Liberec – Litvínov 2:1 (po pr.) | Vítkovice – Kladno 2:1 (kon.) | Zlín – Třinec 2:3 (0:1 po s.n.)
Pardubice – Slavia 4:5 (kon.) | Chomutov – Kometa Brno 0:3 (kon.) | Hradec Králové – K. Vary 1:2 (kon.)
Plzeň – Sparta Praha 1:2 (0:2 po s.n.)
Bílí Tygři Liberec
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
HC VERVA Litvínov
cz Nedeľa 27.10.2013, 15:00 • Tipsport arena • Tipsport extraliga (ČR)

Z Liberce se s vámi loučím a těším se na viděnou u dalšího přenosu. (18:13:49)

Bílí Tygři si tak připisují bod navíc. Ve vzájemné bilanci jsou díky dnešnímu výsledku vyrovnáni. Můžeme se tedy těšit na další střetnutí těchto soupeřů.

64:18
    Liberec právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ FILIPPI právě ukončil zápas! Objel kličkou Francouze a zasunul puk podél jeho betonu.
    Asistence: Čutta

63:56
    Střela Jiřího Guly skončila na Melicherčíkově vyrážečce.

63:48
    Liberec vyhazuje jen na zakázané uvolnění.

63:15
    Jakub Černý prověřil Melicherčíkovu lapačku, zda v ní náhodou není nějaká díra. Není.

62:48
    Ručinský vysoko přestřelil domácí branku.

62:03
    Velká skrumáž na brankovišti! Hned trojice hráčů v bílém mohla dorazit puk za ležícího Francouze, ani jeden z nich však neuspěl!

61:33
    Zakázané uvolnění Vervy.

60:43
    Hra ve čtyřech mužích zatím svědčí lépe hostujícímu celku, Robin Hanzl prověřil Melicherčíka ostrou střelou z úhlu.

60:01

Třetí třetinu zvládli i přes dlouhé oslabení lépe hosté. Podařilo se jim čtyři minuty před koncem vyrovnat a poslali tak utkání do prodloužení. Ani ve druhém vzájemném souboji tak duel těchto soupeřů neskončí po šedesáti minutách.

60:00

59:42
    Ručinský z úhlu nedokázal Melicherčíka nachytat, zdá se, že dnes vítěz po základní hrací době neuvidíme.

59:24
    Zakázané uvolnění domácích. Tygři si následně vyžádali oddechový čas.

59:07
    Jánský přebruslil Duška a dostal se ke kotouči dříve, ze šance však nedokázal nic vytěžit.