Benátky n/J – Mladá Boleslav 4:3 (2:1 po s.n.) | Havířov – Šumperk 6:3 (kon.) | Litoměřice – Havlíčkův Brod 5:3 (kon.)
Kadaň – Třebíč 2:4 (kon.) | Beroun – Motor ČB 0:2 (kon.) | Jihlava – Olomouc 2:1 (3:2 po s.n.)
Most – Ústí n/L 2:6 (kon.)
SK Kadaň
2:4 (0:0, 1:3, 1:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
cz Sobota 14.12.2013, 17:30 • ZS Kadaň • 1. liga (ČR)

Přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a zase někdy u onlajnu z Kadaně nashledanou. (19:53:44)

Třetí třetina nabídla dvě branky. Na 2:3 z kadaňského pohledu snižoval Jakub Stehlík. V 56. minutě prostřelil Strmeně, také střelou od modré čáry, Milan Přibyl. Utkání tak končí 4:2 pro Třebíč.

60:00

59:53
    Hosté takticky drží puk v rohu hřiště.

59:19
    Puk skončil v ochranné síti.

59:07
    Po Mainerově pokusu vyrazil Falter puk a hosté zahrávají na icing.

58:42
    Hra je přerušena pro přihrávku rukou.

58:11
    Kadani se nedaří dostat se k zakončení.

57:44
    Strmeň zůstává na střídačce, Kadaň bude hrát v šesti!

57:44
    Oddechový čas pro domácí.

57:44
    Po zašlápnutí puku v rohu hřiště se bude vhazovat před Falterem.

56:57
    Falter vyjel do rohu hřiště a snažil se rychle rozehrát, to se mu i povedlo, i když se puk dostal na domácí hole. Snaha Kadaně ale byla zastavena pro přihrávku rukou.

55:39
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Adam Raška vyhrál buly a MILAN PŘIBYL od modré čáry prostřeluje Jana Strmeně v kadaňské brance. Asistence: Adam Raška.

55:36
    Je pískáno další zakázané uvolnění na domácí straně.

54:59
    Nyní se dostal ke střele Jakub Novák, ale ani on si na Faltera nepřišel.

53:56
    Szakalovo střelu ze středního pásma našel Falter opět v lapačce.

53:22
    Kadanští hokejisté si moc neporuzmněli v rozehrávce, a tak je tu další zakázané uvolnění.

52:40
    Střelu navrátivšího Petra Jíry našel Martin Falter ve své lapačce.

51:54
    Horácká Slavie uzamkla svého soka v jeho obranné třetině, ale k žádné větší střelecké pozici se její hráči nedostali.

50:57
    Po přihrávce přes střední pásmo se dostal do ofsajdu Tomáš Vondráček.

50:08
    Petr Jíra (KAD) je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

48:25
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Po kombinaci a výměně kotouče mezi Romanem Proškem a JAKUBEM STEHLÍK se druhě jmenovaný prosazuje dělovkou od modré čáry. Asistence: Roman Prošek.

48:07
    Stehlík si svojí přízemní střelou na Faltera nepřišel.

47:51
    Hráčská lavice Třebíče je potrestána dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledové ploše. Trest odsedí Martin Čech.

46:47
    Stehlíkovo nahození vyrazil Falter před sebe, ale žádný další hráč se k dorážce nedostal, tudíž mají puk v moci hráči Třebíče.

46:13
    Po Proškově přihrávce po ledě přikryl puk hostující puk do své lapačky.

45:01
    Milan Přibyl poslal puk přes všechny čáry, a tak se píská třebíčský icing.

44:26
    Mazanec nenašel svojí přihrávkou Romana Proška, a tak se k puku dostali hosté, kteří se ale vystavili do ofsajdu.

44:11
    Po průniku Charouska se bude vhazovat po Falterově pravici.

43:27
    Chrpa, místo přihrávky na najíždějího spoluhráče, střílel a trefil pouze nohy bránícího zadáka.

42:47
    Tomáš Vondráček střílí do ochranné sítě nad brankou.

42:35
    Kopáčovo nahození drží Falter ve své lapačce.

42:22
    Kadani se nedaří vytvořit si větší tlak, píská se zakázané uvolnění.

41:33
    Jakub Novák se z otočky nezamířil přesně.

40:53
    Po Jírově přihrávce trefil Prošek pouze Faltera.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:12.

V průběhu druhé dvacetiminutovky jsme viděli 4 branky, z toho tři padly za záda Jana Strmeně. Nejprve se prosadil Tomáš Vondráček, následně vyrovnal Lukáš Novák. Půl minuty po jeho gólu se ale opět trefil Tomáš Vondráček, který tak zaznamenal druhou branku v dnešním zápase. O dvacet vteřin později už vedli hosté dvoubrankovým rozdílem, neboť se střelou z předbrankového prostoru prosadil Jan Křivohlávek.

40:00

39:54
    V závěru se dostal k dorážce Petr Jíra a následně střílel navrátivší Martin Čech.

39:30
    Stehlík dvakrát trefil připraveného Faltera.

39:01
    Po nepřesných přihrávkách domácího celku se Třebíč osvobozuje.

37:54
    Nikola Gajovský byl u domácí střídačky dohrán Ondřejem Dlapou, který je vyloučen na 2+10 minut za naražení zezadu. Dvouminutový trest odpyká Martin Čech.

37:29
    Horácká Slavie zahrává kotouč opět přes všechny čáry.

37:10
    Chlouba sice prohrál buly, ale domácí se dostali ke kotouči. Petr Jíra ale nemířil přesně.

37:00
    Icing Třebíče.

36:40
    Nyní se děj odehrává opět ve středu hřiště.

35:43
    Domácí v plném počtu, Prošek na ledě.

35:03
    Po střele od modré čáry zazvonila tyčka za domácím brankářem!

34:26
    A opět, celá bránicí čtveřice Kadaně odchází střídat.

34:01
    Kadaň se štěstím osvobozuje.

33:43
    Po pasáži hry ve středním pásmu přichází další vyloučení na domácí straně. Roman Prošek je vyloučen na dvě minutky za sekání.

32:05
    Mainer protečoval puk do útočného pásma, ale žádný z jeho spoluhráčů se k němu už nedostal, a tak útočí Třebíč.

31:13
    Po slabé střele drží Falter raději puk ve své výstroji.

30:58
    Domácí získávají dalíš vhazovaní před Falterem. Právě před hostujícím brankářem se po odpískán strhla menší mela.

30:27
    Přibyl trefil střelou od modré boční síťku Strmeňovy branky!

29:13

28:49
    Po sérii přihrávek trefil Jíra pouze připraveného Faltera. Následně neuspěl ani Chlouba, který trefil brusle jednoho z třebíčských.

28:00
    Mazancova střela zápěstím trefila pouze nohy projíždějícího hráče Třebíče.

27:13
    Tomáš Dujsík (TRE) podrazil Jiřího Charouska a dostává za to dvouminutový trest.

27:11
    Stehlíkovu střelu vyrazil Falter mimo svou branku.

26:21
    Mazanec špatně rozehrál a tak se píská zakázané uvolnění.

25:39
    Třebíč je při chuti a neustále obstřeluje kadaňskou branku.

23:57
    Třebíč odskakuje na dvoubrankový rozdíl. Střelou mezi nohy z předrankového prostoru se prosazuje JAN KŘIVOHLÁVEK. Asistence: Vlastimil Bilčík.

23:37
    Strhla se tu gólová přestřelka. TOMÁŠ VONDRÁČEK vsítil už svůj druhý gól. Asistence: Tomáš Kaut, Marek Laš.

22:59
    Domácí ihned odpovídají. Nahození Jakuba Nováka udělalo hostujícímu brankáři problémy, po vypadnutí z lapačky dorážel do odkryté klece LUKÁŠ NOVÁK. Asistence: Jakub Novák, Jan Hammerbauer.

22:26
    Hosté využívají přesilovou hru. Střelou z mezikruží se prosazuje TOMÁŠ VONDRÁČEK. Asistence: Stanislav Dietz, Marek Laš.

21:45
    Domácí dobrým napadáním neumožňují Třebíči založit další útok.

21:13
    Po Mikeskově přihrávce se dostal ke střele Křivohlávek, ale trefil pouze Strmeně.

20:38
    Petr Jíra (KAD) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

20:11
    Zakázané uvolnění domácích.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:16.

V první periodě jsme branku a ani žádné vyložené šance neviděli. Nejvíce byl vidět Martin Szakal, který dvakrát za sebou mířil na trestnou lavici. Z hostujích hráčů je nejvíce aktivní Jan Wasserbauer.

20:00

19:49
    Třebíčtí zadáci kontrolují hru.

19:24
    Wasserbauer svojí střelou nemířil přesně a domácí mají puk na svých holích.

18:33
    Oba celky jsou v plném počtu.

17:41
    Ani jeden tým neudrží puk déle na svých holích.

17:08
    Kadanští zahrávají na zakázané uvolnění.

16:33
    Nyní jsou společně vyloučeni Petr Mainer (KAD) a Jan Wasserbauer (TRE). Prvně jmenovaný dostává dvě minuty za vysokou hůl. Jan Wasserbauer je potrestán za hrubost.

16:23
    Wasserbauer posílal puk před domácí brankoviště, ale nakonec se ho zmocnila domácí obrana.

15:49
    Třebíč zahrává, po špatné rozehrávce, na zakázané uvolnění.

14:59
    Bartejs špatně rozehrál a Křivohlákova následná střela byla zblokována.

13:45
    Po Opalkově nahození se kotouče ujímají hráči Třebíče, kteří mírně zatlačili Kadaň do defenzívi.

13:15
    Charousek se probíjel do zakončení ale neuspěl. Následně je pískán ofsajd Třebíče.

12:15
    Jíra hledal najíždějícího Gajovského, ten puk ale nedokázal zpracovat a následně o něj přišel.

11:49
    Hra je přerušena ve středním pásmu, jelikož někdo z hráčů zahráv vysokou holí.

10:50
    Domácí v plném počtu, ale nápor Třebíče neustává.

10:40
    Po přihrávce od Rašky se dostal ke střele z levého kruhu Wasserbauer, ale Strmeň našel puk ve své lapačce.

10:15
    Charousek vypíchl hostujícím zadákům puk, ale ke střele se nedostal.

09:49
    Tomáš Vondráček v pádu přestřeluje kadaňskou branku. Puk končí v ochranné síti.

08:50
    Martin Szakal se opět vrací na trestnou lavici. Nyní dostává dvě minuty za hákování.

08:34

08:10
    Hosté byli rozestavení v útočné třetině, ale dostali se jen k přihrávkám a jedné zblokované střele.

07:30
    Třebíči se zatím přesilová hra příliš nedaří.

06:34
    Po menším tlaku Třebíče je vyloučen domácí kapitán Martin Szakal, který dostává dvouminutový trest za vražení na hrazení.

05:55
    Domácí si přihrávají v pásmu soupeře, ke střele se zatím nedostali.

05:24
    Hra je přerušena, protože puk vylétl mimo hrací plochu.

04:48
    Jíra střelou z mezikruží trefil betony připraveného Faltera.

04:16
    Adam Raška protečoval puk do útočného pásma, ale žádný z jeho spoluhráčů už se ke kotouči nedostal.

03:01
    Kopáčův pokus vyrazil Falter na hole svých spoluhráčů, kteří opět zahrávají na icing.

02:51
    Píská se zakázané uvolnění Třebíče.

02:27
    Po rychlých přihrávkách se dostal ke střele Szakal, ale puk zblokoval jeden z hostujících obránců.

01:33
    Kadani se nedaří udržet na delší čas útočnou třetinu.

00:36
    Mainer hledal přihrávkou Tona, který byl hákován Tomášem Kautem (TRE), který dostává dvouminutový trest.

00:01

Oba celky už jsou připraveny k zahájení dnešního zápasu.

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Řehoř) – Opalek, Mazanec, Prošek, Stehlík, Bartejs, Szakal (C), Kopáč – Ton, Charousek, Mainer – Gajovský, Chlouba, Jíra – J.Novák, Hammerbauer, L.Novák – Lehnert, Hanták, Chrpa
    Trenér: Jiří Čelanský

SK Horácká Slavia Třebíč: Falter (Dusík) – Dietz, Bilčík, Dlapa, Dujsík, Peroutka, Přibyl – Laš (C), Kaut, Vondráček – Křivohlávek, Mikeska, Čuřík – Wasserbauer, Raška, Mrázek – Čech, Kadela
    Trenér: Kamil Pokorný

Rozhodčí: Mertl – Svobodová, Jílek.

Brankář Miroslav Hanuljak, který v letošním ročníku hájil dvakrát brankoviště Kadaně, se už v Kadani v akutální sezóně neobjeví. Odchází z Chomutova do Mostu na hostování do konce sezóny. Naopak po zranění by se měl v Kadani rozehrávat mladý zadák Tomáš Bartejs.

Kadaň tedy stále čeká pod trenérem Jiřím Čelanským na první vítězství. Za posledních osm utkání nastřádala Kadaň pouze dva body.

Středeční zápas v podání Kadaně:

Ve středu to nebyla z kadaňsté strany opět žádná sláva. Svěřenci trenéra Čelanského zajížděli do Havlíčkova Brodu, tedy do města, odkud jejich lodivod pochází. Po první dvacetiminutovce mohli ještě žlutočerní hokejisté pomýšlet na bodový zisk, neboť prohrávali se svým sokem jen o branku – 2:1. Myšlenky na bodový zisk z ledu Rebelů utnul pětigólový přiděl ve druhé třetině. Do šaten se po čtyřiceti minutách odcházelo za stavu 7:2 pro Havlíčkův Brod. O výsledku zápasu bylo tedy de facto rozhodnuto a poslední perioda se jen dohrávala. Třetí třetinu dokázala Kadaň zásluhou branky Petra Mainera vyhrát 1:0 a tak svítilo na světelné tabuli celkové skóre 7:3 pro domácí.

Minulé kolo z pohledu Třebíče:

V minulém kole se Bílé hvězdy představily opět před domácím publikem, jejich soupeřem byl Šumperk. Domácí na svého soupeře vlétli a v 10. minutě to bylo už 3:0. Trefili se Vondráček, Křivohlávek a Čuřík. Čtvrtá branka padla v 16. minutě, vstřelil ji Vondráček. Páté branky se 1160 diváků dočkalo v 25. minutě, kdy skóroval Wasserbauer. Na 6:0 zvyšoval v 40. minutě Laš. O 4 minuty později kosmeticky upravil gólem na 6:1 Hass, ale poslední slovo měli domácí – v 58. minutě vstřelil sedmou branku Laš.

Vítám vás u on-line přenosu ze zápasu 32.kola první ligy mezi Kadaní a Třebíčí. Utkání začíná v 17:30.

Marcel Holl

Góly a asistencie: 23. L.Novák (J.Novák, Hammerbauer), 49. Stehlík (Prošek) – 23. Vondráček (Dietz, Laš), 24. Vondráček (Kaut, Laš), 24. Křivohlávek (Bilčík), 56. Přibyl (Raška)

SK Kadaň: Strmeň (Řehoř) – Opalek, Mazanec, Prošek, Stehlík, Bartejs, Szakal (C), Kopáč – Ton, Charousek, Mainer – Gajovský, Chlouba, Jíra – J.Novák, Hammerbauer, L.Novák – Lehnert, Hanták, Chrpa

Rozhodca: Mertl – Svobodová, Jílek