Paríž – Valenciennes 3:0 (kon.)
Paríž Saint-Germain
3:0 (1:0)
Valenciennes FC
cz Piatok 14.02.2014, 20:30 • Park Princů, Paříž (kapacita: 48 527 diváků) • Ligue 1 Uber Eats

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (22:24:48)

Je konec, domácí PSG doma poráží Valenciennes jasně – 3:0. Za Pařížany se trefili Lavezzi, Ibrahimovič a vlastním gólem i Kagelmacher. Domácí tým byl výrazně lepší, vytvořil si hodně velkých příležitostí a zcela zaslouženě vítězí.

Valenciennes si dnes vytvořilo jen jednu velkou šanci, stalo se tak v první půli, kdy v zakončení selhal Ducourtioux.

90+2
    Z přímého kopu však napálil Ducourtioux pouze zeď.

90+1
    Hosté budou zahrávat nebezpečný přímý kop...

90
    Nastavovat se budou 2 minuty.

89
    Hosté se přeci jen dostali do tlaku ve vápně PSG, Dossevi se ale k důraznějšímu zakončení nedostal.

87
    Ani tento rohový kop Valenciennes se nevydařil, dnes se hostům v Paříži příliš nedaří.

85
    Pět minut do konce utkání, PSG kontroluje hru a soupeři nedává "čichnout" ani náznakem.

83
    Pro volný balon si došel Penneteau, do útočného výpadu se pouští hosté z Valenciennes.

81
    Střídání v týmu Valenciennes FC: ze hřiště odchází Majeed Waris, přichází Mathieu Dossevi.

80
    Centr z něj je ale až příliš dlouhý. V zakončení se dnes hostům nedaří.

80
    Valenciennes bude zahrávat rohový kop...

79
    Hra však nyní není příliš atraktivní, domácí Pařížané pořádně ubrali na tempu.

77
    Blíží se samotný závěr utkání, drama se však v Paříží nečeká...

76
    Další ze svých útoků zakládá zatím jen na obranné půli domácí PSG.

75
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Ezequiel Lavezzi, přichází Marco Verratti.

74
    Domácí obrana ale dokázala balon odpravit včas do bezpečí.

73
    Rohový kop budou zahrávat hosté...

71
    Dlouhý míč za obranu Valenciennes byl dlouhý až příliš, snadno tak zasahuje Penneteau.