Petrohrad – Lev 0:0 (*16:30) | Novgorod – Viťaz 5:0 (kon.) | Kazaň – D. Moskva 3:2 (kon.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
Viťaz Moskovská oblasť
Štvrtok 31.10.2013, 16:00KHL

To je na dnes odo mňa všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dnešného dňa. Dovidenia pri ďalších on-line prenosoch. (18:21:22)

Skončil sa zápas medzi Torpedom Nižnij Novgorod a Viťazom Podolsk, v ktorom domáci vyhrali suverénne 5:0. V tretej tretiny padli tri góly a o všetky sa postarali domáci. Najprv sa v 47. minúte presadil Paršin, v 50.minúte Galuzin a posledný zásah domácich pridal v 56. minúte Valentenko. Domáci si tak po hladkom víťazstve odnášajú 3 body, zatiaľ čo hostia odchádzajú na prázdno.

60:00

59:35
    Puk na hokejkách hostí, ale iba v ich obrannom pásme.

59:00
    Posledná minúta tretej tretiny a z veľkou pravdepodobnosťou aj zápasu. Domáci fanúšikovia už oslavujú.

57:40
    Hostia zakladajú ďalší útok spoza vlastnej brány, ale stretnutie sa už len dohráva a o výsledku už je rozhodnuté.

57:08
    Strela Afinogenova, ktorú Koval vyrazil na ochrannú sieť.

55:30
    Torpédo Novgorod dal gól!
    Hodgman potiahol puk do tretiny po pravej strane a krížnou nahrávkou našiel PAVELA VALENTENKA, ktorý strelou do odkrytej brány zvyšuje už na 5:0. Asistencia: Justin Hodgman.

53:50
    Afinogenov krúži s pukom v súperovej tretine a domáci obrancovia mu ho nedokážu zobrať. Ale chýba tomu strela alebo iné ohrozenie Kovalovej brány.

52:43
    Lisutin musel opäť zasahovať pred Hodgmanom, ktorý sa obtáčal okolo brány.

52:15
    Domáci držia súpera zavretého v tretine a roztáčajú útočný kolotoč.

51:40
    Hostia v snahe o rozbehnutie útočnej akcie, ale v strednom pásme úraduje fantastická obrana domácich.

50:33
    Oddychový čas domácich.

49:48
    VLADIMIR GALUZIN pridáva svoj druhý gól v dnešnom zápase a posiela svoj tím do vedenia 4:0. Bez asistencie.

49:00
    Na druhej strane to skúšal Klimenko, ale bezchybný Koval stále drží čisté konto.

48:00
    Krasnoslobodcev mohol pridať štvrtý gól, ale Lisutin bol pozorný.

46:02
    Domáci zvyšujú už na 3:0! Gólovo sa presadil DENIS PARŠIN. Bez asistencie.

45:12
    Domáci v plnom počte.

43:12
    Michajl Grigorjev dostáva 2 minúty za držanie. Hostia tak majú možnosť presilovej hry.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 1. Galuzin (Kuljomin), 33. Immonen, 47. Paršin, 50. Galuzin, 56. Valentenko (Hodgman)

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Koval – Hietanen, Bernackij, Chomickij, Valentěnko, Grigorjev, Denisov, Belochvostikov – Salminen, Immonen, Paršin – Wolski, Hodgman, Krasnoslobodcev – Galuzin, Kuljomin, Kulakov – Potapov A., Tverdokhlebov, Potapov M.
    Viťaz Moskovská oblasť: Lisutin (Ivančik) – Chafizullin, Malevič, Mezei, Selezňov, Golovkov, Pyett, Tatalin, Kudinov – Soloduchin, Koroljov, Rybakov – Klimenko, Šitikov, Kokšarov – Mamin, Rybin, Makejev – Hennessy, Afinogenov, Ivanov.

Rozhodca: Gamalej, Sojn – Lazarev, Palej Jakov