2:3 (2:1, 0:1, 0:0 - 0:1)
HC Dukla Senica
Utorok 07.01.2014, 17:30TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Ďakujem za pozornosť, želám pekný zvyšok utorkového večera. (19:56:14)

Skončilo sa stretnutie, ktoré sa muselo páčiť! Domáci sa dostali do vedenia dvoma rýchlymi gólmi v úvode. Hostia zakrátko znížili.

V druhej tretine boli diváci svedkami len jedného gólu hostí, ten znamenal vyrovnanie 2:2. Keďže v záverečnej časti hry žiadny z brankárov neinkasoval, na rad prišlo predĺženie.

V ňom hostia využili početnú výhodu vďaka Vaškovičovi.

61:29
    Senica dala gól!
    Je dobojované. Autorom gólu je Ľubomír Vaškovič, ktorý po spolupráci využíva tlak hostí v početnej výhode.

60:54
    MHK 32 bude mať na ľade o muža menej. Dve minúty za podrazenie inkasuje Klepáč.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V riadnom hracom čase sa nám stretnutie končí remízou 2:2. Budeme tak svedkami predĺženia a možno že aj samostatných nájazdov.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:30
    Školiakova strela bola zblokovaná.

59:01
    Minútka nás delí od konca tretej tretiny, hrá sa v pásme Senice.

58:41
    Bude dnes 620 divákov svedkami predĺženia? Zatiaľ to vyzerá, že áno.

58:01
    Hrajú sa posledné dve minúty tretej tretiny.

57:16
    Puk sa dostal z rohu klziska k Poliačkovi, pred bránkou bol ale blokovaný.

56:30
    Mikulášania bojujú v pásme hostí, tí sa však oslobodili.

55:20
    Domáci Fanklub dnes veru vytvára výbornú atmosféru, uvidíme, ako sa to prejaví na ľade.

53:45
    Domáci sa ubránili, no Senica zostáva v ich pásme.

52:45
    Šúrekovu tvrdú strelu Hollý s námahou, ale predsa, vyrazil.

51:35
    Ďalšie vylúčenie, tentoraz na domácej strane. Matejka si posedí za podrazenie.

51:15
    Domáci početnú výhodu nevyužili.

49:35
    Strela Špilu bola zblokovaná.

49:12
    To už asi ani nie je možné... Senica opäť dopláca dvojminútovým trestom za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

49:12
    Domáci v plnom počte, oslabenie prežili bez ujmy.

48:40
    Tvrdá, nebezpečná strela Šúreka sa neujala, rovnako ani dorážka Šedivého zblízka.

47:09
    Vylúčenie na domácej strane. Dve minúty za hákovanie inkasuje Holiga.

46:35
    Bartík zachytil puk v pásme hostí, jeho strela bola zblokovaná.

46:05
    Leskovjanský vysunul Poliačka, ten ale minul bránku.

45:10
    Takou slabšou strelou to skúsil Šúrek, domáci gólman vyrazil betónmi.

44:35
    Strelu Ivičiča Hollý vyráža až na dvakrát, hostia vzápätí opäť nebezpečne udreli.

43:45
    Lantoš sa teraz prepracoval až k Hollému, ale nezakončil podľa predstáv.

43:10
    Vhadzuje sa v pásme hostí, tí sa však zmocnili puku.

41:20
    Úvodná minútka bez vzruchu na jednej či druhej strane.

40:01

V prostrednej časti hry sa hral svižný hokej so šancami na obidvoch stranách.
    Diváci boli svedkami len jedného, vyrovnávajúceho gólu. Mikolášek sa presadil v 38. minúte, rozhodca uznal gól znamenajúci zmenu skóre na 2:2 až po prezretí videozáznamu,
    V tretej tretine, ktorá začne približne o 19:13, to ešte určite bude zaujímavé.

40:00

37:30
    Autorom gólu je Martin MIKOLÁŠEK. Asistencie Vaškovič, Reissmuller. Rozhodca gól uznal po prezretí videozáznamu.

37:30
    Hostia sa dostali do prečíslenia a až pred Hollého. Myslia si, že skórovali, rozhodca si prezerá videozáznam...

37:21
    Sily na ľade vyrovnali.

36:01
    Senica so štyrmi hráčmi.

35:53
    Špila to skúšal strelou aj po druhýkrát, po vyrazení Peksu puk končí mimo ihriska.

35:25
    Špilova strela len do hráča hostí.

35:21
    Hostia budú opäť pykať za veľa hráčov na ľadovej ploche. Domáci idú hrať 40 sekúnd piati na troch.

35:10
    Domáci v pásme Senice, zatiaľ bez zakončenia.

34:01
    Hostia budú hrať v oslabení... Za podrazenie inkasuje dve minúty Šúrek.

33:20
    Poliačkovu strelu vyrazil brankár Peksa betónom.

31:14
    Brankár hostí Peksa inkasuje dve minúty za podrazenie.

31:14
    Piatka vo výbornej šanci! Počas oslabenia sa dostal k puku, obišiel bránku, no puk v nej neskončil. Hosťujúci brankár si pomohol faulom.

29:50
    Školiak z vlastného obranného pásma strelou poriadne vyľakal brankára hostí.

29:35
    Klepáča na trestnej lavici nahrádza Holiga, ktorý dostal dvojminútový trest.

29:35
    Domácemu obrancovi Klepáčovi sa skončil osobný trest.

28:40
    Šedivého strelu zachytil Vartovník.

27:25
    Nepresná strela Ivičiča.

26:58
    Vylúčenie, tentoraz na domácej strane. Lištiak dostal dve minúty za podrazenie.

26:45
    Reissmuller teraz prinútil Hollého k zásahu, ten strelu vyrazil.

25:34
    Liptáci presilovku, hoci hostia boli viac ako minútu na ľade len traja, nevyužili...

24:55
    Seničania už hrajú so štyrmi hráčmi.

24:45
    Krásna lapačka senického brankára po strele domáceho beka Školiaka!

24:34
    Špilova tvrdá strela nekončí v sieti brankára Senice.

23:35
    Domáci hrajú teraz vo výhode o dvoch mužov! Jarolín inkasoval dve minúty za držanie.

23:30
    Tvrdá strela Bakoša neurobila Peksovi vážnejšie patálie.

22:46
    Janík v drese Senice inkasuje dve minúty za podrazenie.

20:25
    Kuric si pekne vymenil s Bartíkom, no zakončenie domáceho kapitána Kurica bolo nepresné.

20:01

Druhá tretina začne približne o minútku.

Úvodná tretina je za nami, vstup do nej výborne vyšiel domácim hráčom.
    Už v 3.minúte otváral skóre Bača, o minútu sa k nemu pridal Roháč, ktorý zvýšil na 2:0.
    Hostia zo Senice využili v 8. minúte presilovku a vďaka Sajdlovi znížili na 2:1.
    Hral sa dobrý hokej, diváci sa rozhodne nenudili. Druhá tretina začne približne o 18:20.

20:00

19:45
    Liptáci v pásme súpera, no bez šance.

18:58
    Za podrazenie inkasoval dve minúty Mikolášek.

17:02
    Vylúčenie, v oslabení opäť budú hrať hráči v dresoch MHK 32. Klepáč inkasuje dve minúty a 10 minútový osobný trest za napadnutie.

16:37
    Bartík pred bránkou výborne našiel Piatku, ten ale mieril nad bránku.

15:45
    Bartík v dobrej pozícii nepresne dorážal strelu Klepáča.

15:23
    Mikulášania sú už v plnom počte.

14:13
    Senica ide teraz pykať za veľa hráčov na ľade. Sily na ňom sa tak vyrovnajú.

14:10
    Brankár Hollý vyhodil puk cez všetky čiary až ku svojmu senickému kolegovi.

13:34
    Šedivého strelu zblokoval domáci kapitán Kuric, puk je v pásme Senice.

13:23
    Domáci budú opäť v oslabení... Tentoraz ide na trestnú lavicu Leskovjanský za podrazenie.

12:46
    Domáci v plnom počte, s nástupom vylúčeného Števuliaka na ľad aj pekný zákrok domáceho gólmana.

12:20
    Chybná rozohrávka Liptákov v obrannom pásme zostala nepotrestaná.

11:30
    Jarolín zblízka mieri vedľa Hollého bránky.

11:20
    Domáci sa teraz na chvíľku oslobodili.

10:41
    Druhé vylúčenie na domácej strane. Mladík Števuliak inkasuje trest za podrazenie.

07:38
    Hostia využívajú presilovku a znižujú. Autorom gólu je JAKUB SAJDL, ktorý sa dostal k strele. Asistencie: Eduard Šedivý, Marián Reissmuller.

07:01
    Ľahká strela Ivičiča končí v lapačke brankára Hollého.

06:40
    Hostia natlačení v pásme domácich.

06:01
    Hollý hneď po buly opäť betónom vyráža strelu hráča hostí.

05:50
    Prvé vylúčenie v zápase zaznamenávame na domácej strane. Holiga inkasuje dve minúty za nedovolené bránenie.

05:30
    Po prvý raz je dnes počuť aj domáci Fanklub. Poďme Eška do toho, ozýva sa staručkým štadiónom.

04:40
    Skutočne raketový vstup Mikulášanov do stretnutia. Aký bude mať vplyv na vývoj zápasu?

03:45
    Hollý betónom vyrazil strelu Lantoša.

03:40
    Hostia si zobrali oddychový čas.

03:40
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Po trme – vrme sa k puku dostal IVAN ROHÁČ, ktorý sa nemýlil.

02:56
    Domáci kapitán Kuric sa dostal pred Peksu, mieril však len do neho.

02:02
    Domáci otvárajú skóre. Autorom gólu je JAKUB BAČA, ktorý sa pred bránkou dostal k puku a z prvej nezaváhal. Asistencie: František Poliaček, Ivan Roháč.

01:00
    Mikulášania v útočnom pásme súpera, no bez zakončenia.

00:01
    Domáci Broska úspešný na buly.

00:01

O pár sekúnd začíname.

Obidva celky nastupujú na ľadovú plochu.

Rozhodcovská trojica už na ľade.

Rolba práve dokončila svoju prácu, stretnutie sa nám začne o približne sedem minút.

Nech sa páči, zostavy obidvoch mančaftov:
    MHK 32: Hollý – Bakoš, Klepáč, Holiga, Špila, Bača, Školiak, Janči, Mezovský – Kuric, Broska, Bartík, Vartovník, Piatka, Roháč, Leskovjanský, Matejka, Poliaček, Števuliak, Lištiak, Janček.

HC Dukla: Peksa – Ivičič, Gula, Šedivý, Mrázik, Reissmuller, Janík, Lukáčik – Vaškovič, Jarolín, Lantoš, Sajdl, Daráš, Šúrek, Penák, Surovka, Mikolášek, Klučiar, Kalináč, Šalka.

Príjemný podvečer zo zimného štadióna v Liptovskom Mikuláši.

Hráči MHK 32 Liptovský Mikuláš sa po dvoch dňoch opäť predstavia pred domácim publikom. V úvodnom stretnutí 34. kola našej druhej najvyššej hokejovej súťaže privítajú súpera zo Senice. Pôjde o duel siedmeho a druhého tímu aktuálnej tabuľky.

Zverencom trénerského dua Marián Horváth – Juraj Kledrowetz vyšiel vstup do roku 2014. V piatok Liptáci uspeli u lídra v Bardejove. Hoci domáci vyhrávali už 4:1, nakoniec sa po výsledku 4:5 tešili z plného bodového zisku hráči MHK 32 .

V nedeľu si na domácom ľade presvedčivo poradili s Michalovcami. Zdolali ich 4:0, keď sa hetrikom blysol Vartovník a Roháč zaznamenal tri asistencie. Brankár Hollý si pripísal čisté konto. Liptáci by radi v nastúpenom trende pokračovali aj proti Senici.

„V ostatných dvoch stretnutiach nám veľmi pomohli aj naši verní fanúšikovia. Urobíme všetko pre to, aby sme ich nesklamali ani proti Senici,“ uviedol František Poliaček, s 19 gólmi najlepší strelec tímu a druhý najlepší kanonier súťaže.

Senica si v úvodnom zápase roku 2014 na domácom štadióne po výsledku 5:1 poradila s Prešovom. V uplynulom kole ale prehrala 2:1 po samostatných nájazdoch na ľade Trnavy. Jej jediný gól zaznamenal v 32. minúte Kalináč.

Senica stráca na vedúci Bardejov sedem bodov, o motiváciu na ľade Liptákov má určite postarané. V jej tíme je najproduktívnejším hráčom útočník Ľubomír Vaškovič, ktorý v doterajších 32 dueloch zaznamenal 41 kanadských bodov za 15 gólov a 26 asistencií.

Hostia sa bude chcieť revanšovať za prehru z Trnavy, Liptáci potvrdiť dobrú formu. To sú predpoklady na výborný duel!

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:30.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Michal Paška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 3. Bača (Poliaček, Roháč), 4. Roháč (Vartovník) – 8. Sajdl (Šedivý, Reissmuller), 38. Mikolášek (Vaškovič, Reissmuller), 62. Vaškovič (Šedivý, Ivičič)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Bakoš, Klepáč, Holiga, Špila, Bača, Školiak, Janči, Mezovský – Kuric, Broska, Bartík, Vartovník, Piatka, Roháč, Leskovjanský, Matejka, Poliaček, Števuliak, Lištiak, Janček.
    HC Dukla Senica: Peksa – Ivičič, Gula, Šedivý, Mrázik, Reissmuller, Janík, Lukáčik – Vaškovič, Jarolín, Lantoš, Sajdl, Daráš, Šúrek, Penák, Surovka, Mikolášek, Klučiar, Kalináč, Šalka.

Rozhodca: Majling – Tornay, Gavalier.