Lipt. Mikuláš – Prešov 3:1 (kon.) | SR 18 – Senica 2:4 (kon.) | Prievidza – Bardejov 3:2 (po pr.)
Topoľčany – Trnava 1:4 (kon.) | Detva – Michalovce 6:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Spišská N. Ves 2:4 (kon.)
HK DOXXbet Detva
6:2 (2:1, 1:0, 3:1)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Piatok 29.11.2013, 18:00 • ZŠ Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Stretnutie sa skončilo Detva aj po tretí raz v sezóne zdolala svojho súpera z Michaloviec tento raz po výsledku 6:2. O góly domácich sa postarali Trochta, Srnka 2, Jánošík 2 a Mahdalík za hostí skórovali Opatovský a Majerník. Domáci sa týmto víťazstvom dostiahli na svojho súpera bodovo v tabuľke. (20:06:38)

60:00

58:17
    Detva dala gól!

Gól sa Detve v presilovke nepodarilo dať, ale dali ho následne po nej, keď sa presadil BRANISLAV SRNKA.

57:08
    Domáci sanepodarilo využiť presilovú hru.

55:08
    Autor druhého gólu hostí dostal dve minúty za podrazenie.

54:03
    Dukla dala gól!

Michalovce korigujú stav, keď sa presadil ŠTEFEN MAJERNÍK.
    Asistencia: Peter Čížek.

53:56
    Vhadzovanie v domácej tretine.

53:20
    Diváci ocenitili krásne spracovanie puku rukou Nociara.

53:01
    Michalovce sa opäť len oslobodili za cenu zakázaného uvoľnenia.

51:30
    Domci aj napriek tomu, že vyhrávajú o štyri góly sú pri chuti. Prvej formácii sa teraz nepodarilo dostať puk do brány.

50:01
    Začalo sa zrejme záverečných desať minút. To by sa musel v Detve stať zázrak ak by sa predĺžovalo.

48:46

Sedem sekúnd pred koncom presilovej hry sa po prihrávke Patrika Fekiača presadil kapitán KAMIL MAHDALÍK.
    Asistencia: Patrik Fekiač.

48:38
    Strela Tótha nebola dosť razantná šlo len o nahodenie.

48:17
    Domáci hrajú celú presilovú hru v útočnej tretine, ale nedokážu sa presadiť. Zakončoval Trochta. Puk skončil na Petrovi.

46:53
    Majerík fauloval kolenom Juraja Petra a pôjde na dve minúty.

46:26

Detva využila prečíslenie 2 na 1, keď Patrik Fekiač prihral puk pred prázdnu bránu FILIPOVI JÁNOŠÍKOVI a ten nemal problém skórovať. Asistencia: Patrik Fekiač.

45:56
    Rozhodcovia sa upískli. Nahodený puk z domácich hokejok bol tečovaný.

45:38
    Hrá sa opäť pred bránou Michaloviec.

45:25
    Strela Jánošíka po buly bola z blokovaná.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 1. Martin Trochta (Slavomír Buda), 10. Branislav Srnka (Daniel Neumann, Juraj Petro), 35. Filip Jánošík (Goga), 47. Filip Jánošík (Patrik Fekiač), 49. Kamil Mahdalík (Patrik Fekiač), 59. Branislav Srnka – 9. Martin Opatovský, 55. Štefen Majerník (Peter Čížek)

HK DOXXbet Detva: Orčík – Neumann, Páč, Tóth, Mačkovič, Celar, Németh, Pospíšil, Georgievky – Petro, Goga, Srnka – Žilka, Trochta, Buda – Jánošík, Mahdalík, P. Fekiač – Nociar, Šagát.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Petro – Vorobel, Lenďák, Drotár, Kubát, Petrina, Šeliga – Schnelly, Kmiť, Čížek – Opatovský, Majerík, Kubiš – Cmorej, Stríž, Bánovský.

Rozhodca: Pišťanský – Navrátek, Stanzel