Dortmund – Hannover 1:0 (kon.) | Bayern – Mainz 4:1 (kon.) | Brémy – Freiburg 0:0 (kon.)
Braunschweig – Schalke 2:3 (kon.) | Frankfurt – Norimberk 1:1 (kon.) | Hertha – Mönchengladbach 1:0 (kon.)
Bayern Mníchov
4:1 (0:1)
1. FSV Mainz 05
Sobota 19.10.2013, 15:30 • Allianz Arena (Mníchov) • Nemecká Bundesliga

Videli sme vynikajúci duel,v ktorom Bayern v druhom polčase doslova prevalcoval svojho súpera. Mainz sa teda senzačného výsledku nedočkal,hoci prekvapujúco vyhrával 0:1. Bayern však po prestávke sfúkol všetky obavy svojich fanúšikov a dvoma zlepenými gólmi otočil zápas. Do konca polčasu po peknej akcii skóroval Mandžukič a po penalte v závere pridal štvrtý a posledný gól Múller. Bayern sa tak vrátil na čelo tabuľky a pokračuje vo svojej fantastickej sérii bez prehry. (17:25:30)

90
    Schweinsteiger bol faulovaný v snahe o protiútok.

90
    Chuopo-Moting našiel Nicolasa Múllera,ale vážnejšia šanca z toho nebola.

89
    Pri lopte na vlastnej polovici Mainz.

88
    Kirchhoff fauloval a Mainz s priamym kopom neváhal a hneď rozohrával,ale len do ofsajdu.

87
    Po dlhej prihrávke po zemi,nádherným sklzom jeden z obrancov Bayernu zabránil sa dostať Mainzu do šance.

86
    Zdalo sa,že hostia sa zmôžu k akcii,ale Joo-Ho Park po rýchlom úniku prihral len do autu.

84
    Mainz pôsobí veľmi odovzdaným dojmom.

84
    Tak to čo sme očakávali od domácich v prvom polčase prišlo v druhom a potvrdili svoju kvalitu a kráčajú za ďalším víťazstvom v sezóne.