Chabarovsk – A. Mytišči 2:3 (1:2 po s.n.) | Vladivostok – Čerepovec 4:1 (kon.) | Novokuzneck – Petrohrad 3:2 (kon.)
Novosibirsk – Jaroslavľ 3:1 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Riga 6:2 (kon.) | Ufa – Lev 1:5 (kon.)
Čeljabinsk – CSKA Moskva 3:1 (kon.) | D. Moskva – Jekaterinburg 3:2 (kon.) | Viťaz – Jugra Chanty-Mansijsk 3:4 (kon.)
Nižnekamsk – HC Slovan 4:3 (po pr.) | Kazaň – Barys 1:2 (kon.) | Novgorod – Omsk 5:3 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Lokomotiv Jaroslavľ
Utorok 07.01.2014, 11:00KHL

A je dohrané! Sibir Novosibirsk si poradil so svojim dnešným súperom z Jaroslavľu 3:1. Po dvoch tretinách bol stav 2:1, pre domácich, no a rozhodujúci gól pridal 23 sekúnd pred koncom do prázdnej brány Moňja. Treba dodať, že je to veľmi zaslúžená výhra, keďže Sibir svojho súpera nepustil takmer k ničomu.
    Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok dňa. (13:15:59)

60:00

59:37
    Novosibirsk dal gól!
    A je rozhodnuté! O tretí gól do brány Lokomotivu sa postaral DMITRIJ MOŇJA a potvrdil, že 3 body zostanú doma. Asistencia: Alexander Kutuzov.

59:05
    Ale pozor! Hostia hrajú bez brankára. Sanford je už na hráčskej lavici.

58:41
    Hostia hrajú s piatimi hráčmi.

58:01
    Začali sa posledné 2 minúty dnešného stretnutia.

57:30
    Domáci hrajú presne to, čo im stačí. Sú nasťahovaný v útočnej tretine a puk súperovi nepožičiavajú.

56:40
    Ale pozor, teraz je tu zbytočné vylúčenie na strane hostí. Ideálna šanca pre Sibir na to, aby rozhodol dnešné stretnutie.

55:30
    O puk teraz bojujú obe mužstvá v tretine Lokomotivu. Tomu nezostáva už veľa času na vyrovnanie.

53:41
    Domáci hrajú s piatimi hráčmi.

52:50
    A ďalšie vyhodenie! Presilová hra sa pomaly ale isto blíži ku svojmu koncu.

52:10
    A opäť puk končí až pri Sanfordovi. Lokomotiv túto presilovú hru nehrá vôbec dobre.

51:55
    Hostia ale musia začínať svoj útok až zo stredného pásma.

51:40
    A bude sa vylučovať. Na trestnú lavicu odchádza domáci Alexejev a tak je tu ideálna možnosť pre hostí na vyrovnanie.

50:15
    Tak hra je prerušená až teraz. Je to azda po 7 minútach a tak logicky nasleduje komerčná prestávka.

49:40
    Chyba Lokomotivu v strednom pásme, hostia sa teraz budú musieť brániť ďalšiemu útoku svojho súpera.

48:28
    Bez prerušenia sa nám hrá už pomerne dosť dlhú dobu. Pomaly ale isto sa nám blíži záver dnešného stretnutia.

47:22
    A opäť to skúšal Koskiranta. Ale aj tentokrát puk skončil na hokejkách obrancov hostí. Ak sa nemýlim, dobrým obranným zákrokom sa prezentoval Gorochov.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 24. Kugryšev (Kopjejkin, Ožiganov), 31. Lehtera (Moňja), 60. Moňja (Kutuzov) – 32. Apalkov (Averin, Plotnikov)

HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Bespalov) – Alexejev, Kudroc, Lekomcev, Ožiganov, Ignatovič, Karavajev, Kutuzov – Moňja, Lehterä, Enlund – Kugryšev, Kopjejkin, Koskiranta – Karamnov, Romanov, Ignatuškin – Gubin, Šumakov, Sannikov, Butuzov
    Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford (Kolesnik) – Koledov, Gorochov, Kronwall, Jakovlev, Holos, Vasiljev, Zotov, Višnevskij – Plotnikov, Averin, Apalkov – Redhlihs, Platt, Musatov – Kraskovskij, Petrov, Černikov – Konkov, Galimov, Korjeněv

Rozhodca: Komarov, Běljajev – Misjur, Raming