ASC Corona Brašov Wolves
1:5 (1:2, 0:2, 0:1)
HC MIKRON Nové Zámky
Pondelok 28.10.2013, 18:00MOL liga

Skončilo sa nám stretnutie medzi Brašovom a Novými Zámkami. V ňom počas celého stretnutia dominovali hosťujúci hráči, tí si po výhre 5:1 odvážajú z Rumunska 3 body. Sú to vôbec ich jediné body z maďarsko- rumunského tripu. No treba dodať, že za dnešný výkon si ich určite zaslúžili.
    a Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok večera. (20:17:24)

60:00

59:55
    Korytko ešte v útočnom výpade, no iba potiahol puk do útočnej tretiny a tam ho odovzdal súperovi.

59:25
    Pysarenko nastreľoval puk pred Krajčoviča, no tam nebol nik z domácich, kto by ho tečoval.

59:01
    Po súboji v rohu klziska, je hra prerušená. Výbornú robota tam odviedol Pavešic.

58:47
    Tak predsa ešte jedno vylúčenie. Na trestnú lavicu odchádza Frolík, za hákovanie, ktorým si pomohol proti zakončujúcemu Wehrsovi.

58:11
    Prebiehajú nám posledné 2 minúty stretnutia. Puk má na svojej hokejke Král.

57:50
    Wehrs už nestihol puk v útočnej tretine a hra je prerušená opäť a opäť pre postavenie mimo hry.

57:20
    Hra je naviac prerušená, po tom, čo sa v offsajde ocitol Virág.

57:10
    Brašov hýri aktivitou, no ich snaha je márna. 4 góly na zvyšné 3 minúty, to je naozaj veľa.

56:40
    Nové Zámky hrajú s piatimi hráčmi.

56:11
    Dbec vystihol prihrávku súpera na modrej čiare a prihráva Uramovi, ten čaká kým jeho spoluhráči prestriedajú.

55:10
    Po tom, čo vylúčený Král naskočil na ľadovú plochu sa k strele z medzi kruhov dostal Virág, no Krajčovič chytá aj tento strelecký pokus.

54:30
    V zápätí je vylúčený aj Polčík! Domáci tak budú hrať presilovú 5 na 3.

54:10
    Bonar sa ocitol sám pred Krajčovičom, no jeho kľučka do bekhendu mu nevyšla.

53:56
    Kowalczyk tvrdo, ale čisto atakoval Hietamakiho, tomuto Fínovi sa to pochopiteľne nepáčilo, no Pavešic mu rázne dohováral.

53:40
    Pavešic výborne zapracoval v obrannej tretine a puk posiela do stredu ihriska.

53:16
    Krá na ľadovej ploche dlho nepobudol. Teraz je vylúčený za nedovolené bránenie, ktoré podľa môjho názoru nebolo ani zďaleka. Samotný hráč to berie s humorom a so širokým úsmevom odchádza na trestnú lavicu.

52:35
    Vylúčený Král je už na ľadovej ploche. Začína sa skrátená presilovka Zámkov.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 3. Molnár (Pysarenko, Wehrs) – 1. Čaládi (Uram, Frolík), 14. Weissmann (Uram, Pavešic), 23. Ružička (Kowalczyk), 31. Kowalczyk (Uram), 43. Weissmann (Kowalczyk, Uhnák)

ASC Corona Brašov Wolves: Polc (Fulop)- Wehrs, Hietamaki, Pysarenko, Nagy, Mastaleriu, Oprea- Molnár, Virág, Zsók, Saluga, Bonar, Petres, Péter R., Péter Z., Gliga, Dumitru, Márton, Bálint.
    HC MIKRON Nové Zámky: Chovan(21. Krajčovič) – Šiška, Kowalcyzk, Sucharda, Hrudík, Zajac, Pavešic, Král, Dubec, Frolík, Uram, Polčik, Weissmann, Čaládi, Púchovský. Korytko, Štefanka O., Ružička, Uhnák

Rozhodca: Csomortani, Zsolt Iliescu Marius- Siko Szilard Redai Botond