Ottawa – Vancouver 2:5 (kon.) | Nashville – Edmonton 0:3 (kon.) | Philadelphia – Winnipeg 2:1 (kon.)
Boston – NY Rangers 3:2 (kon.) | Tampa Bay – Pittsburgh 0:3 (kon.) | NY Islanders – Detroit 0:5 (kon.)
Anaheim – Calgary 5:2 (kon.) | San Jose – St. Louis 6:3 (kon.) | Washington – Montreal 3:2 (3:2 po s.n.)
Philadelphia Flyers
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Winnipeg Jets
cz Piatok 29.11.2013, 17:30 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou!

Československá stopa v utkání:

Jakub VORÁČEK (PHI) 0+0, 5 střel, čas na ledě 14:43
    Andrej MESZÁROŠ (PHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 12:47

Ondřej PAVELEC (WPG) 32 úspěšných zásahů, 2 inkasované góly, úspěšnost zásahů 94,1%
    Michael FROLÍK (WPG) 1+0, 3 střely, čas na ledě 14:31

Hvězdy utkání:
    1. Sean COUTURIER (PHI) 1+0, 6 střel, čas na ledě 22:57
    2. Scott HARTNELL (PHI) 1+0, 1 střela, čas na ledě 14:32
    3. Steve MASON (PHI) 25 úspěšných zásahů, 1 inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 96,2%

Nejvíce času na ledě: Braydon Coburn 25:37 – Dustin Byfuglien 27:24

Branky a nahrávky: 1. Hartnell, 26. Couturier – 53. Frolík (Scheifele, Stuart). Po třetinách: 1:0, 1:0, 0:1. Rozhodčí: Lee, Hebert – Lazarowich, Brisebois. Diváci: 19937.

Dnešní utkání se dlouho vyvíjelo jasně ve prospěch domácích Flyers, ve třetí třetině z toho ale bylo pořádné drama, které nakonec domácí zvládli a vyhráli 2:1!

Skóre otevřel už v 1. minutě Scott Hartnell, který využil chybu v rozehrávce hostů. Ve druhé třetině přidal druhou branku Sean Couturier, který využil pro změnu špatnou přihrávku Byfugliena, svůj nájezd při vlastním oslabení proměnil na jedničku.

Po dvou třetinách tak Flyers vedli nad Tryskáči 2:0. V periodě třetí ale hosté dokázali snížit, když se v 53. minutě prosadil český forvard Michael Frolík, více už ale Jets nestihli a Philadelphia si tak připisuje velmi důležité body do tabulky Východní konference.

59:53
    Po Enströmově nahození vznikla před Masonem nepřehledná situace, hokejky létaly vzduchem, puk ale vyklouzal do rohu kluziště, odkud ho domácí hráči dokázali vyhodit do středního pásma!

59:26
    Domácí nyní dvakrát netrefili prázdnou branku, skvělou práci v obraně odvedl Dustin Byfuglien!

59:12
    Utkání dospělo do závěrečné minuty, hosté s pukem ve středním pásmu.

58:50
    Kouč Tryskáčů Claude Noel si vzal oddechový čas.

58:50
    Mason dokázal chytit kotouč po Byfuglienově nahození, které těsně před brankou tečoval Devin Setoguchi.

58:38
    Pavelec je na střídačce, hosté hrají v šesti!

58:11
    Další icing Jets.

57:55
    Pomalu ale jistě se blíží konec základní hrací doby, s nímž přijde zřejmě také powerplay hostů.

57:26
    Giroux si opět nabruslil až do střelecké pozice, Pavelec zasáhl se štěstím svou hokejkou.

57:01
    Meszároš upálil svou ránou Frolíkovi hokejku z ruky, puk ale v cestě do sítě zastavil Pavelec, poté hosté vyhodili na zakázané uvolnění.

56:34
    Matt Read se mohl dostat do zajímavé šance, ještě ale chtěl hledat své spoluhráče, což se ukázalo jako chyba.