Petrohrad – Lev 0:0 (*16:30) | Novgorod – Viťaz 5:0 (kon.) | Kazaň – D. Moskva 3:2 (kon.)
Ak Bars Kazaň
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
Dynamo Moskva
Štvrtok 31.10.2013, 16:00 • Tatneft Arena, Kazan • KHL

Dramatický záver už vyrovnávajúci gól nepriniesol, dnes si plný počet bodov ostáva v Kazani. Lúčime sa s Vami a tešíme sa na ďalši hokejový prenos. (18:23:38)

60:00

Oddychový čas domácich.

00:21
    Vyhodený puk cez celé ihrisko dáva možnosľ Dynamu v 6 hokjiestoch učiniť posledný útok.

01:00
    Minúta do konca tretej tretiny.

01:20
    Dynamo sa dostalo do obranného pásma Kazane. Po buly hrá Dynamo bez brankára.

02:00
    Dve minúty do konca riadneho hracieho času.

02:56
    Hostia v plnom počte.

03:18
    Nikulin je vylúčený a domáci budú hrať v štvorici, proti 5 hráčom Dynama.

03:27
    Tyčka, Burmistrov sám na prázdnu bránku trafia tyč.

04:26
    Dynamo je bez brankára.

04:30
    Dynamo ma vynikajúcu príležitosť vyrovnať stav zápasu, keďže získal presilovú hru.

04:50
    Za úder na hlavu je hráč Kazane, Zakharchuk vylúčený a dostáva aj osobný trest.

05:00
    Posledných päť minút riadneho hracieho času.

06:00
    Domáci v plnom počte.

06:43
    Dynamo drží stále domácich hráčov v zovreti.

08:10
    Korneyev dostáva 2 minúty. Dynamo má možnosť 8 minút pred koncom zahrať si presilovku.

08:44
    Dvaja na jedného, Lazushin chytá. Po dlhom čase si siahol na puk.

10:00
    Dynamo je v týchto momentoch po strelení gólu veľmi aktívne a určite lepším mužstvom v prvej polovici tretej tretiny.

Miro Prusak

Góly a asistencie: 5. SVITOV, 17. BURQUE (Stapleton), 7. HESHKA (Burmistrov) – 6. VOLKOV (Karpov, Tsvetkov), 19. VOLKOV (Babenko)

Ak Bars Kazaň: Barulin – Korneyev, Nikulin, Medvedev, Heshka, Yarullin, Zakharchuk, Tokranov – Petrov, Vincour, Tereshenko, Burmistrov, Varnakov, Stapleton, Bourque, Obukhov, Svitov, Lukojanov, Tkachyov, Bodrov
    Dynamo Moskva: Lazushin – Granak, Vishnevsky, Mironov, Solovyov, Barantsev, Koryagin, Derlyuk – Mosalyov, Gorovikov, Komarov, Karpov, Tsvetkov, Karsums, Sopin, Babenko, Glazachev, Volkov, Pestunov, Kasyanchuk

Rozhodca: Rennes Urey, Shchenev Roman – Gordenko Constantine, Victor Tomilova