CFC Janov – Hellas Verona 2:0 (kon.) | Bergamo – Bologna 2:1 (kon.) | Cagliari – Turín 2:1 (kon.)
Chievo – AC Miláno 0:0 (kon.) | Parma – Lazio 1:1 (kon.) | AS Rím – Sassuolo 1:1 (kon.)
Fiorentina – Sampdoria 2:1 (kon.) | Juventus – Neapol 3:0 (kon.)
FC Parma
1:1 (0:0)
Lazio Rím
Nedeľa 10.11.2013, 15:00 • Stadio Ennio Tardini, Parma • Talianska Seria A

Koniec zápasu. (16:54:43)

90+5
    Prebieha posledná minúta zápasu a na lopte domáca Parma.

90+2
    Na center z pravej strany si nabehol Floccari, no k hlavičkovému zakončeniu sa neodkázal dostať.

90+2
    Lazio sa nevie dostať do vyloženej tutovky.

90
    Nadstavuje sa až pät minút.

90
    Prebieha posledná minúta zápasu. Na lopte Lazio. Počkáme si na údaj o nadstavenom čase.

88
    Lazio pri lopte. Podarí sa hosťom za tých posledných pár minút strhnúť víťazstvo na svoju stranu ?

87
    K strele sa dostal Amuari, no bránu a brankára Marchettiho neohrozil.

87
    Striedanie v tíme Lazio Rím: z ihriska odchádza Pereirinha, prichádza Cavanda.

86
    Rosi vidí po veľmi tvrdom a nešportovnom ataku z fleku červenú kartu.

85
    Domáci sa ubránili za cenu odkopu. Do konca riadnej hracej doby nám ostáva päť minút.

84
    Striedanie na strane Lázia. Ihrisko opustil kanonier Klose, ktorého miesto zaujal Floccari.

83
    Sansone sa rútil vpred po ľavom krídle, no proti dvojici hráčov Lazia nemal nárok na úspech.

82
    Striedanie v tíme FC Parma: z ihriska odchádza Cassano, prichádza Amuari.

81
    Hostia budú zahrávať priamy kop z úctyhodnej vzdialenosti. To na priame zakončenie nie je, jedine, že by malo Lazio v tíme druhého Roberta Carlosa.

80
    Novaretti výborne zapracoval v defenzívnej činnosti a obral o loptu aktívneho Sansoneho.

78
    Candreva svoj center príliš pretiahol a lopta skončila mimo, bez toho, aby sa jej niekto z domácich, či hostí dotkol.

77
    Hostia kombinujú na polovici súpera. Uvidíme, či sa ešte niektorému z tímov podarí strhnúť vedenie na svoju stranu. Ja by som povedal, že tomuto zápasu svedčí remíza.