Omsk – S.Moskva 4:1 (kon.) | Barys – Záhreb 1:3 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Doneck 3:1 (kon.)
Jekaterinburg – Dinamo Minsk 2:0 (kon.) | Čeljabinsk – Ufa 5:3 (kon.) | Nižnekamsk – Metallurg Magnitogorsk 3:5 (kon.)
Avangard Omsk
4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
Spartak Moskva
Štvrtok 16.01.2014, 13:00KHL

54:33
    Avangard Omsk dal gól!

Video záznam nakopon rozhodol, že puk sa dostal za brankovú čiaru. Gól je pripísaný SERGEJOVI KOSTICYNOVI.

53:36
    Hostia sa nechávajú vylúčiť, keď zle striedali. Menovite Alexej Krutov si odsedí trest.

52:13
    Ružička mohol pridať svoj druhý presný zásah, alesám pred Ivanovo triafa len hornú žrdku.

50:53
    Spartak Moskva dal gól!

IGOR VOLKOV sa predsa dočkal gólu. Veľmi dobre sledoval puk po strele Bodrova, ktorý Mezin vyrazil pred seba a on ho poslal do brány.
    Asistencia: Denis Bodrov.

48:45
    Domáci budú hrať pol minpty v trojici. Maxim Gončarov dostáva trest za krošček.

47:26

Domácim sa podarilo vyhrať buly vo vlastnom obranom pásme zakontrovali a ALEXANDER PEREŽOGIN sa elegantne otočil a nedal šancu Ivanovi.
    Asistencia: Alexander Popov.

30:33
    Tom Waldell fauluje Miroslava Blaťáka a za úder do hlavy a krku dostáva 2+10 minút.

14:52
    Domácich oslabuje Sergej Kosticyn, keď dotal dve minpty za držanie hokejky.

12:14

Baranka v presilovke vystrelil. Brankár Ivanov puk vyrazil rovno pre ŠTEFANA RUŽIČKU, ktorý ho na dvakrát pretlačil do brány.
    Asistencia: Ivan Baranka, Alexander Perežogin.

10:50
    Prvá podrazenie v stretnutí. Jevgenij Kulik dostáva za podrazenie dve minúty. Omsk má možnosť zvýšiť.

08:20
    Širokov si položil Ivanova, ktorý bol na šade ale lapačkou chytá puk.

01:32

Bleskový úvod domácehio celku prináša svoje ovocie, keď ALEXANDER PEREŽOGIN strelou z medzikružia trafil presne ponad betón Ivankova.
    Asistencia: Ivan Baranka.

Marek Antalík

Góly a asistencie: 2. Perežogin (Baranka), 13. Ružička (Baranka, Perežogin), 48. Perežogin (Popov), 55. Kosticyn – 51. Volkov (Bodrov)

Avangard Omsk: Mezin (Kostin) – Pivcakin, Kuljaš (C), Blaťák, Baranka, Ljamin, Gončarov, Poleščuk, Berdnikov – Kalinin, Sjomin, Kosticyn – Ružička, Popov, Perežogin – Širokov, Kurjanov, Ivanov – Rasskazov, Kazionov, Machanovskij.
    Spartak Moskva: Ivanov (Šestjorkin) – Sergejev, Želdakov, Kulik, Bodrov (C), Grišin, Vasiljev, Mamkin, Jermakov – Špirko, Wandell, Anderson – Kozlov, Kvaša, Krutov – Toluzakov, Nikulin, Volkov – Pešechonov, Ignašin, Medvedev.

Rozhodca: Vasiljev, Nalivajko – Aljošin, Nesterov.