Omsk – Metallurg Magnitogorsk 2:5 (kon.) | Jekaterinburg – Nižnekamsk 3:2 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Ufa 4:5 (kon.)
Barys – Čeljabinsk 1:5 (kon.) | Jaroslavľ – HC Slovan 2:1 (kon.) | Čerepovec – Lev 2:1 (kon.)
A. Mytišči – Riga 1:2 (1:2 po s.n.) | S.Moskva – Novokuzneck 5:4 (kon.) | Petrohrad – CSKA Moskva 5:2 (kon.)
D. Moskva – Novgorod 2:1 (kon.) | Dinamo Minsk – Novosibirsk 2:4 (kon.) | Doneck – Vladivostok 2:1 (kon.)
Záhreb – Chabarovsk 2:1 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavľ
2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
HC Slovan Bratislava
Pondelok 28.10.2013, 16:00 • Aréna 2000 Lokomotiv Jaroslavľ • KHL

59:25
    Kopřiva opäť na striedačke, Slovan hrá opäť power play.

59:19
    Oddychový čas domácich, aj domáci tréner mobilizuje svoje obranné rady.

59:10
    Kopřiva je na striedačke, Slovan hra bez brankára.

58:59
    Oddychový čas hostí, Čada mobilizuje sily svojho tímu.

53:27
    Vondrka dve minúty za podrazenie.

53:27
    Redlihs vystrelil z pravého kruhu, Kopřiva jeho puk vyráža do rohu klziska.

51:53
    Hudáček vypálil od ľavého kruhu, Kolesnik šiel do pokľaku a Liborov puk chytá do lapačky!

45:38
    Kutlák vystrelil z pravého kruhu pekný puk, Kolesnik zatočil svoju lapačku a puk v nej pekne skrotil.

43:45
    Slovan Bratislava dal gól!
    MICHEL MIKLÍK ukončil kombinačný kolotoč Slovana v pásme, z pravého kruhu obstrelil Kolesnika v bránke. Slovan je kontaktným gólom v hre. Asistencie: Michal Vondrka a Tomáš Mojžíš.

42:58
    Jakovlev dostal dve minúty za faul na hlavu a krk plus osobný trest v trvaní desiatich minút.

41:44
    Netík našiel diagonálnou prihrávkou v pásme Kukumberga, Roman vystrelil, jeho puk bol pred bránkou zblokovaný domácim obrancom. Kolesnik sa nestíhal presunúť, škoda tejto akcie hostí.

39:39
    Vondrka vybojoval puk, za bránkou sa zbavil protihráča, nakorčuľoval s pukom na ľavý kruh, vystrelil, Kolesnik puk cez svoju hruď posiela do rohu klziska.

37:05
    Redlihs sa dostával do brejku, Kopřiva umne vykorčuľoval z bránky a puk zblokoval za bránkovú čiaru. Domáce publikum sa už už chcelo radovať.

34:59
    Kutlák pekne vystrelil spoza kruhov, Kolesnik puk vyráža.

34:28
    Averin dostal dve minúty za podrazenie, Slovan si zahrá presilovku, dáme kontaktný gól?

31:47
    Apalkov vystrelil spoza kruhov a za bránkou trafil do tváre Plotnikova, ktorý dnes už zrejme dohral, krvavá tvár neveští veru nič dobré, snáď bude napokon všetko v poriadku.

30:55
    Netík našiel na pravom kruhu Kukumberga, Roman pekne vystrelil, Kolesnik šiel do rozkľaku a puk pravým betónom vyráža!

29:28
    Strela domácich od modrej v podaní Pašnina, Kopřivovi zazvonila opäť ľavá žrď jeho konštrukcie.

26:39
    Brejk domácich, od pravého kruhu vystrelil Plotnikov, no opäť pomohla Kopřivovi žrď jeho bránky, ktorú opečiatkoval puk po teči z jeho hrudi a veru, teraz si Slovan poriadne vydýchol.

23:47
    Ullström si s pukom v pásme robil čo chcel, nakorčuľoval na pravý kruh, vystrelil, Kopřiva jeho puk vyráža.

19:35
    Ďalšie vylúčenie a k tomu osobný trest pre Milana Bartoviča, dve minúty za nedovolené bránenie a desať minút za nešportové správanie. Neviem, či Milan reklamoval Daňove zranenie po hre s vysokou hokejkou Ljubuškina, alebo rečnil za svoj trest.

19:11
    Hlavný arbiter za nebezpečnú hru s vysokou hokejkou vylučuje domáceho Ljubuškina.

15:59
    Marko Daňo oslabil svoj tím, dostal dve minúty za podrazenie.

15:09
    Višnevskij a ani Apalkov s Plotnikovom sa v pásme nepresadili, všetky tri strely Kopřiva krásne vykryl a drží pre hostí prijateľný stav.

12:57
    Za hákovanie dostal dve minúty domáci Kručinin.

12:28
    Štajnoch vystrelil z medzikružia, jeho puk Kolesnik berie do svojho náručia, škoda tejto sľubnej šance hostí.

11:49
    Netík vystrelil z ľavého kruhu, Kolesnikovi puk vypadol a popred bránkovú čiaru sa kotúľal mimo bránkovisko, kým ho upratala obrana domácich do bezpečia.

09:18
    Tomáš Mojžís dostal dve minúty za krosček.

09:15
    Višnevskij krásne vystrelil spoza medzikružia, Kopřiva jeho puk vyráža, Lokomotiv naďalej drží pásmo.

05:37
    Strela od ľavého kruhu v podaní jedného z domácich hráčov – Černikova – končí na ľavej hornej žrdi Kopřivovej bránky, Slovan mal teraz veru šťastie, puk sa odrazil na opačnú stranu popred bránkovisko a prekvapený domáci hráč už nestihol zakončiť.

04:34
    Kutlák za držanie vyfasoval dve minúty, Redlihs odchádza po páde na ľad na striedačku. Lokomotiv bude hrať svoju prvú presilovú hru.

03:26
    Lokomotiv Jaroslavľ dal gól!
    IĽJA GOROCHOV dostal na pravý kruh puk spoza bránky od Plotnikova, pohotovo vystrelil a usmernil puk do ľavého horného rohu Kopřivovej bránky. Asistencie: Sergej Plotnikov a Daniil Apalkov.

00:19
    SERGEJ PLOTNIKOV prešiel s pukom poza bránku hostí, z bránkovej čiary vystrelil a od Kopřivu sa puk dostal do jeho branky. ASistencia: Jegor Averin.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 1. Plotnikov (Averin), 4. Gorochov (Plotnikov, Apalkov) – 44. Miklík (Vondrka, Mojžíš)

Lokomotiv Jaroslavľ: Kolesnik – Ljubuškin, Gorochov, Holøs, Jakovlev, Višnevskij, Pašnin, Vasiliev, Zotov – Plotnikov, Averin, Apalkov – Černikov, Ullström, Petrov – Kručinin, Kapustin, Redlihs – Galimov, Chlopotov, Avcin
    HC Slovan Bratislava: Kopřiva – Sersen, Škoula, Sigalet, Mojžíš, Kutlák, Štajnoch, T. Mikúš, R. Mráz – Bartovič, J. Mikúš, Radivojevič – Vondrka, Bližňák, Miklík – Kukumberg, Šťastný, Netík – Hudáček, Matoušek, Daňo

Rozhodca: Čerenkov, Karabanov – Streľcov, Tarasov

Diváci: 8.500