hostující hráčky ujímají vedení v sérii 3:0 na zápasy a zítra to budou chtít za každou cenu ukončit. Ode mě je to pro dnešek vše a děkuji vám za pozornost. (21:03:20)

Nejlepší hráčky utkání.
    Veronika Zittová (ELI) – Denisa Ferenčíková (VIT)

59:57
    Poslední sekundy se odpočítávají na časomíře a to znamená jediné. Vítkovice se ujímají vedení 3:0 na série.

59:19
    Domácí v šesti!

59:18
    Oddechový čas pro domácí.

58:34
    Elite Praha právě vstřelilo branku!
    Necelá minuta a půl do konce a ELITE zaznamenávají kontaktní branku. VERONIKA ZITTOVÁ tedy ještě dává Praze maličkou šanci. Asistence: Lucie Veselá.

57:18
    Müllerová zablokoval rozehrávku Vítkovic na půli.

56:09
    Novakovská mohla definitivně rozhodnout, ale Gécová její bombu vyrazila ven ze hřiště.

55:34
    Střelecký pokus na Gécovou končí mimo branku.

55:32
    Standardní situace Vítkovic a Pražanky musejí být pozorné.

55:14
    Toulová to zkoušela, ale její dělovka si nenašla cestu mezi tři tyče.

54:40
    Ten čas domácím neskutečně letí. Navíc Vítkovice je opět točí na jejich vlastní půli.

52:32
    Gécová burcuje své spoluhráčky, ale zatím se Praze nic nedaří.

50:41
    Zittová to zkusila individuálně a udělala to náramně, ale finální přihrávka nenašla adresáta.

49:39
    Teď na druhé straně mohla Chvátalová snížit, dokonce už překonala brankářku, ale neskutečně ještě Vítkovice zachránila Halfarová.

49:21
    Prázdná branka teď zírala před jednou z hostujících hráček, ale Gécová se fantasticky přesunula a drží ještě naději svému týmu.

48:52
    Nyní se to však Pražankám daří a Vítkovice se nedokáží vymanit z jejich tlaku.

Radek Francouz

Góly a asistencie: 4. Veselá (Marešová), 8. Müllerová (Toulová), 36. Zittová (Chvátalová), 59. Zittová (Veselá) – 6. Ferenčíková (Šponiarová), 16. Šupáková (Sládečková), 27. Sládečková (Enenklová), 28. Novakovská (Léblová), 41. Niemcová, 46. Klapitová (Sládečková)

ELITE PRAHA: Gécová, Šimsová – Chvátalová, Šindelářová, Vranová, Marešová, Zikmundová, Toulová, Nosková, Košturiaková, Kadučáková, Havlíková, Stará, Veselá, Radová, Zittová, Müllerová.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Kubíčková, Ranochová – Šponiarová, Šupáková, Halfarová, Novakovská, Ferenčíková, Niemcová, Klapitová, Mandátová, Pastušková, Sládečková, Enenkelová, Léblová, Kociánová, Ratajová, Vobořilová, Paloncyová, Mahdalová.

Rozhodca: Tomáš Kostinek, Martin Reichelt