Žilina – Zvolen 4:3 (po pr.) | B. Bystrica – Martin 3:1 (kon.) | Skalica – Poprad 3:4 (kon.)
Košice – Piešťany 4:2 (kon.) | Trenčín – Nitra 4:3 (po pr.)
HK DUKLA Trenčín
4:3 (1:1, 0:1, 2:1)
HK Nitra
Nedeľa 27.10.2013, 17:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • Tipos Extraliga (SR)

29:48
    Vizváry, Nitra, 2 min – hákovanie

27:01
    Dukla, 2 min, príliš veľa hráčov na ľade

Tresty sa rozdávali až na začiatku druhej tretiny, rozhodcovia si všetko v prestávke premysleli, trestné lavice sú plné, ale hrá sa 5 na 5.
    Domáci Nemčík dostal 2+2 za údery a 10 za zhodenie rukavíc. Michal Hlinka za údery 2 min. Zo strany hostí išli na 2 minúty za údery Bača, Piačka a Vizváry, M.Novák mal trest na 10 min za nešportové správanie.

14:45
    L.Klíma, Dukla, 2 min – podrazenie

Marián Vychovalý

Góly a asistencie: 11. Vaculín (Nemček), 48. Troliga (Kútny, Habšuda), 52. T.Klíma (Troliga), 64. Lintner (Ďurčo, Troliga) – 14. Hamrák (M.Novák, Štumpf), 38. Tománek (Stumpel), 42. Štumpf (Bača, Hamrák)

HK DUKLA Trenčín: Lašák (Nagy) – Nemčík, Lintner, Čerešňák, Ďurčo, Bagin, Pozník, Habšuda, Ryzák – Michal Hlinka, Pavlikovský, Komínek – D.Hudec, Troliga, Kútny – Palák, T.Klíma, O.Rusnák – L.Klíma, Nemček, Vaculín
    HK Nitra: Kristan (Zima) – Nadašdi, Milo, Ordzovenský, Konig, Bača, M.Novák, Vizváry, Ďurkech – M.Kováčik, T.Chrenko, L.Novák – Tománek, Stumpel, H.Ručkay – Bajtek, Hamrák, Štumpf – Pupák, Kmeč, Piačka

Rozhodca: Mullner – Junek, Šefčík