SKA Petrohrad
4:1 (3:0,1:0, 0:1)
Atlant Mytišči
Piatok 29.11.2013, 16:00KHL

Hostia v 3.tretine strelili jeden gól a už len kozmeticky upravili výsledok zápasu na 4:1. Domáci boli opäť lepším celkom aj v tretej tretine ale ďalší gól nepridali.

Pekný zvyšok večera ešte želá Miroslav Revaj. (18:18:05)

60:00

59:30
    Puk na hokejkách hostí, ale kombinujú pres svojou bránkou.

59:00
    Hostia sú v útočnom pásme ale domáci sa dobre bránia a puk vyhadzujú preč.

58:22
    Ponikarovskij za hákovanie putuje na trestnú lavicu. Presilovka pre hostí.

58:00
    Zápas sa už len s povinnosti dohráva. Hra sa odohráva prevažne v strednom pásme a oba tímy si len puk prihrávajú medzi sebou.

56:55
    Atlant Mytišči dál gól!
    A tak predsa si hostia v zápase gól strelili a pripravili tak Saláka o čisté konto. Po rýchlom brejku sa ku puku dostal úplne voľný ROMAN RUKAVISHNIKOV a krásnou ťahanou strelou prekonal Saláka.
    Asistencia : Haataja, Engqvist.

54:17
    Hostia v plnom počte. Hostia sa v početnej nevýhode ubránili a ďalší gól neinkasovali.

53:25
    Hostia sa oslobodzujú.

53:00
    Hostia sa však dobre bránia a domácich do ničoho nepúšťajú.

52:17
    Sochnikov oslabuje hostí. Za sekanie si posedí 2 minúty na trestnej lavici. Presilovka pre domácich.

51:06
    Domáci opäť v útočnom pásme. Hrajú si teraz s hosťami ako mačka s myšou. Hostia skáču od jedného miesta ku druhému.

50:05
    Domáci v plnom počte. Hostia zahrali presilovku opäť zle a gól nestrelili.

49:35
    Ale ako to je už dnes zvykom, hostia presilovku hrajú zle. Nevedia presne vystreliť a strácajú často puk.

48:05
    Presilovka pre hostí. Semjonov si za hákovanie posedí 2 minúty na trestnej lavici.

48:00
    Moc pohľadný hokej sa v týchto chvíľach nehrá. Oba tímy kazia svoje kombinácie.

46:00
    Hostia sa snažia aspoň o nejaký ten čestný gólik. Domáci ich však do šance nepúšťajú a sami sa snažia ešte o strelenie gólu. Hra sa teda prelieva zo strany na stranu.

44:45
    Haataja vyslal strelu na Saláka, ale ten ju chytá do svojej lapačky.

Miroslav Revaj

Góly a asistencie: 17. Semyonov (Cervenka, Kalinin), 18. Ketov (Tikhonov, Chudinov), 20. Chudinov (Panarin), 29. Kovalchuk (bez asistencie) – 57. Rukavishnikov (Haataja, Engqvist)

SKA Petrohrad: Salak ( Korobov ) – Semenov, Chudinov, Kovalchuk, Thoresen, Shipachyov – Kalinin, Kuteikin, Cervenka, Tikhonov, Ketov – Alexandrov, Ryasensky, Kucheryavenko, Ponikarovsky, Panarin – Makarov, Sigaryov, Yudin, Burdasov.
    Atlant Mytišči: Borisov ( Galimov ) – Novopashin, Batyrshin, Kopytin, Kablukov, Koltsov – Petrov, Rukavishnikov, Haataja Juha-Pekka – Mikhnov, Engqvist – Atyushov, Dyblenko, Trubachyov, Glukhov, Shmelyov – Velikov, Levitsky, Kadeikin, Shevchenko, Soshnikov.

Rozhodca: Belov – Naumanov, Golyak, Dedyulya