Omsk – Metallurg Magnitogorsk 2:5 (kon.) | Jekaterinburg – Nižnekamsk 3:2 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Ufa 4:5 (kon.)
Barys – Čeljabinsk 1:5 (kon.) | Jaroslavľ – HC Slovan 2:1 (kon.) | Čerepovec – Lev 2:1 (kon.)
A. Mytišči – Riga 1:2 (1:2 po s.n.) | S.Moskva – Novokuzneck 5:4 (kon.) | Petrohrad – CSKA Moskva 5:2 (kon.)
D. Moskva – Novgorod 2:1 (kon.) | Dinamo Minsk – Novosibirsk 2:4 (kon.) | Doneck – Vladivostok 2:1 (kon.)
Záhreb – Chabarovsk 2:1 (kon.)
Spartak Moskva
5:4 (1:0, 2:4, 2:0)
Metallurg Novokuzneck
Pondelok 28.10.2013, 16:30KHL

Spartak Moskva si napokon pripisuje všetky body, keď hostia z Novokuznecku nezvládli záver stretnutia a dvoma gólmi v posledných piatich minútach hry prišli nie len o víťazstvo ale aj o prípadné body z predĺženia. Hrdinom domácich sa stal Denis Bodrov. (18:44:55)

60:00

56:11
    Spartak Moskva dal gól!
    Úžasný záver v podaní domácich. DENIS BODROV otáča skóre a jeho tím vedie 5:4.

54:48
    Niečo viac ako päť minút pred koncom tretej časti hry sa domácim darí vyrovnať zásluhou MICHAJLA JUNKOVA. Asistencie: Krutov, Kozlov.

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhej tretine padlo až šesť gólov. Hostia strelili štyri a otáčajú vedenie na svoju stranu.
    Ďalšia tretina začne približne o 18:10.

40:00
    Druhá tretina skončila.

37:17
    Metallurg Novokuzneck dal gól!
    Z gólu sa teší SEMJON VALUJSKIJ. Asistencie: Martynov, Arzamascev.

34:05
    A znova rýchlo zrovnané presadil sa VJAČESLAV KOZLOV. Asistencia: Krutov.

33:11
    Hostí prvýkrát v zápase posiela do vedenia ANSEL GALIMOV. Asistencia: Mantyla.

28:39
    Stav stretnutia vyrovnáva KURTIS MCLEAN. Asistencie: Valujskij, Lapenkov.

21:33
    Odpoveď hostí prišla takmer okamžite. Na 2:1 znižuje ALEXANDER AKSJOŇENKO.

00:46
    Už po 38 sekundách hry pridáva druhý gól domácich ANDREI SERGEJEV. Asistencia: Anderson

20:01
    Začala druhá tretina.

Domáci podľa očakávania vedú po prvej tretine 1:0. V pripadne dnešného víťazstva by sa mohli priblížiť k priečkam zabezpečujúcim play off.
    Ďalšia tretina začne približne o 17:19.

20:00
    Prvá tretina skončila.

12:45
    Domácich do vedenia posiela JEVGENIJ KULIK. Asistencie: Kozlov, Bodrov.

10:00
    Vážení čitatelia, aj napriek maximálne snahe z našej strany sa nám nepodarilo nájsť zdroj, z ktorého by sme mohli zápas súvisle komentovať, preto bude komentovanie stručnejšie resp. budú k dispozícií len informácie o góloch.

08:02
    Domáci v plnom počte.

Peter Taraba

Góly a asistencie: 13. Kulik (Kozlov, Bodrov), 1. Sergejev (Anderson), 35. Kozlov (Krutov), 55. Junkov (Krutov, Kozlov), 57. Bodrov – 22. Aksjoňenko (Achmetov, Žafjarov), 29. McLean (Valujskij, Lapenkov), 34. Galimov (Mantyla), 38. Valujskij (Martynov, Arzamascev)

Spartak Moskva: Ivanov (Šesťjorkin) – Quint, Sergejev, Bodrov, Kulik, Megalinskij, Vasiljev, Mamkin, Několenko – Špirko, Anderson, Žerděv – Kozlov, Nikulin, Krutov – Voronin, Junkov, Volkov – Něstěrov, Pěšechonov, Bobrov
    Metallurg Novokuzneck: Hovinen (Ložchin) – Martynov, Arzamascev, Giroux, Mantyla, Aksjoněnko, Kanarskij, Didikin, Skutar – McLean, Valujskij, Lapenkov – Achmetov, Galimov, Žafjarov – Nazarov, Kurepanov, Vyglazov – Veličkin, Jemelin, Kartajev

Rozhodca: Gusev, Drejev – Majtak, Pronškich