KHL
CSKA Moskva – Viťaz 5:2 (kon.) | Čerepovec – Petrohrad 1:2 (kon.) | Novgorod – Kazaň 4:6 (kon.)
A. Mytišči – Nižnekamsk 4:1 (kon.) | S.Moskva – Metallurg Magnitogorsk 1:6 (kon.) | Doneck – Čeljabinsk 3:2 (1:0 po s.n.)
Spartak Moskva
1:6 (0:0,0:4,1:2)
Metallurg Magnitogorsk
Streda 25.12.2013, 16:30KHL

52:45
    Timkin je vylúčený za napadnutie, dostáva 2 minúty + osobný trest. Presilovku si teda zahrajú domáci.

51:26
    Metallurg Magnitogorsk dal gól!
    To už nie snáď možné. Vidíme opäť ďalší gól, ktorý strieľajú hostia a stav je teda 1:6 ! VIKTOR ANTIPIN si krásne nakorčuloval pred bránu a dokázal odrazený puk poslať pomedzi nohy Ivanova.
    Asistencia : Kosov.

50:51
    Hostia však žiadnu dramatizáciu nepripúšťajú a strieľajú gól na 1:5 !
    FRANCIS PARE krásne vystrelil od modrej a prekonal bezmocného Ivanova.
    Bez asistencie.

48:40
    Spartak Moskva dal gól!
    A predsa len sa domácim pdoarilo streliť gól a pripraviť tak Košečkin o čisté konto. Domáci zatlačili na hostí, dosť dlho sa držali v útočnom pásme a podaril osa im streliť gól zásluhou VLADIMIRA PESHEKHONOVA, ktorý šikovne tečoval strelu Sergeyev za chrbát bezmocného Košečkina.
    Asistencia : Sergeyev.

47:45
    Domáci Krutov prebral divákov ! Jeho strela končí na brvne bránky hostí !

43:00
    Kvaša je za hákovanie vylúčený na 2 minúty. Presilovka pre hostí.

35:23
    Hostia si zahrajú presilovku, dnes im zatiaľ veľmi úspešne vychádzajú. Kulik dostáva 2 minúty za krosček.

30:32
    A totálne deprimovaný domáci už dostávajú v krátkej dobe 4 gól. Uragán hostí sa nie a nie zastaviť. JEVGENIJ TIMKIN dokázal potrestať chybu domáceho brankára, keď mu vypadla strela od modrej pred neho a Timkin nemal problém ho zasunúť za jeho chrbát.
    Asistencia : Brent, Lee.

29:42
    Gól teda platí. DANIS ZARIPOV sa z neho teší na striedačke.
    Asistencia : Brent, Kovár.

29:42
    A domácich drží nad vodou brankár Glass. Teraz predviedol fantastický zákrok pri strele Zaripova a puk zastavil na bránkovej čiare! Ale zdá sa že puk prešiel za bránkovú čiaru. Bude sa telefonovať.

29:22
    Hostí čaká presilovka 5 na 3 ! Na trestnú lavicu odchádza za držanie Lemtjugov.

28:10
    Potěchin oslabuje domácich a za napadnutie dostáva 2 minúty.

28:00
    A šokovaný domáci dostávajú druhý gól ! Stav je teda 0:2 !
    Trošku lacný gól teraz inkasoval Glass, keď ho z veľkého uhla prekonal FRANCIS PARE.
    Asistencia : Kazionov, Osala.

26:25
    A hostia strieľajú gól, čo znamená, že stav je teda 0:1 !
    CHRIS LEE dostal puk na modrej čiare a krásnou ťahanou strelou prekonal bezmocného brankára Glassa.
    Asistencia : Mozyakin, Kovář

23:35
    Chabarov oslabuje hostí a za nedovolené bránenie dostáva 2 minúty. Domáci môžu tak svoj tlak, ktorý zatlačil vyvíjať na hostí ešte viac zostupňovať.

20:00
    Gól napokon uznaný nebol ! Prvá tretina sa nám skončila.

19:59
    A to je veľmi zaujímavé čo sa momentálne odohralo. Toluzakov prekonal peknou strelou Košečkina, ale asi to už bolo po záverečnej siréne. Bude sa však telefonovať !

19:30
    Veľká šanca hostí ! Mozjakin mohol zakončovať sám do prázdnej bránky, ale zle trafil skákaný puk a Glass sa stihol včas premiestniť a skvelo zasiahnuť.

18:30
    Pekná akcia hostí, ale gólom to nekončí ! Najprv Potěchin sa obtočil okolo brány a jeho pokss betónom vyrazil Glass, následne sa ku dorážke dostal Lee, ale Glass bol opäť pozorný.

15:45
    Veľká škoda pre domácich ! Po zmätkoch v obrane hostí sa ku puku dostal Špirko, ale ani na dvakrát nedokázal sám pred brankárom Košečkinom puk poslať do bránky hostí.

10:15
    Pred bránou hostí teraz bolo pekne dusno. Puk však nik z domácich nedokázali pretlačiť za brankára Košečkina, ktorému po strele Kozlova puk vypadol.

01:27
    Domácich hneď v úvode čaká presilovka. Maleňkich dostáva 2 minúty za držanie.

Miroslav Revaj

Góly a asistencie: 49. Peshekhonov (Sergeyev) – 27. Lee (Mozyakin, Kovář), 28. Pare (Kazionov, Osala), 30. Zaripov (Brent, Kovár), 31. Timkin (Brent, Lee), 51. Pare (bez asistencie), 52. Antipin (Kosov)

Spartak Moskva: Glass (Ivanov) – Quint, Sergejev, Bodrov, Kulik, Želdakov, Grišin, Mamkin, Pešechonov – Špirko, Wandell, Anderson – Krutov, Juňkov, Kozlov – Lemtjugov, Kvaša, Toluzakov – Volkov, Nikulin, Medveděv.
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Antipin, Chabarov, Lee, Těreščenko, Matljuk, Maleňkich, Ibragimov – Mozjakin, Zaripov, Kovář – Kazionov, Kosov, Pare – Brent, Platonov, Potěchin – Šenfeld, Timkin, Osala – Malinovskij.

Rozhodca: Ravodin, Ščenjov – Gorděnko, Tomilov