Boston – Florida 4:1 (kon.) | NJ Devils – Detroit 4:3 (kon.) | Columbus – Dallas 4:2 (kon.)
St. Louis – Tampa Bay 4:2 (kon.) | Nashville – Pittsburgh 1:3 (kon.) | Chicago – Colorado 2:4 (kon.)
Winnipeg – NY Islanders 2:3 (po pr.) | Arizona – Vancouver 1:0 (kon.) | Edmonton – Ottawa 3:2 (kon.)
San Jose – Carolina 2:3 (po pr.)
Columbus Blue Jackets
4:2 (3:0, 0:0,1:2)
Dallas Stars
cz Streda 05.03.2014, 01:10 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

43:44
    Do vzájemné potyčky se dostali Dillon a Umberger, a oba hráči si tak posedí pět minuty na trestné lavici za bitku.

40:30
    Matt Calvert (CBJ) podrazil v útočném pásmu Columbusu Eakina, a tak je domácí útočník poslán na dvě minuty za podražení na trestnou lavici.

35:30
    Stars budou nakonec hrát přesilovou hru, protože je na dvě minuty za hrubost vyloučen Nathan Horton (CBJ).

16:58
    Antoine Roussel (DAL) je nakonec vyloučen na dvě minuty za sekání. Nutno však dodat, že tento faul hostujícího útočníka byl zcela zbytečný, protože se jej hráč Dallasu dopustil v útočném pásmu.

13:51
    Na trestnou lavici je poslán na dvě minuty za držení Ryan Garbutt (DAL), a tak budou hrát Blue Jackets svou první přesilovou hru v utkání.

04:34
    Máme tu první vyloučení v utkání, když je na dvě minuty za sekání vyloučen střelec první branky Boone Jenner (CBJ).

Jan Matúš

Góly a asistencie: 2. Jenner (Johansen, Horton), 12. Umberger (Dubinsky, Wisniewski), 15. Anisimov, 56. Anisimov (Prout, Gáborík) – 42. Golgioski (Whitney, Ja. Benn), 44. Daley (Gonchar, Cole)

Columbus Blue Jackets: Bobrovsky (McElhinney) – Johnson, Savard, Wisniewski, Prout, Nikitin, Goloubef – Jenner, Johansen, Horton – Foligno, Anisimov, Gáborík – Umberger, Dubinsky, Atkinson – Calvert, MacKenzie, Letestu.
    Dallas Stars: Ellis (Lehtonen) – Goligoski, Daley, Jo. Benn, Gonchar, Rome, Dillon – Ja. Benn, Seguin, Nichuskin – Cole, Eakin, Mueller – Roussel, Fiddler, Garbutt – Whitney, Horcoff, Chiasson.

Rozhodca: Kimmerly, Pochmara – Amell, Nowak.