SKA Petrohrad
4:1 (3:0,1:0, 0:1)
Atlant Mytišči
Piatok 29.11.2013, 16:00KHL

Hostia v 3.tretine strelili jeden gól a už len kozmeticky upravili výsledok zápasu na 4:1. Domáci boli opäť lepším celkom aj v tretej tretine ale ďalší gól nepridali.

Pekný zvyšok večera ešte želá Miroslav Revaj. (18:18:05)

60:00

59:30
    Puk na hokejkách hostí, ale kombinujú pres svojou bránkou.

59:00
    Hostia sú v útočnom pásme ale domáci sa dobre bránia a puk vyhadzujú preč.

58:22
    Ponikarovskij za hákovanie putuje na trestnú lavicu. Presilovka pre hostí.

58:00
    Zápas sa už len s povinnosti dohráva. Hra sa odohráva prevažne v strednom pásme a oba tímy si len puk prihrávajú medzi sebou.

56:55
    Atlant Mytišči dál gól!
    A tak predsa si hostia v zápase gól strelili a pripravili tak Saláka o čisté konto. Po rýchlom brejku sa ku puku dostal úplne voľný ROMAN RUKAVISHNIKOV a krásnou ťahanou strelou prekonal Saláka.
    Asistencia : Haataja, Engqvist.

54:17
    Hostia v plnom počte. Hostia sa v početnej nevýhode ubránili a ďalší gól neinkasovali.

53:25
    Hostia sa oslobodzujú.

53:00
    Hostia sa však dobre bránia a domácich do ničoho nepúšťajú.

52:17
    Sochnikov oslabuje hostí. Za sekanie si posedí 2 minúty na trestnej lavici. Presilovka pre domácich.

51:06
    Domáci opäť v útočnom pásme. Hrajú si teraz s hosťami ako mačka s myšou. Hostia skáču od jedného miesta ku druhému.

50:05
    Domáci v plnom počte. Hostia zahrali presilovku opäť zle a gól nestrelili.

49:35
    Ale ako to je už dnes zvykom, hostia presilovku hrajú zle. Nevedia presne vystreliť a strácajú často puk.

48:05
    Presilovka pre hostí. Semjonov si za hákovanie posedí 2 minúty na trestnej lavici.

48:00
    Moc pohľadný hokej sa v týchto chvíľach nehrá. Oba tímy kazia svoje kombinácie.

46:00
    Hostia sa snažia aspoň o nejaký ten čestný gólik. Domáci ich však do šance nepúšťajú a sami sa snažia ešte o strelenie gólu. Hra sa teda prelieva zo strany na stranu.

44:45
    Haataja vyslal strelu na Saláka, ale ten ju chytá do svojej lapačky.

43:25
    Červenkov pokus niekto z hostí zblokoval. Hostia sa teda dostávajú ku puku.

42:35
    Domáci sú síce častejšie pri puku, ale s vysokého napádania a tempa upustili. Vzhľadom na stav to je pochopiteľné.

41:35
    Hra sa teraz prelieva zo strany na stranu. Moc zaujímavý hokej nie je ku videniu.

40:15
    A tí hneď nebezpečne ohrozili Saláka ! Koltsov nebezpečne vystrelil ale Salák dokázal betónom puk vyraziť mimo bránku domácich.

40:01
    Tretia tretina sa nám začala. Vhadzovanie vyhrali hostia.

40:01

Hráči oboch tímov sú už na ľadovej ploche.Tretia tretina sa za chvíľu začne.

Po druhej tretine sa nám skóre rozrástlo o 1 gól. Stav je teda 4:0. Domácim vyšla presilovka a strelili tak svoj 4.gól. Opäť jasne dominujú v zápase a hostí do ničoho nepúšťajú. Tým sa nepodarilo využiť 3 presilovky v tejto tretine.

Uvidíme či sa niečo na obraze hry zmení alebo to bude stále len hra domácich a či to už v 3.tretine domáci dotiahnu do víťazného konca.

40:00

39:00
    Dnes proste hosťom presilovky nevychádzajú. Opäť sa domáci dobre bránia a puk vyhadzujú preč.

38:25
    Za sekanie si domáci Ponikarovskij posedí 2 minúty na trestnej lavici. Presilovka pre hostí.

38:25
    Opäť pohrozili domáci. Strelu Kovalchuka chytá do lapačky Borisov.

37:25
    Domáci sa naďalej dobre bránia a darí sa im puk vyhadzovať preč.

37:00
    Ale tradične v dnešnom zápase sa presilovka hosťom nedarí. Opäť sa len ťažko dostávajú do útočného pásma. Domáci sa dobre bránia.

36:25
    Tak tých vylúčení je podstatne dosť. Hlavné je, že presilovku si zahrajú hostia.

36:15
    Na ľade sa teraz strhla hromadná bitka. Rozhodcovia ju museli rozpustiť a budú určovať koho idú vylúčiť.

36:15
    Domáci v plnom počte. Zle zahratá presilovka zo strany hostí.

36:00
    Veľmi pasívne hrajú hostia túto presilovku. Salák moc roboty zatiaľ nemal.

35:45
    Domáci sa oslobodzujú.

35:25
    Domáci sa však skvelo bránia a hostia sa ku ohrozeniu Saláka ešte nedostali.

34:15
    Thoresen oslabuje domácich. Za úder do oblasti hlavy a krku dostal 2 minúty + osobný 10 minútový trest. Presilovka pre hostí.

34:00
    Hosťom nemôžme uprieť snahu, že sa ešte snažia dačo zo zápasom urobiť. Obrana domácich však dnes pracuje skvelo.

32:35
    Až teraz sa hostia dostali ku puku a založili rýchly brejk. Ten však skončil len nepresnou strelou Mikhnova.

31:25
    Obraz hry naďalej pokračuje. Hra sa odohráva pred brankárom Borisovom. Hostia majú šťastie, že nedostali aj ďalší gól.

30:00
    Tlak domácich pokračuje a naďalej sa stupňuje. Domácim hra veľmi chutí a hostia už len zápas asi dohrávajú.

28:54
    Petrohrad dal gól!
    A je to už 4:0. Využitá presilovka domácich priniesla 4.gól v bránke hostí. Po krásnej a ukážkovej kombinácii domácich sa ku puku dostal kapitán domácich ILJA KOVALCHUK a tvrdou strelou prekonáva brankára Borisova.
    Bez asistencie.

28:25
    Domáci sú v útočnom pásme a neustále ohrozujú hostí. Gól visí na vlásku.

28:00
    Rozhodca si všimol viacej hráčov na ľadovej ploche ako je povolené. Tohto priestupku sa dopustili hostia. Kolcov je tým, čo tento trest za hostí odpyká. Presilovka pre domácich.

27:45
    Strela Kolcova len skončila na zadnom mantinely za bránkou Saláka. Strely hostí sú dnes veľmi nepresné.

27:00
    Rýchly brejk domácich sa ďalším gólom v bránke hostí neskončil. Červenka poslal len ľahkú strelu s ktorou si Borisov poradil.

26:15
    Domáci sa nemajú kam ponáhľať a moc sa do útoku nehrnú. Naopak hostia sa tam snažia prebíjať, ale obrana domácich ich nikam a do ničoho nepúšťa.

25:15
    Domáci v plnom počte. Veľmi zle zahratá presilovka zo strany hostí. Poriadne na Saláka ani nevystrelili.

25:00
    Hostia sa nemôžu dostať do útočného pásma.

24:25

24:00
    Hostia sa však nedokážu prebiť cez obranný múr domácich. Salák pri tejto presilovke hostí ešte preverený nebol.

23:14
    Burmistrov oslabuje domácich. Posedí si 2 minúty na trestnej lavici za hákovanie. Presilovka pre hostí.

23:00
    Do brejku sa dostali hostia, ale Saláka neohrozili.

22:30
    Ak sa aj hostia dostanú ku puku tak ho len odpália preč aby si mohli vydýchnuť.

22:15
    Naďalej pretrváva tlak domácich. Obrana hostí však úspešne vzdoruje.

21:35
    Borisova preveril svojou strelou Ketov, ale s ňou si brankár hostí poradil.

21:15
    A obraz hry z 1.tretiny pokračuje. Domáci opäť usadený v obrannom pásme hostí. Hostia len veľmi ťažko teraz odolávajú tlaku.

20:45
    Prvú strelu v tejto tretine vyslali hostia. Vyslal ju zo svojej hokejky Koltsov, ale Salák ju chytil do svojej lapačky.

20:01
    Druhá tretina sa nám začala. Vhadzovanie vyhrali hostia.

20:01

Hráči oboch tímov sú už na ľadovej ploche. Druhá tretina sa za chvíľu začne.

Ďalšia tretina sa začne približne o 16:57 .

Po 1.tretine tu máme stav 3:0 ! Domáci sú určite lepším tímom v zápase, ale ku dvom gólom im pomohol brankár Borisov, ktorý si dvakrát puk sám vrazil do vlastnej bránky. Hostia toho moc zatiaľ neukázali a Salák sa v bráne musí poriadne nudiť.

Uvidíme aký obraz prinesie 2.tretina a či bude pokračovať nadvláda domácich.

20:00

19:39
    A deprimovaný hostia inkasujú v krátkej dobe už 3.gól !
    Hostia sa nemohli vymaniť z tlaku domácich začo prišiel trest v podobe gólu. A opäť to je až smiešny gól, ktorý ide opäť na plecia brankára Borisova. MAXIM CHUDINOV vyslal na neho strelu, tá prešla po medzi nohy Borisova, ale do bránky nevošla. Dezorientovaný brankár Borisov nevedel kde je puk a svojimi pohybmi ho poslal za svoj chrbát. Veľmi smolná tretina pre brankára hostí, ktorý zapríčinil 2 z 3 gólov.
    Asistencia : Panarin.

18:35
    Domáci sa teraz bavia hokejom a neustále ohrozujú hostí svojimi strelami. Borisov má roboty ako na kostole.

17:54
    A hostia sa poriadne neoťukali z prvého gólu a už inkasujú druhý. JEVGENIJ KETOV na dvakrát prekonal tvrdou strelou od modrej Borisova.
    Asistencia : Tikhonov, Chudinov.

17:00
    A domáci vedú 1:0 !
    A to je teda pekne smiešny gól ! SEMYONOV pokus vyrazil brankár Borisov betónom pred seba, puk bol vo vzduch, brankár hostí si ho chcel hokejkou spracovať do lapačky, ale namiesto toho si ho sklepol do vlastnej bránky. Veľmi smolný gól ! No nič aj taký je hokej.
    Asistencia : Cervenka, Kalinin.

16:15
    Kovalchuk sa pri modrej čiare dostal ku puku a aj zakončil. Jeho strelu však chytá Borisov.

16:00
    Tá zatiaľ moc vzruchu neprináša. Oba tímy opäť hrajú opatrnejší hokej.

15:25
    Uvidíme teda hru 4 na 4.

15:25
    Oba hlavný aktéri bitky si posedia 2 minúty. Na domácej strane to je Tikhonov a za hostí to je Levitsky.

15:15
    Po tejto akcii za za bránkou Borisova strhla bitka. Rozhodcovia ju musia rozpustiť.

15:15
    Ketovov pokus bol len malým pozdravom pre Borisova. Ten hru radšej však prerušil.

15:00
    Červenkovi ušiel puk z hokejky a tak nemohol presne zakončiť. Borisov ostal pokojný.

14:25
    Po dlhšom čase sa opäť niečo deje. Domáci sú usadený v útočnom pásme, ale presná strela nie a nie prísť.

13:00
    Hra začína strácať doterajšie tempo. Oba tímy kazia svoje kombinácie a tak sa nemôžu usadiť na dlhší čas v útočnom pásme a ohroziť tak jedného z brankárov.

12:00
    Strela Mikhnova nenarobila problémy Salákovi. Ten si ešte na výraznejší zákrok, kde by vynikli jeho kvality musí počkať.

11:35
    Rýchly brejk domácich stroskotal až na brankárovi Borisovi. Ten si poradil so strelou Thoresena.

11:00
    Hostia sa trochu nečakane usadili v útočnom pásme na dlhší čas. Ku výraznejšiemu ohrozeniu Saláka však nedošlo.

10:15
    Rukavishnikov vyslal po dlhej dobe nebezpečnejšiu strelu hostí. Salák však puk chytá do svojej lapačky. Prvá väčšia práca pre Saláka.

09:45
    Pekný útok domácich bol zastavený ofsajdom. Škoda pre domácich, táto akcia vyzerala nádejne.

09:00
    Obraz hry sa mierne vyrovnal. Začínajú hrýzť už aj hostia. Ich strely sú však tiež nepresné.

08:25
    Tichonov ihneď po získaní puk vyslal strelu na Borisova, tá však bola nepresná.

07:45
    Cervenka sa snažil pretlačiť puk pomedzi nohy Borisova, to sa mu však nepodarilo.

07:00
    Hostia sa na chvíľočku dostali do útočného pásma, ale obrana domácich im tam nedovolila dlho ostať.

06:40
    Nahodený puk pred bránku hostí sa snažil tečovať Kovalchuk, ale puk trafil veľmi zle a ku ohrozeniu brankára Borisova nedošlo.

06:00
    Hostia sa asi budú spoliehať na brejky. Teraz predviedli jeden ale skončil sa len nepresnou strelou Koltsova.

05:25
    Strela Burdasova nenarobila problémy brankárovi hostí Borisovi.

04:35
    Opäť sa hrá prevažne v obrannom pásme hostí. Domáci tlačia, ale chýba im presnosť v ich strelách.

03:45
    Kadeikin sa tlačil do zakončenia, ale puk ma na poslednú chvíľu odskočil z hokejky a tak nemohol presnejšie zakončiť.

03:00
    Domáci hrajú teraz veľmi aktívne. Kovalchuk opäť preveril Borisova, ale ten puk ukryl vo svojej lapačke.

02:35
    Červenka teraz zakončoval tvrdou strelou, ale Borisov opäť podržal hostí.

02:00
    Domáci pritlačili na hostí ale ku presnej strele sa zatiaľ nedostali.

01:25
    A hneď v úvode veľká šanca domácich. Prečíslenie domácich napokon zakončil vydarenou strelou Thoresen, ale Borisov podržal svoj tím.

00:45
    Tí pobudli určitý čas v útočnom pásme ale na Borisova nevystrelili.

00:25
    Prechod hostí do útočného pásma nevyšiel a tak sa puku zmocnili domáci.

00:01
    Zápas sa nám začal. Vhadzovanie vyhrali hostia.

00:01

Ešte raz vás všetkých vítam a želám vám pekný podvečer. Približne o 5 minút sa zápas začne. V dnešnom zápase sa so slovenskej strany nepredstaví nikto. Česká strana bude mať dvojnásobné zastúpenie a to v domácom tíme, kde sa predstavia v bránke Alexander Salák a v druhom útoku sa predstaví útočník Roman Červenka.

SKA Petrohrad: Salak ( Korobov ) – Semenov, Chudinov, Kovalchuk, Thoresen, Shipachyov – Kalinin, Kuteikin, Cervenka, Tikhonov, Ketov – Alexandrov, Ryasensky, Kucheryavenko, Ponikarovsky, Panarin – Makarov, Sigaryov, Yudin, Burdasov.

Atlant Mytišči: Borisov ( Galimov ) – Novopashin, Batyrshin, Kopytin, Kablukov, Koltsov – Petrov, Rukavishnikov, Haataja Juha-Pekka – Mikhnov, Engqvist – Atyushov, Dyblenko, Trubachyov, Glukhov, Shmelyov – Velikov, Levitsky, Kadeikin, Shevchenko, Soshnikov.

Rozhodca: Belov – Naumanov, Golyak, Dedyulya.

Dobrý deň. Dovoľte mi aby som vás privítal pri dnešnom textovom prenose zápasu KHL medzi SKA Petrohrad a Atlant Mytišči. Zápas sa začína o 16:00. Moje meno je Miroslav Revaj a budem vás týmto zápasom sprevádzať.

Dnes je na programe zápasov KHL jediný zápas a to je práve tento. Pre domácich pôjde o 31 zápas v tejto sezóne, hostí čaká 30 zápas. Poďme si ich teda predstaviť :

SKA PETROHRAD :
    Domáci tím pôsobí v Západnej konferencii a tu jasne dominuje a patrí mu 1.miesto. Zatiaľ podáva skvelé výkony a oprávnene je na tomto mieste. Patrí mu 68 bodov, ktoré získal za 20 výhier, 1 výhru po predĺžení, v predĺžení dokonca ani neprehral a celkovo bodovo neuspel v 6 zápasoch. Má aj aktívne skóre : 106 strelených gólov, inkasovali ich 57. V posledných 3 zápasoch nenašli premožiteľa. V tom poslednom uspeli doma 2:1 nad Nižnekamskom. Ich najproduktívnejším hráčom je ich hviezda Kovalchuk so štatistikou 11+18.

ATLANTA MYTIŠČI :
    Domáci sú na tom oveľa horšie než domáci. Pôsobia v tej istej konferencii a patrím im až 11.miesto. Nepodávajú moc oslnivé výkony, čoho dôkazom je aj ich umiestnenie. Nazbierali 37 bodov za : 8V, 1VP, 1PP a v 13 zápasoch nebodovali. Na 8.miesto ( zaručujúce play-off ) strácajú 10 bodov. Preto nutne potrebujú body, ale dnes ich len tak ľahko nezískajú. Ich skóre tvorí 57 strelených gólov a 67 inkasovaných gólov. V poslednom zápase vyhrali po nájazdoch nad Jaroslavľom 2:1. Ich najproduktívnejším hráčom je Kadeykin so štatistikou 6+6.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.

Miroslav Revaj

Góly a asistencie: 17. Semyonov (Cervenka, Kalinin), 18. Ketov (Tikhonov, Chudinov), 20. Chudinov (Panarin), 29. Kovalchuk (bez asistencie) – 57. Rukavishnikov (Haataja, Engqvist)

Rozhodca: Belov – Naumanov, Golyak, Dedyulya