Benátky n/J – Mladá Boleslav 4:3 (2:1 po s.n.) | Havířov – Šumperk 6:3 (kon.) | Litoměřice – Havlíčkův Brod 5:3 (kon.)
Kadaň – Třebíč 2:4 (kon.) | Beroun – Motor ČB 0:2 (kon.) | Jihlava – Olomouc 2:1 (3:2 po s.n.)
Most – Ústí n/L 2:6 (kon.)
SK Kadaň
2:4 (0:0, 1:3, 1:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
cz Sobota 14.12.2013, 17:30 • ZS Kadaň • 1. liga (ČR)

Přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a zase někdy u onlajnu z Kadaně nashledanou. (19:53:44)

Třetí třetina nabídla dvě branky. Na 2:3 z kadaňského pohledu snižoval Jakub Stehlík. V 56. minutě prostřelil Strmeně, také střelou od modré čáry, Milan Přibyl. Utkání tak končí 4:2 pro Třebíč.

60:00

59:53
    Hosté takticky drží puk v rohu hřiště.

59:19
    Puk skončil v ochranné síti.

59:07
    Po Mainerově pokusu vyrazil Falter puk a hosté zahrávají na icing.

58:42
    Hra je přerušena pro přihrávku rukou.

58:11
    Kadani se nedaří dostat se k zakončení.

57:44
    Strmeň zůstává na střídačce, Kadaň bude hrát v šesti!

57:44
    Oddechový čas pro domácí.

57:44
    Po zašlápnutí puku v rohu hřiště se bude vhazovat před Falterem.

56:57
    Falter vyjel do rohu hřiště a snažil se rychle rozehrát, to se mu i povedlo, i když se puk dostal na domácí hole. Snaha Kadaně ale byla zastavena pro přihrávku rukou.

55:39
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Adam Raška vyhrál buly a MILAN PŘIBYL od modré čáry prostřeluje Jana Strmeně v kadaňské brance. Asistence: Adam Raška.

55:36
    Je pískáno další zakázané uvolnění na domácí straně.

54:59
    Nyní se dostal ke střele Jakub Novák, ale ani on si na Faltera nepřišel.

53:56
    Szakalovo střelu ze středního pásma našel Falter opět v lapačce.

53:22
    Kadanští hokejisté si moc neporuzmněli v rozehrávce, a tak je tu další zakázané uvolnění.

52:40
    Střelu navrátivšího Petra Jíry našel Martin Falter ve své lapačce.

51:54
    Horácká Slavie uzamkla svého soka v jeho obranné třetině, ale k žádné větší střelecké pozici se její hráči nedostali.

50:57
    Po přihrávce přes střední pásmo se dostal do ofsajdu Tomáš Vondráček.

Marcel Holl

Góly a asistencie: 23. L.Novák (J.Novák, Hammerbauer), 49. Stehlík (Prošek) – 23. Vondráček (Dietz, Laš), 24. Vondráček (Kaut, Laš), 24. Křivohlávek (Bilčík), 56. Přibyl (Raška)

SK Kadaň: Strmeň (Řehoř) – Opalek, Mazanec, Prošek, Stehlík, Bartejs, Szakal (C), Kopáč – Ton, Charousek, Mainer – Gajovský, Chlouba, Jíra – J.Novák, Hammerbauer, L.Novák – Lehnert, Hanták, Chrpa
    Trenér: Jiří Čelanský

SK Horácká Slavia Třebíč: Falter (Dusík) – Dietz, Bilčík, Dlapa, Dujsík, Peroutka, Přibyl – Laš (C), Kaut, Vondráček – Křivohlávek, Mikeska, Čuřík – Wasserbauer, Raška, Mrázek – Čech, Kadela
    Trenér: Kamil Pokorný

Rozhodca: Mertl – Svobodová, Jílek