Kazaň – Real Betis 0:2 (kon.) | Neapol – Swansea 3:1 (kon.) | Doneck – Plzeň 1:2 (kon.)
Salzburg – Amsterdam 3:1 (kon.) | Sevilla – Maribor 2:1 (kon.) | Bazilej – Tel Aviv 3:0 (kon.)
Frankfurt – Porto 3:3 (kon.) | Razgrad – Lazio 3:3 (kon.) | Alkmaar – Liberec 1:1 (kon.)
Benfica – Solún 3:0 (kon.) | Fiorentina – Esbjerg 1:1 (kon.) | Genk – Machačkala 0:2 (kon.)
Lyon – Odesa 1:0 (kon.) | Tottenham – Dnipropetrovsk 3:1 (kon.) | Trabzonspor – Juventus 0:2 (kon.)
Valencia – D.Kyjev 0:0 (kon.)
Benfica Lisabon
3:0 (0:0)
PAOK Solún
Štvrtok 27.02.2014, 21:05 • Estádio da Luz, Lisabon • Európska liga

Stretnutie je na konci. Domáca Benfica podľa výsledku vyhrala jednoznačne, ale nebolo to také jednoznačné. do 69. min boli hráči PAOKa viac než vyrovnaným súperom. Potom sa však nechal vylúčiť ich kapitán a trikrát kapitulovali. Do osemfinále teda postupuje Benfica Lisabon. (22:54:52)

90
    Hlavný rozhodca pridáva len jednu minútu.

89
    Center Pareiru je zblokovaný obranou PAOKu.

87
    Lopta je u brankár hostí, ktorý bude zakladať akciu hostí.

85
    Hostia sa snažia niečo ešte vz závere vymyslieť, ale dostali sa do postavenia mimo hry.

83
    Svoje vystriedanie dáva Stoch značne najavo na lavičke.

83
    MiroslavStoch si dnes nezahral ani celý polčas. Na záverečných sedem minút ho nahradil Ninis.

81
    PAOK už zdá sa rezignoval.

80
    Vylúčenie kapitána hostí úplne zmenilo priebeh tohto stretnutia.

79
    Benfica dala gól!
    O ďalšiu munútu pridáva ďalší domáci gól LAZAR MARKOVIČ, keď technockou strelou nedal šancu Glykosovi.

78
    Pokutový kop premieňa LIMA.

77
    Domáci majú výhodu pokutového kopu.

76
    Kace fauluje a domáci majú znovu výhodu štandartky.

75
    Domáci sa nikam neženú majú nahraté.

74
    Posledné striedanie hostí. Lucasa nahradil Vukič.

71
    Osud tohto dvojzápasu je zrejme jasný. Hostiamajú manko dvoch gólov a hrajú v desiatich.

70
    Priamy kop zahral skvele NICOLAS GAITÁN, ktorý nedal šancu výborne chytajúcemu Glykosovi.

69
    Kapitán hostí Karsouranis zrazil na hranici pokutového územia Limu za čo dostáva červenú kartu.