Dortmund – Hannover 1:0 (kon.) | Bayern – Mainz 4:1 (kon.) | Brémy – Freiburg 0:0 (kon.)
Braunschweig – Schalke 2:3 (kon.) | Frankfurt – Norimberk 1:1 (kon.) | Hertha – Mönchengladbach 1:0 (kon.)
Borussia Dortmund
1:0 (1:0)
Hannover 96
Sobota 19.10.2013, 15:30 • Signal Iduna Park • Nemecká Bundesliga

Dortmund nakoniec vyhral 1:0 gólom Reusa v 4. minúte zápasu. V druhom polčase bol lepším tímom určite hosťujúci Hannover ale vyrovnať sa im nepodarilo. Dortmund tak vyhráva 1:0 a pripisuje si 3 body. Odomňa je to všetko, prajem pekný zvyšok večera. (17:24:08)

90+3
    Schieberovú ranu z priameho kopu Zieler chytá.

90+3
    Nie som si istý za čo brankár domácich dostal žltú kartu ale zrejme za to čo sa predtým stalo v šestnástke domácich.

90+3
    Dortmund bude zahrávať priamy kop z výhodnej pozície.

90+3
    Najprv bol Huszti pravdepodobne faulovaný v šestnástke súpera. Hralo sa dalej. Dortmund sa dostal do protiútoku 2 na 1. Hofmann prihrával na Lewandowského ale prihrávku zastavil posledný obranca.

90+2
    Hráči Hannovru nasťahovaný na polovici súpera.

90+1
    Rozhodca nadstavil 3 minúty.

90+1
    Posledné striedanie domácich. Aubameyanga vystriedal Schieber.

90
    Hofmann samozrejme ostáva na trávniku ležať najdlhšie ako to ide.

90
    Hofmann faulovaný pred šestnástkou súpera. Priamy kop pre Dortmund.

90
    Hrá sa posledná minúta zápasu. Uvidíme koľko minút rozhodca nastaví.

88
    Na center do šestnástky Dortmundu nikto nedočiahol. Weidenfeller bude vykopávať.

88
    Rozhodca chvíľu váhal ale nakoniec zapískal faul proti Dortmundu.

87
    Aubameyang sa dostával do zakončenia ale nakoniec bol v ofsajde.

86
    Hannovru ostáva približne 5 minút na vyrovnanie.

85
    Vysunutie Aubameyanga. V poslednej chvíli zapracoval jeden z obrancov hostí a posiela loptu na rohový kop.

83
    Blaszczykowski pomaly postupoval s loptou ku šestnástke súpera. Hráči Hannovru ho o loptu obrali.

81
    Skoro sa ho dočkal. Kadahovú prudkú strelu Weidenfeller len vyráža! Veľká škoda pre Hannover.