Kazaň – Real Betis 0:2 (kon.) | Neapol – Swansea 3:1 (kon.) | Doneck – Plzeň 1:2 (kon.)
Salzburg – Amsterdam 3:1 (kon.) | Sevilla – Maribor 2:1 (kon.) | Bazilej – Tel Aviv 3:0 (kon.)
Frankfurt – Porto 3:3 (kon.) | Razgrad – Lazio 3:3 (kon.) | Alkmaar – Liberec 1:1 (kon.)
Benfica – Solún 3:0 (kon.) | Fiorentina – Esbjerg 1:1 (kon.) | Genk – Machačkala 0:2 (kon.)
Lyon – Odesa 1:0 (kon.) | Tottenham – Dnipropetrovsk 3:1 (kon.) | Trabzonspor – Juventus 0:2 (kon.)
Valencia – D.Kyjev 0:0 (kon.)
Eintracht Frankfurt
3:3 (1:0)
FC Porto
Štvrtok 27.02.2014, 19:00 • Commerzbank-Arena • Európska liga

V Commerzbank-Arene je dobojované! V neskutočnom zápase si nakoniec postup do ďalšieho kola vybojovali hráči Porta. Futbalistom Eintrachtu Frankfurt utiekol postup doslova pomedzi prsty. V ďalšej fáze turnaja uvidíme teda Portugalského majstra FC Porto. To je pre dnešok odo-mňa všetko, zachovajte nám svoju priazeň aj naďalej. (20:57:03)

90+4
    Je pískané proti domácim futbalistom. Zambrano sa previnil faulom na Alexa Sanda.

90+3
    V zápase sa pokračuje aj s otraseným Ghilasom. Frankfurt sa snaží útočiť s maximálnym počtom hráčov.

90+2
    Ghilas dostal lakťom do zátylku a zostal ležať na zemi, momentálne sa nehraje a hráč Porta si vyžiadal ošetrenie.

90+1
    V druhom polčase sa budú hrať ešte 4. minúty nad čas. Šanca pre domácich stále žije.

90
    Taktické striedanie aj na strane Porta, Martíneza nahrádza v zápase Reyes.

89
    V tomto momente by postupovalo do ďalšieho kola FC Porto. Podarí sa ešte Frankfurtu v záverečných minútach otočiť vývoj zápasu vo svoj prospech?

86
    Porto dalo gól! Lopta po nákope prepadla na kopačku Ghilasa, ten si ju vymenil s Licá, ktorý vystrelil na Trappa a NABILA GHILAS už nemal s dorážkou do prázdnej siete žiaden problém. O gól sa postarali obaja striedajúci hráči Porta.

85
    Taktické stredanie na strane Frankfurtu, odchádza Joselu na jeho miesto prišiel Lanig.

83
    Porto sa nasťahovalo na polovici Frankfurtu. Už hostia nemajú čo stratiť a vrhajú všetky sily do útoku.

81
    V dnešnom stretnutí už predĺženie neuvidíme, aj keď po vyrovnávajúcom góle Madlunga nemali hráči Porta k tomu ďaleko. Na postup potrebujú aspoň raz rozvlniť sieť za Trappovím chrbátom a žiaden už neinkasovať. Ťažká situácia, nie však nereálna.

79
    Striedanie tentoraz na strane Porta, nevýrazného Varelu nahrádza v zápase Licá.

78
    Kto by to bol pred zápasom povedal, že uvidíme takéto gólové hody!

76
    Frankfurt dal gól! Ďalším dvojgólovým strelcom v zápase sa stáva tentoraz domáci kanonier ALEXANDER MEIER, keď ho po nečakanom centri našiel na zadnej tyči Joselu!

75
    Meier je ďalších hráčom v zápase, ktorý vidí žltú kartu.

71
    Porto dalo gól! Neskutočný futbalový zážitok! Quaresma zahral necvičenú štandardnú situáciu, poslal do krídla loptu na Fernanda, ktorý jemným centrom posadil loptu na hlavu ELIAQUIM MANGALU. Portský "hrdina" zaznamenáva svoj druhý presný zásah v zápase.

70
    Nedovolený zákrok domáceho kapitána Schweglera na prenikajúceho Martíneza. Nasleduje priamy kop.