1. FSV Mainz 05
2:0 (0:0)
Hannover 96
Piatok 14.02.2014, 20:30 • Coface Arena — Mainz. • Nemecká Bundesliga

Zápas nemeckej Bundesligy medzi 1. FSV Mainz 05 a Hannover 96 sa končí víťazstvom domácich, keď sme góly videli až v druhom polčase, v 51.minúte sa presadil Mali a v samom závere pridal poistku Choupo-Moting. Tak po opatrnom prvom polčase sa osmelili lepšie domáci a zápas dokázali vyhrať. Aj v druhom polčase to bola celkom vyrovnaná hra, ale predsa boli o niečo lepší domáci a tak víťazia v tomto zápase.

Mne už neostáva nič iné ako Vám zaželať pekný zvyšok neskorého večera a príjemný víkend. Lúči sa s Vami komentátor Miroslav Revaj. Dovidenia pri ďalších prenosoch. (22:29:33)

90+3

93
    Po góle rozhodca ukončuje zápas, ktorý sa končí výsledkom 2:0!

92
    Mainz dal gól!
    Je rozhodnuté! Domáci dávajú poistku v zápase a tak sa už určite stanú víťazom zápasu! Do brejku sa dostali domáci, po krásnej kombinácii a sérii prihrávok dokázli domácu úplne vyšachovať obranu hostí spolu s brankárom a CHOUPO-MOTING nemal problém po peknej prihrávke zasunúť loptu do prázdnej brány. Choupo-Moting si naozaj za výkon v druhom polčase, keď naskočil do hry gól zaslúžil – 2:0!

91
    Do prečíslenia sa dostali domáci, ktorý sa musia brániť útoku hostí ,ale dokázali sa dostať do brejku, avšak poistku v podobe gólu nedokázali dať. Lopta po strele Diouf letí vysoko nad bránu hostí.

90
    Rozhodca nadstavuje ešte 3 minúty. Hostia sa už vyberajú smerom dopredu.

89
    V závere zápasu už ojedinelý útok domácich, spoza 16-tky pálil Ja-Cheol Koo, ale lopta letí vysoko nad bránu hostí.

88
    Hostia sa už zdržujú výrazne v blízkosti brány domácich. Snažia sa o vyrovnanie, ale čas hrá proti nim. Hoffmann centroval do 16-tky domácich, loptu však odhlavičkoval preč Pospěch.

87
    Čo raz viac začínajú domáci zastavovať útočné akcie hostí faulom. Júnior Díaz teraz poslal k zemi Dioufa.

86
    Stindl bol zastavený v strede poľa nedovolene a domáci tak zbrzdili útočnú akciu hostí. Hosťom sa už čas rýchlo kráti.

85
    Žltú kartu dostává Zimling (1. FSV Mainz 05).

84
    Pekný zákrok brankára Zieler, keď sa musel poriadne natiahnuť za strelou Zimlinga, ktorá bola umiestená dobre. Hostia tak ešte živia šancu na strelenie gólu!

83
    Ja-Cheol Koo sa hnal s loptou dopredu, stratil ju a tak fauloval. Kartu však nevidí. Hostia sa už čoraz viac a viac tlačia pred bránou domáceho tímu.

82
    Rajtoral sa po rohu dostal do zakončenia, ale jeho pokus letí veľmi vysoko nad bránu domácich. Domáci sa s rozohrávkou nikam neponáhľajú.

81
    Prib vybojoval po útočnej snahe pre hostí rohový kop.

80
    Hostia podľa očakávania sú častejšie pri lopte, snažia sa útočiť a predvádzajú aj pekné akcie začo im patrí pochvala. Avšak chybujú vo finálnej fáze, keď zle prihrajú alebo odcentrujú loptu.

79
    Choupo-Moting si v osobnom súboji počínal nedovolene a tak stráca loptu. Domáci sa musia rýchlo vracať späť.

78
    Očakávame teraz čoraz väčší tlak hostí ,ktorý prehrávajú o gól a ak majú záujem dnes brať body, musia ten gól čo najrýchlejšie streliť. Domáci už viac menej len bránia, ale hostia sa do šance dostať nemôžu.

77
    Striedanie v tíme 1. FSV Mainz 05: z ihriska odchádza Benedikt Saller, prichádza Zimling.