2:3 (2:1, 0:1, 0:0 - 0:1)
HC Dukla Senica
Utorok 07.01.2014, 17:30TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Ďakujem za pozornosť, želám pekný zvyšok utorkového večera. (19:56:14)

Skončilo sa stretnutie, ktoré sa muselo páčiť! Domáci sa dostali do vedenia dvoma rýchlymi gólmi v úvode. Hostia zakrátko znížili.

V druhej tretine boli diváci svedkami len jedného gólu hostí, ten znamenal vyrovnanie 2:2. Keďže v záverečnej časti hry žiadny z brankárov neinkasoval, na rad prišlo predĺženie.

V ňom hostia využili početnú výhodu vďaka Vaškovičovi.

61:29
    Senica dala gól!
    Je dobojované. Autorom gólu je Ľubomír Vaškovič, ktorý po spolupráci využíva tlak hostí v početnej výhode.

60:54
    MHK 32 bude mať na ľade o muža menej. Dve minúty za podrazenie inkasuje Klepáč.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V riadnom hracom čase sa nám stretnutie končí remízou 2:2. Budeme tak svedkami predĺženia a možno že aj samostatných nájazdov.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:30
    Školiakova strela bola zblokovaná.

59:01
    Minútka nás delí od konca tretej tretiny, hrá sa v pásme Senice.

58:41
    Bude dnes 620 divákov svedkami predĺženia? Zatiaľ to vyzerá, že áno.

58:01
    Hrajú sa posledné dve minúty tretej tretiny.

57:16
    Puk sa dostal z rohu klziska k Poliačkovi, pred bránkou bol ale blokovaný.

56:30
    Mikulášania bojujú v pásme hostí, tí sa však oslobodili.

55:20
    Domáci Fanklub dnes veru vytvára výbornú atmosféru, uvidíme, ako sa to prejaví na ľade.

53:45
    Domáci sa ubránili, no Senica zostáva v ich pásme.

52:45
    Šúrekovu tvrdú strelu Hollý s námahou, ale predsa, vyrazil.

51:35
    Ďalšie vylúčenie, tentoraz na domácej strane. Matejka si posedí za podrazenie.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Michal Paška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 3. Bača (Poliaček, Roháč), 4. Roháč (Vartovník) – 8. Sajdl (Šedivý, Reissmuller), 38. Mikolášek (Vaškovič, Reissmuller), 62. Vaškovič (Šedivý, Ivičič)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Bakoš, Klepáč, Holiga, Špila, Bača, Školiak, Janči, Mezovský – Kuric, Broska, Bartík, Vartovník, Piatka, Roháč, Leskovjanský, Matejka, Poliaček, Števuliak, Lištiak, Janček.
    HC Dukla Senica: Peksa – Ivičič, Gula, Šedivý, Mrázik, Reissmuller, Janík, Lukáčik – Vaškovič, Jarolín, Lantoš, Sajdl, Daráš, Šúrek, Penák, Surovka, Mikolášek, Klučiar, Kalináč, Šalka.

Rozhodca: Majling – Tornay, Gavalier.