Kazaň – Real Betis 0:2 (kon.) | Neapol – Swansea 3:1 (kon.) | Doneck – Plzeň 1:2 (kon.)
Salzburg – Amsterdam 3:1 (kon.) | Sevilla – Maribor 2:1 (kon.) | Bazilej – Tel Aviv 3:0 (kon.)
Frankfurt – Porto 3:3 (kon.) | Razgrad – Lazio 3:3 (kon.) | Alkmaar – Liberec 1:1 (kon.)
Benfica – Solún 3:0 (kon.) | Fiorentina – Esbjerg 1:1 (kon.) | Genk – Machačkala 0:2 (kon.)
Lyon – Odesa 1:0 (kon.) | Tottenham – Dnipropetrovsk 3:1 (kon.) | Trabzonspor – Juventus 0:2 (kon.)
Valencia – D.Kyjev 0:0 (kon.)
FC Bazilej 1893
3:0 (1:0)
Maccabi Tel Aviv
Štvrtok 27.02.2014, 19:00 • St. Jakob-Park • Európska liga

80
    Bazilej robí poslednú zmenu v tomto zápase. Ihrisko opustil Frei, ktorého nahradil Delgado.

77
    Sledujeme druhé striedanie Bazileja. Za potlesku tribún odchádza dvojgólový strelec Streller, ktorého post na záverečné minúty zaujme Sio.

72
    Aktívny Stocker napokon mieri z ihriska, na záverečné minúty ho nahradí Xhaka.

63
    Registrujeme posledné striedanie Tel Avivu. Ihrisko opustil Mareval, ktorého nahradil Ben Haim.

59
    Tel Aviv robí svoju druhú zmenu v zostave, Radiho nahradil Mikha.

43
    Hostia robia v závere prvého polčasu prvú zmenu v zostave, Altmana nahradil Mitrović.

Filip Kubaliak

Góly: 18. Stocker, 60. Streller, 71. Streller

Karty:   19. Serey Die (BAZ)

FC Bazilej 1893: Sommer – Sauro, Suchý, Ajeti – P. Degen, Serey Die, Safari – El Nenny, Frei, Stocker – Streller
    Náhradníci: Salvi, D. Degen, Voser, Delgado, Sio, Xhaka, Seferagić

Maccabi Tel Aviv: Juan Pablo – Yeini, Maréval, Tibi, Ben Harush – Radi, Ziv, Alberman – Zahavi, Altman, Mareval – Prica
    Náhradníci: Levi, Ben Haim, Mitrović, Micha, Einbinder, Margolis

Rozhodca: Ivan Bebek